Láhev s brčkem od Skip hop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 17.04.18 06:23
Lahev s brčkem od Skip hop

Používáte někdo prosím tuto lahev? Potřebuji vědět zda z ni neteče a jak jste spokojení atd… Děkuji ;)

Nejnovější recenze z kategorie Kojení a krmení

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 7934 příspěvků 1 inzerát 17.04.18 06:25

@Nikol275 ahoj, zkus pročíst tuhle diskuzi , určitě najdeš odpověď :mavam:

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 17.04.18 06:50

@lucynka25 Ahoj a děkuju, tam jsem koukala než jsem založila toto a našla jsem tam právě jen tu termolahev.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 17.04.18 06:58

Ahoj, ne ne, neteče :) Já jsem s ní moc spokojená, i dcera. Líbí se mi jak design, tak řešení otevírání horního víčka a vysunutí brcka. Máme od nich i dva batůzky, jak malý tak ten větší a taky jsou kvalitní

Nikol275
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 17.04.18 07:10

@yasmine5 tak díky moc ???? a obrázek se nesmil? Máme od Avent a obrázek byl pryč ???? a brčko tam nemá tu membránu?

Emull
Kecalka 130 příspěvků 17.04.18 07:21

Ahoj, je to jedna z mala lahvicek co nam opravdu netece. Diteti se z ni dobre pije a jde hezky otevirat / zavirat. Obrazek se po nejake dobe castecne smyl a to ji nedavam do mycky, ale myji v ruce.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 17.04.18 07:27

Tak nám se obrázek nesmyl, ale spíš osoupal, protože jsme láhev samozřejmě brali ven a tak s ní malá mrskne kde kam, tak má škrábance. Myju v myčce. Membránu žádnou nemá co vím, je k lahvi jedno brčko do rezervy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >