Labioplastika - MUDr. Pachman - Medicom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 23:41
Labioplastika - MUDr. Pachman - Medicom

Dobrý den, zajímá mě, jestli má někdo zkušenost s tímto menším zákrokem u pana doktora. A celkově mě zajímá bližší info. Byla byste ochotna některá o tomto zákroku popsat? Děkuji moc.

Reakce:
Lada84
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 08.08.18 08:01

Ahojky, ja jsem na zakroku byla v roce 2015. Byla jsem v Perfect Clinic na Andelu, doktor byl tusim Hlinak (tak nejak). Kdyz jsme se na operaci domlouvali, tak mi extra sympaticky neprisel, ale praci odvedl vybornou. Na operaci jsem dorazila rano na lacno (mela jsem cel. narkozu), vyfasovala elast. Puncochy a nejake prasky na zklidneni, pak andelicka a na sal. Probudila jsem se az na pokoji(cca hodku po) s tenkou vlozkou a sitovkama. Bylo mi dobre, nic nebolelo. Odpo jsem dostala vyvar, prespala jsem noc na nadstandardu a dalsi den domu. Po mesicu kontrola stehu (vstrebaly se). A ted tam dole? Stalo to za to :kytka:

LílaB
Nováček 3 příspěvky 08.08.18 09:11

@Lada84 moc děkuji za odpověď. Můžu napsat do zprávy?

Lada84
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 08.08.18 10:51

@LílaB urcite

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >