Reklama

Lahev NUK 0-6 m - jak připravit UM? A jaké?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terez001
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 31.03.18 13:34
Lahev NUK 0-6 m - jak připravit UM? A jaké?

Maminky, potřebju poradit, jak připravit UM do lahve NUK :oops: krmím miminko MM a jednou denně má UM. Do ted jsem používala Avent Nutural co připomíná prso, ale kojení se nepodařilo znovu, tak odsávám.
Malý u té Aventky se vzteká, přijde mi, že mu nesedí.
No ale co mě zarazilo na NUKu, že když smíchám prášek UM a vodu a protřepu, že to vyteče do toho víčka a po otevření víčka je celá láhev politá od UM a kape to :think: Dělám něco blbě? Jak to tedy rozmíchat, aniž by to teklo?
U toho Aventu se mi to nestvalo, tam mimi musí sát, takže samovolně to neteče. A hodí se ta savička M na MM? Ted jsem se dočetla, že savička M je na UM, a já mám 3 lahve M, vadí to něčemu? Prý S má být na MM :roll:

Ještě se prosím zeptám, mám změnit UM? Do ted měl na dokrm Bebu comfort, ale v noci pořád tlačil, prděla plakal. Tak jsem změnila na HIPP (to měl zatím 2 lahvičky) a to úplná katastrofa, hned po první lahvičce ječel hodinu, jak ho bolelo bříško. je to možné, že tak rychle na to mléko zareaguje? Vrátila jsem se k bebě, nechci to tak často střídat :nevim: Po mém mléku takvé problémy nemá. S UM nemám zkušenosti, budu ráda za každou radu :kytka:

Reklama

Reakce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 31.03.18 13:38

Je to tento typ lahve

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 31.03.18 13:40

@Terez001 ja davala Nutrilon (modry) a zadny problem.
Lahev jsem mela Medela Calma a mliko jsem delala mimo saci lahev.

Terez001
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 31.03.18 13:44

@Jogrr

Medelu mám ale jen jednu lahev, nezkoušeli jsme. Potřeju těch lahví víc, hlavně i na noc, nechce se mi vyvařovat jednu po každém použití, abych měla i něco v zásobě. A když nekojím, přijde mi Medela zbytečná, tam se taky musí sát a malý tu Aventku nehctěl, vypil vždy trošku. O Nutrilonu jsem slyšela, že ucpává. ale každému vyhovuje něco jiného. :)

Tunrida
Hvězda diskuse 47174 příspěvků 31.03.18 13:47

Tak tam je vidět, že víčko nedoléhá na savičku a ta asi nebude netekoucí, takže to prostě teče ven. Takže buď kup neprotékající savičku nebo já prostě prstem zamáčkla otvor v savičce a protřepala.

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 31.03.18 14:16
@Terez001 píše:
Je to tento typ lahve
…ta dírka v savičce není ucpaná, to jde vidět i na obrázku. Musí se pod víčko nasadit to plastové kolečko-placka a na to se našroubuje víčko se savičkou.
Buď to udělej jako @Tunrida nebo já rychle přestala třepat a raději míchám špejlí. Třeba Beba strašně hrudkovala, to bych se utřepala, ale Hami a Nutrilon je naprosto v pohdodě, nehrudkuje, ale i tak promíhám špejlí a sedí nám.

mapu
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 31.03.18 15:01

Ahoj, NUK lahvičky mne hrozne stvaly, musela tam byt ta placka, najeli jsme na MAM a spokojenost, byly to ty anticolic a super. Jinak s mlékem je to těžké, my zkusili Sunar, ten se pak změnil, vzali jsme Bebu, hruza uz po 2lahvi, všichni mi tvrdili vydržet aspoň týden, no nedalo mi to, dala jsem Hipp, taky nic moc, ale vydržela jsem a po tydnu super. V roce jsem přešla na DM. Ted zpětné bych do nej sla rovnou.

axlpol
Závislačka 2653 příspěvků 85 inzerátů 31.03.18 15:07

@mapu ..tak to mě zas MAM vůbec nesedly :think:.Měli jsme jednu i tu samovyvařovací, to byla tragedie to poskládat a hlavně vyčistit a neseděly dětem ani ty jejich savičky. Nemají tu druhou dírku na boku, u dolní hrany, takže jim nešlo pít, děti nervní, tak letěly hned pryč.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 31.03.18 15:19

Doporučuji tomme tippee

Tunrida
Hvězda diskuse 47174 příspěvků 31.03.18 18:43

Já používala u obou kluků z DM a super. Mam lahve jsem měla u prvního ty rozkládací a to byl děs. Každou chvíli jsem blbě zašroubovala závit a teklo mi to. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama