Lajkování holky v okolí

2
12.3.21 19:21

Lajkování holky v okolí

Ahojky!
Mám dotaz… bydlím v Praze a partner v Brně (moc dlouho teda spolu nechodíme), každopádně se logicky moc nevídáme, takže vztah na dálku. Problém, který řeším, že partner lajkuje fotky na instagramu jedné holčiny, která také bydlí v Brně. Nejde pouze o lajkování, ale třeba když přidá partner fotku tak mu ji ona lajkne a okomentuje a sleduje profily, který třeba on přidá na insta story. Samozřejmě on ji lajkuje každou fotku co ona přidá (a to tam jsou třeba fakt kraviny… např. Jak si vaří jídlo v hrnci - ani tam není 8o :lol: ). Partner říká, že se s nikým ani nebaví, že má jen jednoho kamaráda, se kterým se vídá jen jednou týdně… No takže nevím jestli tomu věřit, protože bydlím fakt daleko a děla mi to starosti…
Mimochodem problém se sebevědomím nemám :lol: jen mi to přijde divné a hlavně maj i stejný koníček… fitness
Nechci ani na něj tlačit, přece jen moc dlouho spolu nejsme a nechci působit jak nějaká stíhačka…
Mám se ho na ni zeptat? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25083
12.3.21 19:26

Kolik ti je? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8925
12.3.21 19:28

@G1998lla Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6590
12.3.21 19:28

Jak dlouho spolu „chodite“?
A on o tom vi? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7410
12.3.21 19:32

@G1998lla no evidentně nejsi dost „fitness“. A musí koukat všude jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30981
12.3.21 19:32
@lleennttiillkkaa píše:
Kolik ti je? 8o

Touhle větou začíná stáří :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
12.3.21 19:35
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8925
12.3.21 19:38

@G1998lla No jo no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23793
12.3.21 19:39

Jeden z Prahy a jeden z Brna? To je předem ztracený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
12.3.21 19:43

Najdi si někoho kdo ti je blíž.. Takhle to nemá cenu.. A pokud lajkuje někoho furt tak asi to nebude jen tak 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31316
12.3.21 19:45
@G1998lla píše:
Ahojky!
Mám dotaz… bydlím v Praze a partner v Brně (moc dlouho teda spolu nechodíme), každopádně se logicky moc nevídáme, takže vztah na dálku. Problém, který řeším, že partner lajkuje fotky na instagramu jedné holčiny, která také bydlí v Brně. Nejde pouze o lajkování, ale třeba když přidá partner fotku tak mu ji ona lajkne a okomentuje a sleduje profily, který třeba on přidá na insta story. Samozřejmě on ji lajkuje každou fotku co ona přidá (a to tam jsou třeba fakt kraviny… např. Jak si vaří jídlo v hrnci - ani tam není 8o :lol: ). Partner říká, že se s nikým ani nebaví, že má jen jednoho kamaráda, se kterým se vídá jen jednou týdně… No takže nevím jestli tomu věřit, protože bydlím fakt daleko a děla mi to starosti…
Mimochodem problém se sebevědomím nemám :lol: jen mi to přijde divné a hlavně maj i stejný koníček… fitness
Nechci ani na něj tlačit, přece jen moc dlouho spolu nejsme a nechci působit jak nějaká stíhačka…
Mám se ho na ni zeptat? 8o

A jak dlouho spolu chodíte a kolikrát jste se viděli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21131
12.3.21 19:47

Vi ten Brnak vubec, ze spolu chodite? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31316
12.3.21 19:48
@Hanka1 píše:
Vi ten Brnak vubec, ze spolu chodite? :mrgreen:

To je tady zásadní… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6590
12.3.21 19:50
@hanka.br. píše:
Jeden z Prahy a jeden z Brna? To je předem ztracený.

Pokud by lockdown se zakazem prejizdeni okresu trval jeste nejaky rok, tak jim zase nehrozi ponorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23793
12.3.21 19:51
@Chytrak píše:
Tak pokud by lockdown se zakazem prejizdeni okresu trval jeste nejaky rok, tak jim zase nehrozi ponorka.

Tak ono ani tak nejde o vzdálenost, jako o dva rozdílné světy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat