Láhev na pití, vhodná i na perlivé nápoje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tumpach
Kelišová 6271 příspěvků 12.10.18 19:38
Láhev na pití, vhodná i na perlivé nápoje

Hezký večer vinšuju :D :D,
nicméně hledam pro SEBE láhev na pití, ale aby byla i vhodná i na perlivou vodu, fajn, vím, že je na zdravá, ale občas si ji dopřeju. Všude na lahvích je napsáno jako nevhodné,
jakou láhev na pití, aby šla použít i na perlivou vodu.
Díky za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63568 příspěvků 3 inzeráty 12.10.18 19:44

@tumpach Neporadím, ale s dovolením se připojím, kluk chce na pití perlivé minerálky a taky nevím do čeho mu je dávat.

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 12.10.18 19:53

Co lahve od soda stream? Ty jsou dělané přímo aby se v nich ta perlivá voda dělala, dělaj buď 1l nebo 0,5l, já si ji nosím do práce. Pokud Teda nehledate nějakou se savičkou, tyhle Maj klasický uzávěr.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 12.10.18 19:58

Nejlepší je si perlivé nápoje fakt odpustit. Kor pro děti.

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 12.10.18 20:11

Z obyčejné flašky se závitem bez cucáku by se nenapil?

stinga
Závislačka 4377 příspěvků 3 inzeráty 12.10.18 20:43

@mgdln @králíkovna zakladatelka se ptá na láhev pro SEBE, tedy pro dospělou osobu :)

Gosi
Kelišová 5741 příspěvků 12.10.18 20:53

Ja jsem myslela ze vsechny… Mam sedmicku z lidlu a ted 0,6 z rossmanna a davam do nich zatim caje, ale nedovedu si predstavit, jak by je(nebo ony ty lahve) ty bubliny mohly poskodit…

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 12.10.18 20:53

My pijeme perlive nápoje venku z láhve 0,7l od dobré vody se sportovním uzaverem. Prodává se i perliva. Potom mají deti obycejnou sportovní lahev z domácích potreb,která se otevře,není tam žádná membrana,perlive nevadí.

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 12.10.18 20:54
@Gosi píše:
Ja jsem myslela ze vsechny… Mam sedmicku z lidlu a ted 0,6 z rossmanna a davam do nich zatim caje, ale nedovedu si predstavit, jak by je(nebo ony ty lahve) ty bubliny mohly poskodit…

Spíš membrany netesni,perlive vadí u lahví s membranou a brčkem,jinak je to jedno.

tumpach
Kelišová 6271 příspěvků 12.10.18 20:55
@Gosi píše:

koupila jsem láhev 0,6 z rosmanna brčkem, dva týdny netekla, ale asi jak sjem tam dala bubliny,, tak od té doby teče :nevim: , chtěla jsem koupit na šroubování a heleme se nevhodné na perlivé nápoje, tak nevím :nevim: :nevim:

Jana206
Nadpozemská drbna 26539 příspěvků 12.10.18 20:58

@tumpach do brcka perlive nesmí,ty bubliny rozrusuji podtlak,stejně tak membrany.

Gosi
Kelišová 5741 příspěvků 12.10.18 21:04
@Jana206 píše:
@tumpach do brcka perlive nesmí,ty bubliny rozrusuji podtlak,stejně tak membrany.

Ou, tak to nic neporadim, ale jsem rada, ze jsem si tvoji zkusenost precetla driv, nez jaem s tim udelala vlastni… Tohle by me nenapadlo…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63568 příspěvků 3 inzeráty 12.10.18 23:02

@Gosi No, ja mam tu hlinikovou a misto rovneho dna mam vypouklinu, normalne to ty bubliny natlakovaly tak, tak se vypouklo.

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 12.10.18 23:05
@stinga píše:
@mgdln @králíkovna zakladatelka se ptá na láhev pro SEBE, tedy pro dospělou osobu :)
@mgdln píše:
Nejlepší je si perlivé nápoje fakt odpustit. Kor pro děti.

jasně. pro ni platí první věta
hned první komentář mluví o lahvi pro kluka - pro něj obě věty
:lol:
jinak pokud si bubliny nevyrábí doma, tak ponechat v původním obalu
:nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Největší sériový vrah? Pilčík brutálně vraždil emigranty, na holčičku sestrojil mučicí stroj

Spousta lidí jeho jméno nezná, přitom jde dost možná o vůbec největšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >