Láhev s brčkem od Skip hop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikol275
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 17.04.18 06:23
Lahev s brčkem od Skip hop

Používáte někdo prosím tuto lahev? Potřebuji vědět zda z ni neteče a jak jste spokojení atd… Děkuji ;)

Ukázat recenze z kategorie Kojení a krmení

Reklama

Reakce:

lucynka25
Kelišová 6738 příspěvků 17.04.18 06:25

@Nikol275 ahoj, zkus pročíst tuhle diskuzi , určitě najdeš odpověď :mavam:

Nikol275
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 17.04.18 06:50

@lucynka25 Ahoj a děkuju, tam jsem koukala než jsem založila toto a našla jsem tam právě jen tu termolahev.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 17.04.18 06:58

Ahoj, ne ne, neteče :) Já jsem s ní moc spokojená, i dcera. Líbí se mi jak design, tak řešení otevírání horního víčka a vysunutí brcka. Máme od nich i dva batůzky, jak malý tak ten větší a taky jsou kvalitní

Nikol275
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 17.04.18 07:10

@yasmine5 tak díky moc ???? a obrázek se nesmil? Máme od Avent a obrázek byl pryč ???? a brčko tam nemá tu membránu?

Emull
Povídálka 24 příspěvků 17.04.18 07:21

Ahoj, je to jedna z mala lahvicek co nam opravdu netece. Diteti se z ni dobre pije a jde hezky otevirat / zavirat. Obrazek se po nejake dobe castecne smyl a to ji nedavam do mycky, ale myji v ruce.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 17.04.18 07:27

Tak nám se obrázek nesmyl, ale spíš osoupal, protože jsme láhev samozřejmě brali ven a tak s ní malá mrskne kde kam, tak má škrábance. Myju v myčce. Membránu žádnou nemá co vím, je k lahvi jedno brčko do rezervy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéf tanečníků StarDance Onder mění ansámbl. Jak dopadla jeho ex Hunčárová?

Oblíbená taneční show StarDance již nebude jako dřív. Šéf tanečníků Jan Onder... číst dále >

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama