Ladylab - doplňky stravy - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mary93
Povídálka 18 příspěvků 06.08.19 17:45
Ladylab - doplňky stravy - zkušenosti

Zdravím,
máte někdo zkušenosti s doplňky stravy od Ladylab? Například ACAII BOOST, Carnitin, Night burner apod.

Díky za odpovědi.

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8955 příspěvků 06.08.19 17:56

Nováček co propaguje předražené hovadiny prodávané skrze podvodné letadlo aka MLM.. Za reklamu se platí a marketing na sociálních sítí funguje jedině pokud ten kdo něco propaguje má nějaký kredit, což ty nejsí.

Potravinové doplňky jsou past na lidi, co neumí biologii a věří na zázračné zkratky natolik, že jsou šarlatánům co je prodávají ochotní cpát prachy. Ale ty nepatříš mezi ty chytré šarlatány, protože bys to jinak dělala lepším způsobem. Smolík.

MLM je nesmyslná struktura, což chápe každý, kdo pochopil alepsoň základy matematiky a nevydělává to prodejem těch věcí ale ohlupováním lidí, co věří že zázračně zbohatnou.

Ty jsi zjevně taky někomu naletěla. Čím dřív si to přiznáš a najdeš si nějaký poctivý přívýdělek, tím méně na tom proděláš a tím méně podobných reakcí jako je tahle budeš dostávat.

Vzhledem k tomu že lidská hloupost je věčná, tak to pořád bude dobrý kšeft, ale nic to nemění na tom, že tenhle tvůj pokus o reklami je idiotský.

Příspěvek upraven 06.08.19 v 17:58

vokishka
Neúnavná pisatelka 15567 příspěvků 06.08.19 17:57

Jestli to není ta samá, co jí před chvílí zavřeli diskuzi :lol:

Uživatel je onlineRavedd
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 06.08.19 18:04
@vokishka píše:
Jestli to není ta samá, co jí před chvílí zavřeli diskuzi :lol:

Jestli jo tak se brzo předvede :lol:

Mary93
Povídálka 18 příspěvků 06.08.19 18:28

Není to žádná reklama, prostě jsem chtěla znát názory lidí, které s tím mají zkušenost. Nikde jsem diskuzi nenašla. Nečekala jsem, že to bude takový problém…
A nechápu, proč hned reagujete tak útočně a hrubě

Ou
Echt Kelišová 8955 příspěvků 06.08.19 18:40
@Mary93 píše:
Není to žádná reklama, prostě jsem chtěla znát názory lidí, které s tím mají zkušenost. Nikde jsem diskuzi nenašla. Nečekala jsem, že to bude takový problém…
A nechápu, proč hned reagujete tak útočně a hrubě

jasně, a teď tu o karkulce. Takovýchle pokusů je tu několik do týdne a jsou pravidelně mazány. Nejsi první kdo měl ten geniální nápad -ony v té spodní linii MLM nebývají mentíální přeborníci.

Mary93
Povídálka 18 příspěvků 06.08.19 18:51

@Ou
O co ti jde? Sežrala jsi všechnu moudrost světa? Nevím, kolikrát mám opakovat, že mě zajímaly zkušenosti ostatních.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 06.08.19 19:06

Hele ja si obcas zobnu pred treningem fat killer, potim se po nem rychleji, nez bez nej.ale nejvic me nakopne agrezz od extrifit, tam je to mravenceni celeho tela sakra znat :mrgreen:

Mary93
Povídálka 18 příspěvků 06.08.19 20:02
@Kaci89 píše:
Hele ja si obcas zobnu pred treningem fat killer, potim se po nem rychleji, nez bez nej.ale nejvic me nakopne agrezz od extrifit, tam je to mravenceni celeho tela sakra znat :mrgreen:

Děkuji za reakci! Konečně odpověď k tématu :D Já právě zatím nemám se spalovači žádnou zkušenost. Mrknu se na ten agrezz, díky za tip :palec:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 06.08.19 20:12

@Mary93 neni za co :palec:

hopsalka
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 07.08.19 07:44

Nevím ten klasický carnitin před aktivitou asi ano, ale tomu nočnímu spalovači vůbec nevěřím, mám i protein a ten je výborný (i chuťově). Cena podobná jako jinde, navíc obdržíte pokaždé dárek, což je velmi milé, protože se mi pokaždé docela hodil :mrgreen:.

Tiger-lily
Hvězda diskuse 35023 příspěvků 07.08.19 18:42

Dávám info ke Carnitinu, že to fakt k ničemu není.
L-karnitin bývá propagován jako „spalovač tuku“, doporučuje se sportovcům, při hubnutí či pacientům s onemocněním srdce nebo ledvin. V potravinových doplňcích se často kombinuje s dalšími látkami, které by údajně měly urychlovat β-oxidaci mastných kyselin. Obvykle používané denní dávky se pohybují od asi 500 mg denně výše.

Spolehlivé vědecké studie, které by potvrzovaly často proklamované účinky podávání karnitinu, chybějí. Naopak dostupná data ukazují, že suplementace karnitinem není účelná ani při zátěži,[zdroj?] ani nezlepšuje utilizaci mastných kyselin u obézních jedinců. Karnitin je totiž v těle ve velkých zásobách a pro transport mastných kyselin není jeho koncentrace zdaleka limitující ani při enormní zátěži.[zdroj?] Navíc syntéza karnitinu je velmi rychlá a pokud je zajištěna dodávka lysinu a methioninu, je natolik výkonná, že další podávání karnitinu ztrácí smysl.

Karnitin proto také není považován za léčivo a není zařazen do lékopisu. Možný je přínos suplementace snad jen u výrazných deficitů karnitinu, např. u pacientů v chronickém dialyzačním programu se současným těžkým jaterním onemocněním, u pacientů v těžké podvýživě, v těžkém katabolismu s disbalancí aminokyselin, nebo u dětí s některými vrozenými metabolickými poruchami - tedy v těžkých stavech vyžadujících intenzivní metabolickou podporu - např. u fenylketonuriků.[zdroj?] Ani v těchto případech však účinek karnitinu nebyl prokázán v žádné kontrolované studii.

No a s těmi dalšími přípravky to bude totéž. Zbytečné, nefunkční. ;)

Váš příspěvek
Reklama