Kyselina listová - poradna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiki0110
Nováček 6 příspěvků 16.12.18 20:31
Kyselina listová :) poradna

Ahoj holky jsem 5+2tt
A mám dotaz kyselina listová k čemu vlastně slouží u miminka všude píšou něco jiného v pátek jdu k Dr. Tak se uvidí jen mě zajímá vás názor je to i na vývoj srdíčka?

Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49936 příspěvků 4 inzeráty 16.12.18 20:35

DELeni bunek

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 16.12.18 20:37

@Kiki0110 podporuje vývoj miminka, hlavně jeho nervovou soustavu a taky předchází vývojovým vadám… Nicméně největší účinek má když se bere už pár měsíců před otěhotněním.

ugluk
Hvězda diskuse 44148 příspěvků 16.12.18 20:38

Při braní kyseliny listové (ideálně začít min. 3 měsíce před početím) je statisticky snížené riziko rozštěpových vad (ale 100% jim to samozřejmě nezabrání).

Kiki0110
Nováček 6 příspěvků 16.12.18 20:39

A pro vývoj srdíčka v těchto týdnech doporučujete co ?

ugluk
Hvězda diskuse 44148 příspěvků 16.12.18 20:42

Nic. Ber tu listovku, stravuj se normálně pestře, nekuř a nepij alkohol a víc ovlivnit nemůžeš.

Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 16.12.18 20:43

@Kiki0110 Nic, to buď naskočí nebo ne. Ty na to nemysli, nestresuj se, vyvaruj se pití a kouření a není důvod proč by mělo být něco špatně ;) musíš prostě věřit že vše bude dobré a čekat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >