Labioplastika a pojišťovna?

Anonymní
21.10.20 20:31

Labioplastika a pojišťovna?

Zdravím, nevíte někdo jestli by pojišťovna uhradila labioplastiku? Jde jen o zkrácení stydkych pysku, hodně mi to vadí při sportu, rada cvicim gymnastiku a hlavně taky jezdím i na kole. Děkuji předem za odpověď🙏🏻

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.10.20 20:44
@Anonymní píše:
Zdravím, nevíte někdo jestli by pojišťovna uhradila labioplastiku? Jde jen o zkrácení stydkych pysku, hodně mi to vadí při sportu, rada cvicim gymnastiku a hlavně taky jezdím i na kole. Děkuji předem za odpověď🙏🏻

Jo, může to jít na pojišťovnu, ale to ti pak udělají normálně v nemocnici na gynekologii. Placené je to na plastice. Ale uvaž, jestli to není lepší zaplatit, aby to dělal plastik se zkušenostmi přímo s tímto a nebo normální chirurg. Ono to není jen něco uříznout jak si myslíš. Nemyslím že je to v lokálu tak závratná částka.
M.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 07:17

Na pojišťovnu to bys musela mít nějaké fakt extra dlouhé pysky a omezovat tě to v osobním životě.

• Citovat
  • Nahlásit
122
27.10.20 10:18

Taky jsi myslím, že by ti to muselo dělat problémy aby to šlo na pojišťovnu. Nejlepší by bylo kdybys zajela k dr. a on ti řekne co a jak. Já jsem tenhle zákrok měla bez pojišťovny v Yes Visage, nějak jsem problém neměla ale prostě to tam dole nevypadalo dobře, jedna strana byla delší. Zákrok netrval dlouho, ten začátek hojení byl nepříjemný ale konečně se nestydím:-) Stálo mi to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama