Reklama

Labioplastika - MUDr. Pachman - Medicom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 23:41
Labioplastika - MUDr. Pachman - Medicom

Dobrý den, zajímá mě, jestli má někdo zkušenost s tímto menším zákrokem u pana doktora. A celkově mě zajímá bližší info. Byla byste ochotna některá o tomto zákroku popsat? Děkuji moc.

Reklama

Reakce:

Lada84
Ukecaná baba ;) 1998 příspěvků 08.08.18 08:01

Ahojky, ja jsem na zakroku byla v roce 2015. Byla jsem v Perfect Clinic na Andelu, doktor byl tusim Hlinak (tak nejak). Kdyz jsme se na operaci domlouvali, tak mi extra sympaticky neprisel, ale praci odvedl vybornou. Na operaci jsem dorazila rano na lacno (mela jsem cel. narkozu), vyfasovala elast. Puncochy a nejake prasky na zklidneni, pak andelicka a na sal. Probudila jsem se az na pokoji(cca hodku po) s tenkou vlozkou a sitovkama. Bylo mi dobre, nic nebolelo. Odpo jsem dostala vyvar, prespala jsem noc na nadstandardu a dalsi den domu. Po mesicu kontrola stehu (vstrebaly se). A ted tam dole? Stalo to za to :kytka:

LílaB
Nováček 3 příspěvky 08.08.18 09:11

@Lada84 moc děkuji za odpověď. Můžu napsat do zprávy?

Lada84
Ukecaná baba ;) 1998 příspěvků 08.08.18 10:51

@LílaB urcite

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >