Lak na nehty a jejich lámavost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 08:41
Lak na nehty a jejich lámavost

Ahoj, potřebuju poradit čím by to mohlo být…
Poslední dobou ( cca rok) se mi lámou nehty a třepí se. Používám lak na nehty cien, tak nevím jestli je to tím :nevim:
Případně potřebuju poradit jak nehty ošetřovat, případě nějaké vitamíny ( brala jsem 3 měsíce vápník z Dr Max, bez nějakého viditelného účinku)

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 03.03.19 09:07

Zkus si kupovat jiné laky. Já používám laky značkové a právě díky nim se mi nehty nelámou.

Veveří
Ukecaná baba ;) 2192 příspěvků 03.03.19 09:50

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím …

Mně ničí nehty všechny laky, levné i drahé, dokonce i ty regenerační. A nakonec nehty dorazí odlakovač, prý regenerační… :lol: Nehty se mi třepí a trvá min. měsíc než odroste poškozená část. Nejzdravější jsou když nelakuju. Nepomohly ani výživy, olejíčky… už jsem to vzdala a pěstuji si přírodní, čisté nehty.

Monulie
Kecalka 198 příspěvků 03.03.19 10:51

Začala jsem jíst kousek droždí každý den (doporučeno mým panem doktorem, který moc na umělé vitamíny není :mrgreen: )… a za tři měsíce mi děsně zhoustly vlasy a zrychlil se růst nehtů, včetně jejich pevnosti. :) Ještě jsi mi připomněla kolegyni, které jsem pár dní zpět právě chválila nehty na obědě, a ona si pochvalovala zpevňující péči od Sally Hansen. Takže s tím vlastní zkušenost nemám, ale třeba pomůže.

lalaland699
Povídálka 14 příspěvků 03.03.19 11:46

Zkus ty gelove laky od Sally ;) nebo opi

Váš příspěvek
Reklama