Kyretáž po císařském řezu

131
17.7.15 10:46

Kyretaz po cisarskem rezu

Ahoj,

prosim, vsechny kdo mel podobny problem o zkusenosti, jsem moc vystrasena.

jsem 12 dni po CS, mam krasneho chlapecka. Pri propousteni z porodnice mi bylo receno, ze nemam krvacet vice nez 2 tydny. No a jelikoz jsem krvacela furt a stejne a vcera dokonce trochu vic nez obvykle, zasla jsem na svoji gyndu a doktor rikal, ze deloha je plna krve a uz by to tak byt nemelo. Dostala jsem injekci a tablety a tim, ze pokud se to nezlepsi, mam jet do porodnice a nanejspis to bude na kyretaz. Infekci nebo problemy se stehy nemam, evidente bud mam horsi srazlivost anebo spatne vycistili po operaci.
No zlepseni zadne neni, nevim jak dlouho mam vyckavat, jsem si rikala 24h a asi vecer pojedu do porodnice. Akorat se bojim ty kyretazi. Da se o resit i jinak? A kdyby ne, tak jak muj chlapec, zatimco ja budu v nemocnici? Manzel nebo babicka se postaraji, ale ja prece kojim a co s mlekem? Za jak dlouho se propousti a za jak dlouho budu moct po tom fungovat? Prece je to prej v celkove narkoze…

Dekuji moc vsem za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

17.7.15 10:54

@Kocicule 8o to slyším poprvý, že se nemá krvácet více jak 2 týdny. Po první sekci jsem krvácela asi 4 týdny. Po druhý jsem krvácela necelých 14 dní, pak asi přes týden ne a pak zase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3610
17.7.15 10:58

Já byla na kyretáži po přirozeném porodu 10.den po porodu. Ani jsem nedostala žádné tablety, žádnou injekci, rovnou mě hnali na vyčištění. Malou bych mohla mít prý u sebe, ale nechtěla jsem ji tahat do nemocnice. Starala se babička a tatínek. Bylo to dost vyčerpávající, odsávala jsem malé mléko a manžel jí dovezl ještě to, co jsem odsála těsně před zákrokem. Po zákroku budeš muset minimálně jednou odsát a pak vylít. Pak už jsem jí posílala odsáté mlíčko. U mě bohužel nastoupily horečky a infekce, takže jsem tam nakonec byla místo jednoho dne, tak tři:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 11:05

@Kocicule ja mela kyretaz hnedka po prirozenem porodu - nedoloucila se mi placenta tak mi museli dat narkózu a vyčistit ale nic to nebylo jen par min :roll: pokud to dr vidi na kyretaz tak bych se ji nebranila nez pak mit nejaky problémy a nemoct fungovat kolem malého ;)

• Citovat
  • Upravit
3096
17.7.15 11:19

@Kocicule ahoj, rekli ti, ze nemas krvacet dele jak 2 tydny? Me bylo receno, ze muzu krvacet ci spinit cele sestinedeli a taky to tak bylo :think: pak jsem mela tyden klid a znovu jsem zacla spinit, tak nevim, jestli te zbytecne nedesi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3610
17.7.15 11:22

@Bublinka02 já myslím, že jí asi dělali UTZ - mně ho také dělali před zákrokem. Krev smrděla a nebyla to taková čistá krev, viděli, že to mám v děloze usazené, dokonce ze mne začaly padat kusy plodových obalů a sražené krve. Dost mě to vyděsilo tenkrát. A ještě k tomu ty hormony v šestinedělí a všechno bylo v háji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3096
17.7.15 11:27

@Jitka79 tak to je pak jina :roll: no snad to zakladatelce dobre dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama