Kyretáž, konizace čípku, těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kata31
Nováček 5 příspěvků 12.02.17 01:57
Kyretaz,konizace čipku,tehotenstvi

Ahoj maminky. Mozna tu najdu nektere se stejnym probleme jako mam ja :( V cervenci lonskeho roku se nam s pritelem zadarilo a byli jsme v ocekavani :) Bohuzel i pres radost me pan doktor zdelil ze neslysi srdecni ozvy :( ja byla 10+2 ale to ve me 7+3 :( Nasledovala nemocnice a vyčišteni :( A protože jsem mela uz v tehotenstvi se synem problem s čipkem byla me doporučena konizace čípku ze pro dalsi tehotenstvi to bude mit lepsi prubeh a ze mozna i ten cipek zapricinil ze plod umrel.Po konizaci jsme meli mensi pust a koncem prosince jsme se zacali znova snazit.8.2 jsem si udelal tehu testy pze teta menstruace mela spozdeni :) a ejhle 2 carky :) misto radosti ale prisli naradu milion otazek a obavy. Nebudu lhat mela sem v hlave jen ty obavy :( podle menstruace jsem byla 5+1 :) Bohuzel v praci 11.2 za barem me zacalo pichat v podbrisku tak nejak jsem to mela cely den ale nejak jsem tomu nevenovala pozornost.Ale kdyz jsem dosla na wc na papire byla krev :( a dnes 12.2 ze me jdou kusy nevim ceho a je jasne ze jsme o to zase prisli :( k doktorovi jsem nespechala pze by stejne nic nevidel :( Chci se jen zeptat je tu nektera se stejnym probleme? Jak vam slo znovu otehotnet? Pomohli jste tomu nejak? Dekuju

Reakce:

Štěpánka 12
Nováček 2 příspěvky 06.11.17 15:01
Štěpánka

Ahoj Káťo :) bohužel jsem zažila to samé. Jsem cca rok a půl po konizaci :( a už po druhé jsem potratila. Prve když jsem byla těhu tak jsem si testy nedělala. To jsem šla na kontrolu a tam mi řekla že jsem 5t :) samozřejmě radost. Jenže potom menzes tak jsem si řekla bože co to je :( no a když jsem šla znova na kontrolu tak mi řekla ranny potrat :( myslela jsem že umřu :( tentokrát jsem 2 měsíce menzes nikde :) tak zase opětovně velká radost :) říkám si 2 měsíce nic tak snad už to klaplo :) jenže zase krev. Tak jsem jela okamžitě na pohotovost a tam mi řekly že v děloze nuc nevidí tak jsem šla na krev a HCG jsem měla 15 jednotek tak si říkám tak hcg tam nějaký je tak snad něco bude :) no ale opět nic a to mě i gynekoloska poslala znova na hcg a dnes tak nebylo nic. Jsem bezradna. Akorát co mi doktotka poradila tak nějaký vitaminy(doplněk stravy) na přírodní oplozeni. Tak se budem pokoušet dál ale už mám strach :,( :,(

Jenny02
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 06.11.17 15:11

Ahoj, na konizaci jsem byla už podruhé letos v červenci v září ranný potrat 4tt, snažíme se dal, ale stále nic.

Štěpánka 12
Nováček 2 příspěvky 07.11.17 10:52

To mi se s přítelem také snažíme :( jím i doplněk stravy pro přírodní oplození. A abych řekla popravdě tak jsem už stoho nešťastná.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >