Jaký lak na vlasy vám vyhovuje?

2223
16.8.20 12:41

lak na vlasy? :) vaše zkušenosti ? :)

Ahoj kočky, zakládám takovou nenásilnou diskuzi, chci se zeptat jaký používáte lak na vlasy? Který opravdu podrží ty vlasy, já používám klasický taft schwarzkopf, číslo 5 nebo šest, ale láká mě zkusit i jinačí, lakuju si jen ofinku, tak se chci zeptat s kterýma máte fakt dobré zkušenosti? děkuji a mějte pěknou neděli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16992
16.8.20 12:50

Lidl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
16.8.20 12:52

Používám lak od Syoss, vypozoroval jsem, že mi vlasy neslepí k sobě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11771
16.8.20 12:52

@onajeblond Taky lakuji jen ofinu. Kupuji ty naplne do rozprasovace. Ty skutecne lakuji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
16.8.20 12:56

Taky používám Taft modrý, mně teda neva, že vlasy slepí. Zkoušla jsem i jiné, ale mám jemné husté vlasy a dostatečně nedržely účes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
16.8.20 13:03

Já používám ten fialový z DM za 39,– kč :D
A naprostá spokojenost. Po všech těch Taftech a Lorealech mi konečně nedělá žmolky ve vlasech :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.8.20 13:35

Používám lak od Aussie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
16.8.20 13:41
@MáškaMarie33 píše:
Používám lak od Aussie

tuhle kosmetiku mi ukazovala kamrádka, nevíš jestli je přirodní? co se týká vlasové kosmetiky od nich? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
16.8.20 13:43
@ZuzaM píše:
Taky používám Taft modrý, mně teda neva, že vlasy slepí. Zkoušla jsem i jiné, ale mám jemné husté vlasy a dostatečně nedržely účes.

to jsme na tom asi stejně, taky mám jemnější ale hustější vlasy, kor ta ofina já to mám ted hozený na bok a jen jednu stranua tak ač je níčená tady tím lakem nejvíc, tak je nejlepší část z celé mé vlasové hlavy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
16.8.20 13:43
@jamik1416 píše:
Já používám ten fialový z DM za 39,– kč :D
A naprostá spokojenost. Po všech těch Taftech a Lorealech mi konečně nedělá žmolky ve vlasech :pankac:

nemyslíš baleu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
16.8.20 13:44
@Lizzie001 píše:
Používám lak od Syoss, vypozoroval jsem, že mi vlasy neslepí k sobě…

tuhle kosmetiku, myslím konkrétně šampon jsem zkoušela jedno a bylo to šílené, jinak tato kosmetika ti sedí? co se týká šamponů atd?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
16.8.20 13:45
@cecetka píše:
@onajeblond Taky lakuji jen ofinu. Kupuji ty naplne do rozprasovace. Ty skutecne lakuji :mrgreen:

jako že si koupíš nápln do laků? dáš do rozprašovače? tak je to myšleno? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2223
16.8.20 13:46
@Janli píše:
Lidl.

myslíš cien? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
16.8.20 14:11
@onajeblond píše:
to jsme na tom asi stejně, taky mám jemnější ale hustější vlasy, kor ta ofina já to mám ted hozený na bok a jen jednu stranua tak ač je níčená tady tím lakem nejvíc, tak je nejlepší část z celé mé vlasové hlavy :D

Mně nepřijde, že by mi ty vlasy ničil. A nezaznamenala jsem žádné žmolky ve vlasech, jak tu někdo píše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11771
16.8.20 14:36
@onajeblond píše:
jako že si koupíš nápln do laků? dáš do rozprašovače? tak je to myšleno? :)

Ano. Nebo koupis primo v rozprasovaci. Drive nase babicky na to mely takovy gumovy balonek se sklenenou rozprasovackou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama