Kývu se ze strany na stranu, když sedím

Anonymní
26.5.16 12:51

Kývu se ze strany na stranu když sedím

Všimla jsem si, že když sedím, jemně se kývu ze strany na stranu. Je to lehký pohyb, ale je to viditelné. Nenapadá vás, o co může jít?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
26.5.16 12:56
@Anonymní píše:
Všimla jsem si, že když sedím, jemně se kývu ze strany na stranu. Je to lehký pohyb, ale je to viditelné. Nenapadá vás, o co může jít?

na to ti da odpovědět asi jedine neurolog :nevim:

• Citovat
  • Upravit
33015
26.5.16 12:58

Taky to dělám..celý život a když se nekyvu tak kyvu nohou nebo rukou.. :nevim: prostě se musím pořád nějak hýbat i když sedím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 13:00
@smurfka píše:
Taky to dělám..celý život a když se nekyvu tak kyvu nohou nebo rukou.. :nevim: prostě se musím pořád nějak hýbat i když sedím

Já to právě cítím až teď. Nikdy předtím jsem s tím problém neměla.

• Citovat
  • Upravit
33015
26.5.16 13:04
@Anonymní píše:
Já to právě cítím až teď. Nikdy předtím jsem s tím problém neměla.

tak to asi ten neurolog..já jelikož to dělám celý život, to neřeším, ale jestli to nastalo až ted, tak zkusit dr..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3405
26.5.16 14:07
@Anonymní píše:
Všimla jsem si, že když sedím, jemně se kývu ze strany na stranu. Je to lehký pohyb, ale je to viditelné. Nenapadá vás, o co může jít?

Ja nekde slysela, ze to muze byt i prvni projev psychicke/neurologicke nemoci, ale tady jedinne zajit na prohlidku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 14:16

@spirunka A jaké nemoci?

• Citovat
  • Upravit
3405
26.5.16 14:27

To uz praveze presne nevim a nebudu tu strasit nejakou nemoci, jen vim, ze me to tenkrat vylekalo, protoze to obcas taky delam cely zivot.
Muze to byt i jen obycejny tik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama