Labioplastika a zkušenosti

Anonymní
13.8.21 01:07

labioplastika a zkusenosti

Viděla jsem tu spoustu a dotazů na téma labiopastiky, a napadlo mě tu napsat pár rad, jelikož tuto operaci mám 2× za sebou:)
Je mi 20 let, už od cca 11ti let mi začínala puberta, a tím pádem i pysky začaly vylézat ven. Nejdříve jsem si myslela že to je něco co mám jen já, pak jsem si všimla že to má i moje ségra, moje nevlastní ségra mi pak řekla že to má i její spolužačka, a moje spolužačka mi řekla že to má její sestřenice. Tak jsem zjistila že to má více holek, a začala jsem si o tom už v 11ti letech něco hledat. Ve 13ti letech jsem o tom řekla mamce, a ta mi začala hledat nějakéjo doktora na odstranění, pak z toho nakonec sešlo. Několik let mě to trápilo, rozešla jsem se s mým klukem když mi bylo 15, protože jsem se bála co by na to při sexu řekl. Nelíbilo se mi to absolutně, a byla jsem z toho opravdu špatná. Pak jsem si na střední našla kluka, a když jsme byli venku říkal mi jak spal s holkou co měla vytahané pysky a že to nebylo hezké, tak jsem se pak trochu bála co řekne na moje, asi prvni měsíc vztahu jsem s ním nespala, protože jsem se styděla, vždy jsem dělala jen já jeho ale do kalhotek jsem ho nikdy nepustila. Pak když už k tomu došlo mi pak řekl jen že mě miluje a nevadí mu to, ale že si myslel že to mít nebudu. Ale nikdy o tom neřekl noc špatného, rád dělal orál atd. no a po cca roce vztahu jsem se rozhodla že si to nnechám odstranit, bylo mi cca 17-18, a přiteli jsem se o tom parkrat zminila ale rikal at to nedelam. Tak jsem to udělala potaji, a kdyz jsme spolu pak spali, ani si nevsiml ze je nejaka zmena, takze mi doslo, ze na to opravdu nějak extra nehleděl. ja jsem se ale citila 10000× lepe pri sexu, nemusela byt uz absolutni tma a slo vse lip. No ale doktor to pokazil. Odstranil mi sice pysky, ale ja mela jeste kolem klitorisku hodne kuzicky ktere jsem se chtela zbavit asi vice nez pysku, a to on mi neodstranil. Rok či dva jsem to neresila, protoze i tak jsem byla celkem spokojená, a nechtela jsem znova prozivat tu bolest(k tomu pozdeji) no a ted, ve 20ti letech jsem se rozhodla to dokoncit, at jsem uz opravdu spokojená:) A musim rict, 100% doporucuji. Citim se 10000× lip, a to jsem teprve den po operaci.
a ted k otazkam k zakroku- prvni zákrok jsem mela v celkove anestezii, takze rano asi v 7 jsem prijela, byla jsem na luzku, pak mi dali nejakej injekce a slo se na sal, uspali mě, pak jsem se o par hodin pozdeji v bolestech probudila s brekem, prisla sestricka, dala mi neco na bolest a za par hodin jsem mohla odejit, sla jsem jako snek a opravdu to bolelo, dostala jsem se domu a nasledujici 4dny me to bolelo neskutecne moc, brecela jsem, brala jsem jeden prasek na bolest za druhým, ale vysledek stal za to, sice jsem si rikala, ze toho litujia že bych do toho znova NIKDY nešla, a že mi to za to rozhodně nestálo, ale sla jsem do toho znova haha:D Druha operace byla v lokalni anestezii, samozrejme mnohem rychlejsi, prisla jsem do ordinace a za hodku jsem odchazela, jeste pusobila anestezika takze jsem se stihla dostat domů nez to zacalo bolet, vysprchovat se atak, v posteli uz jsem pomalu zacinala citit jak to boli tak jsem vedela ze anestezika prestavaji pusobit, a brecela jsem asi 3-4 hodiny v kuse, kousala jsě si i do trička bolestí :D bylo to hrozny, rikala jsem si ze mi to za to opet nestalo, a ze toho hrozne lituju. ale uz ted se mi to libi a jsem spokojená s vysledkem
kdybych mela jit znova, uz do toho nejdu:D Byla to obrovská bolest, větsi jsem falt v zivotě nezazila, a to jsem mela i operaci slepeho streva a ruzne dalsi veci. ale tohle byla fakt strasna bolest, ikdyz vysledek treba stoji za to, tak ta bolest je neskutecna🤣 chtela jsem sem napsat jak to doopravdy je, protoze sama bych pri rozhodovani zda-li do toho jit byla za tento prispevek rada! klidne vam poradim dalsi veci v komentarich:) (krome jmeno doktora u ktereho jsem byla, to zminovt nebudu :srdce: :) )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10429
13.8.21 06:19

Chtěla bych vidět matku, která hledá 13 leté dceři doktora na labioplastiku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
13.8.21 06:53

Ještě v 15 jsem ji měla jen na čůrání a řešila jsem pusy a držení za ruce. Ne sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 12:32
@karkarka píše:
Chtěla bych vidět matku, která hledá 13 leté dceři doktora na labioplastiku…

Tak jelikož jsem byla atletka a závodila jsem, a mamka viděla jak mě to trápí a překáží, tak to dává smysl:) Ale je mi jasný že někdo komu bylo 13tak před 20ti lety nechápe, že se generace posouvá a vše je jinak:))

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.21 12:33
@Russet píše:
Ještě v 15 jsem ji měla jen na čůrání a řešila jsem pusy a držení za ruce. Ne sex.

Nojono jenže časy se mění, před 30ti lety 15ti letý děcka dělaly něco jinýho než dnešní 15ti letý:) Takže nevim proč to sem píšes :D

• Citovat
  • Nahlásit
34808
14.8.21 07:02
@Anonymní píše:
Nojono jenže časy se mění, před 30ti lety 15ti letý děcka dělaly něco jinýho než dnešní 15ti letý:) Takže nevim proč to sem píšes :D

Já zas nechápu, proč to píšeš ty. Chceš se pochlubit? Děti jsou děti, v patnácti nejsou připravené na sexuální život. Ty jsi toho důkazem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
14.8.21 07:03
@Anonymní píše:
Tak jelikož jsem byla atletka a závodila jsem, a mamka viděla jak mě to trápí a překáží, tak to dává smysl:) Ale je mi jasný že někdo komu bylo 13tak před 20ti lety nechápe, že se generace posouvá a vše je jinak:))

Myslíš, že atletky před dvaceti lety neběhaly? Ale neměly v hlavě jen frndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3886
14.8.21 09:25
@Russet píše:
Já zas nechápu, proč to píšeš ty. Chceš se pochlubit? Děti jsou děti, v patnácti nejsou připravené na sexuální život. Ty jsi toho důkazem.

Mě bylo 15 před 15 lety a taky jsem měla v patnácti první sex, nepřipadam si kvůli tomu nějak špatná, nebo poznamenaná. Mám doteď úplně normální sexuální život. Není to nic k chlubeni, ale zároveň to není nic, za co by se měl člověk stydět nebo být odsuzován.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 00:18
@Russet píše:
Myslíš, že atletky před dvaceti lety neběhaly? Ale neměly v hlavě jen frndu.

Jo třeba běhaly a nepřekáželo jim to, ale mně jo:) A nelíbilo se mi to kvůli mně, ne kvůli sexu, ale tím pádem že se to nelíbilo mně jsem se i vyhýbala po 15ti letech sexu:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 00:21
@Russet píše:

dost jasně jsem v mém prispevku zminila, ze to sem vkladam kdyby nekdo chtel na internetu v budoucnu najit neci pribeh kdo mel labioplastiku, protoze mne samotne by to pomohlo kdybych se pro to rozhodovala:) V 15ti jsem sex ani ještě neměla, a nevím cim se chlubit, je mi 20, opravdu to nemam zapotrebi:) ale podle sebe soudím tebe, že? takže se jdi chlubit svym sexualnim zivotem a nech muj prispevek co byl určen pro pomoc:)) :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5211
15.8.21 06:00

Vždyť je to zase nějaký uchyl. Ty popisy bolesti…  :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34808
15.8.21 06:46
@Anonymní píše:
dost jasně jsem v mém prispevku zminila, ze to sem vkladam kdyby nekdo chtel na internetu v budoucnu najit neci pribeh kdo mel labioplastiku, protoze mne samotne by to pomohlo kdybych se pro to rozhodovala:) V 15ti jsem sex ani ještě neměla, a nevím cim se chlubit, je mi 20, opravdu to nemam zapotrebi:) ale podle sebe soudím tebe, že? takže se jdi chlubit svym sexualnim zivotem a nech muj prispevek co byl určen pro pomoc:)) :palec:

Chceš machrovat nesnesitelnou bolestí na Emiminu, kde se většina setkala s porodními bolestmi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat