Reklama

Láhev s brčkem od Skip hop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 17.04.18 06:23
Lahev s brčkem od Skip hop

Používáte někdo prosím tuto lahev? Potřebuji vědět zda z ni neteče a jak jste spokojení atd… Děkuji ;)

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 7336 příspěvků 2 inzeráty 17.04.18 06:25

@Nikol275 ahoj, zkus pročíst tuhle diskuzi , určitě najdeš odpověď :mavam:

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 17.04.18 06:50

@lucynka25 Ahoj a děkuju, tam jsem koukala než jsem založila toto a našla jsem tam právě jen tu termolahev.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 17.04.18 06:58

Ahoj, ne ne, neteče :) Já jsem s ní moc spokojená, i dcera. Líbí se mi jak design, tak řešení otevírání horního víčka a vysunutí brcka. Máme od nich i dva batůzky, jak malý tak ten větší a taky jsou kvalitní

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 17.04.18 07:10

@yasmine5 tak díky moc ???? a obrázek se nesmil? Máme od Avent a obrázek byl pryč ???? a brčko tam nemá tu membránu?

Emull
Povídálka 28 příspěvků 17.04.18 07:21

Ahoj, je to jedna z mala lahvicek co nam opravdu netece. Diteti se z ni dobre pije a jde hezky otevirat / zavirat. Obrazek se po nejake dobe castecne smyl a to ji nedavam do mycky, ale myji v ruce.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 17.04.18 07:27

Tak nám se obrázek nesmyl, ale spíš osoupal, protože jsme láhev samozřejmě brali ven a tak s ní malá mrskne kde kam, tak má škrábance. Myju v myčce. Membránu žádnou nemá co vím, je k lahvi jedno brčko do rezervy.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >