Lahvičky Mam Anticolic a ohřívač lahví

12436
27.4.17 14:40

Lahvičky Mam Anticolic a ohřívač lahví

Ahoj děvčata,
existuje ohřívač lahví kompatibilní s lahvičkami Mam AntiColic? Nedaří se mi nic najít :nevim:.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5230
27.4.17 15:10

Jako jestli se tam vejdou? Já mám tenhle https://www.alza.cz/…-d254279.htm?… a lahve MAM tam jdou v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12436
27.4.17 15:14

@Temaho Přesně tak jsem to myslela :D. Díky :kytka:. Jsou širší než ostatní lahve, ale u prvního miminka se mi moc osvědčily. Jen teď už nebude čas, abych ohřívala lahve v horké vodě, takže řeším ohřívač.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.4.17 15:16

@Janli ještě je varianta mít navařenou horkou vodu v termosce a míchat se studenou a nemusíš nic ohřívat, je to rychlejší
taky jsem měla tyhle lahve, jsou super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12436
27.4.17 15:20

@Conulka To jsem dělala taky, ale občas bylo nutný spíš chladit a na to jsem neměla s brečícím dítětem nervy :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.4.17 15:23
@Janli píše:
@Conulka To jsem dělala taky, ale občas bylo nutný spíš chladit a na to jsem neměla s brečícím dítětem nervy :D.

proč chladit? když jsem to namíchala moc horký, tak uleju a doplním studenou vodou, záležitost na 10sekund

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
27.4.17 15:43

Měla jsem lahvičky Anticolic, ty s tím šroubovacím dnem. Jenže v ohřívači lahví to bylo nepoužitelné. Měla jsem takový ohřívač, kde cirkulovala nahřátá voda a stříkala na tu lahvičku i odshora. A právě to byl problém, protože (nevím, jak je to možné) při tomto způsobu docházelo k nadzvednutí toho silikonového těsnícího dna a začalo mléko vytékat. Nejdřív jsem si myslela, že mám špatně dotažené to dno, tak jsem si to hlídala a vždy před vložením do ohřívače ještě dotahovala. Ale bohužel, bylo to tím ohřívačem v ohřívači :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
27.4.17 15:43

@Conulka Já už jsem to dost často měla namíchané v termosce na požadovanou teplotu resp. o něco málo vyšší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.4.17 15:52
@alviola píše:
@Conulka Já už jsem to dost často měla namíchané v termosce na požadovanou teplotu resp. o něco málo vyšší.

jo to je úplně nejlepší, akorát já měla takový starší tip termosky a třeba po 6 hodinách mi to trošku zchládlo, takže kdybych tam měla třeba 36stupnů, tak za 6hodin už by tam bylo třeba jen 28stupnů, takže u nás se míchalo horká+studená, ale za čas jsem to měla už v oku a namíchat malé UM mi trvalo cca 1minutu a to i třeba uprostřed pole :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
27.4.17 17:41
@Janli píše:
Ahoj děvčata,
existuje ohřívač lahví kompatibilní s lahvičkami Mam AntiColic? Nedaří se mi nic najít :nevim:.
Díky

Ahoj, topcom 3v1, měla jsem ji, i láhve Mam anticolic. Mimochodem ohřívačku i prodavam, úplně novou, dostali jsme dárkem druhou, tu jsem nepoužila. Za 500 i s poštou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama