Láká mě nevěra se starším mužem

Anonymní
11.10.20 13:50

Láká mě nevěra se starším mužem

Zdravím,
ze začátku chci upozornit, že ani nevím, čeho tu chci docílit. Chci se asi spíš vypsat a svěřit a doufám, že se zde najde někdo, kdo mi poradí nebo to alespoň měl podobně.
A přítelem jsme spolu 7 let a aktuálně uvažujeme o svatbě a dítěti. Máme super vztah a přítel je úžasnej chlap, kterýho by nejedna ženská mohla závidět. Opravdu není nic, co by mi na něm vadilo nebo by mi nevyhovoval. Problém je teď asi ve mě a v mojí psychice.
S přítelem jsme se seznámili, když jsme byli hodně mladí, konkrétně mě 16, jemu 21, od té doby jsme spolu. Nikdy jsme neměli žádné problémy nebo krizi. Poslední dobou je ale problém ve mě. Přítel mě před lety seznámil se svým kamarádem, o dost starším mužem, vdovcem s dospělou dcerou a synem. Je to samotář s obrovským charisma, kterému podléhá spoustu žen, nicméně on o žádnou zájem nejeví. My jsme si sedli už od začátku. Pár let se známe, občas ho přítel chce navštívit, tak se potkáme. Paradoxně s ním mám lepší vztah asi já než přítel.
Poslední dobou ale mě začal přitahovat. Občas se mi o něm zdá, sexuálně mě přitahuje. A přijde mi, že i já jeho, že to, že by měl šanci, musel „vycítit“ z mého chování. A tak si říkám, co to se mnou je? S přítelem mi nic nechybí, cítím k němu pořád lásku jako předtím. Přitom se ale cítím, jak kdybych se do toho jeho kamaráda zamilovala, jako kdyby mi bylo 15. :roll: Když se na mě usměje, roztaju. Přijdu si opravdu jako zamilovaná, ale jen ve chvílích, když jsem s ním. Připadá mi, že se cítím naprosto iracionálně. Pak přijdu domů a říkám si, proč jsem vůbec takhle reagovala?
Cítím se hrozně špatně, protože vím, jaké štěstí mám, že mám svého přítele a přitom se zbláznim do jinyho chlapa, přičemž věkový rozdíl mezi námi je přes 20 let. Hledám proto radu, jak se toho zbavit. Říct to příteli? Omezit s kamarádem kontakt? Když jsem s kamarádem v kontaktu, tak to prostě jiskri. Ale když pak dojdu domů a racionálně zapremyslim, jsem na sebe naštvaná. Mám strach, aby při mém „zatmění mysli“ k něčemu nedošlo, takže omezit kontakt bude asi vhodné.
Mám se jen přestat stýkat a doufat, že to přejde? :(

Omlouvám se za anonym, ale stydím se za to. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15922
11.10.20 13:53

Nedivím se ti, nejvíc sexy věk u chlapa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2604
11.10.20 13:56

Nemáš náhodou problematický vztah s tátou?

Být tebou, omezím kontakt. Z tvého popisu se mi zdá, že máš co ztratit a tohle by za to skoro jistě nestálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
11.10.20 13:58

Neříkej to nikomu a vyřeš si to v sobě. Chceš zahodit svatbu, dítě, skvelýho chlapa? Nenamlouvas si, že i ten kamarád chce tebe, neni to jen tak, že se na tebe náhodou hezký usměje a ty za tím vidíš bůhví co?
Jsi nevylítaná, jak píšeš, potkali jste se moc brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
11.10.20 14:02

Omezila bych kontakt s kamarádem, přítel ať jezdí sám.
Uvidíš jak to bude pokračovat, určitě tohle budeš řešit ještě několikrát, je to problém vztahů, kde jsou spolu dva už „odjakživa“, mají pocit, že si nic neužili a každý takovýhle dobrodružství je hodně láká. Nejsi jediná… Starší chlapi navíc umí pobláznit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 14:05

ZAKLADATELKA

To je možná to. Táta odešel, když mi bylo 9, matka si přítele už nikdy nenašla, sourozence mám jen mladší sestru. Možná to za tím stojí.
Předpokládám, že já si to nenamlouvám, přítel si všiml, že „poslední dobou se ke mně chová jinak“. Upřímně bych měla radši, kdyby zájem nejevil, myslím, že kdybych dostala od kamaráda „kopačky“, vyřešilo by se to rychle. :)

Ztratit mám rozhodně co. Opravdu jsem narazila na skvělýho chlapa a nechci svojí „povahou/nevylítaností/bůhvíčím“ přijít o to, co roky spokojeně budujeme. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
15640
11.10.20 14:06

Omezit kontakt a když už se potkat, tak jedině s přítelem po boku. Časem to přejde, jednoho dne tě samotnou bude šokovat, co za kravinu by jsi bývala mohla udělat. Říká se, že po sedmi letech vztahu přichází první větší krize. Možná, že u vás má ta krize zrovna takovou podobu a je fajn, že nad tím jakžtakž ještě pořád vyhráváš. Ale neriskuj a omez kontakt. V takovém rozpoložení není otázka „zda“, ale „kdy“ se to pos-re. A jak vidno, máš co ztratit. S mužem o 20 let starším by jsi pravděpodobně rodinu již nezaložila a pokud ano, stejně by jsi nejspíš skončila sama s dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17084
11.10.20 14:07

To je jen chemie, nic víc. Stává se skoro každýmu, že se občas zakouká jinde. Nemá to nic společnýho s tím, jak partnera miluješ, prostě jen tvoje tělo a hlava zrovna reaguje na feromony, který ti voní. Za chvíli to přejde, hlavně z toho nezblbni, nestojí to za to… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 14:46

ZAKLADATELKA

Ani tak nejde o to, že když jsme spolu „odjakživa“, že bychom měli pocit, že o něco přicházíme, ani já a ani přítel nejsme zrovna lidi, co by měli potřebu experimentovat, měnit, litovat toho, že jsme si „málo zažili“.

Je pravda, že vždycky jsem tíhla ke starším chlapům. Je mi jasný, že kdyby se stalo cokoliv, tak kamarád není partner pro život. Mě ještě nebylo 30, jemu je 50. Ani povahově by to partner pro život nebyl, navíc má spoustu neduhů, včetně větší náklonnosti k alkoholu. Já když se nad tím zamyslím teď, ani nevím, co mě při našich setkáních na něm tak hrozné přitahuje :lol: Jediné co mě mrzí je, že při ztrátě kontaktu přijdu o toho dobrýho kamaráda, co v něm roky mám. Ale je to malá daň pro to, co by se jinak mohlo stát.

• Citovat
  • Nahlásit
2604
11.10.20 14:51

V obecné rovině se to dost možná samo vyřeší časem. Tvůj chlap bude za pár let taky sebevědomější, zkušenější štramák, a ty se srovnáš s čímkoliv si neseš z dospívání. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
799
11.10.20 14:57
@Anonymní píše:
Ani tak nejde o to, že když jsme spolu „odjakživa“, že bychom měli pocit, že o něco přicházíme, ani já a ani přítel nejsme zrovna lidi, co by měli potřebu experimentovat, měnit, litovat toho, že jsme si „málo zažili“.Je pravda, že vždycky jsem tíhla ke starším chlapům. Je mi jasný, že kdyby se stalo cokoliv, tak kamarád není partner pro život. Mě ještě nebylo 30, jemu je 50. Ani povahově by to partner pro život nebyl, navíc má spoustu neduhů, včetně větší náklonnosti k alkoholu. Já když se nad tím zamyslím teď, ani nevím, co mě při našich setkáních na něm tak hrozné přitahuje :lol: Jediné co mě mrzí je, že při ztrátě kontaktu přijdu o toho dobrýho kamaráda, co v něm roky mám. Ale je to malá daň pro to, co by se jinak mohlo stát.

Jestli tady čteš častěji, tak je tady plno nejrůznějších názorů na kamarádství mezi mužem a ženou.
Počínaje tím, jestli vůbec existuje a není to jen (dosud) nevyjádřená touha nejméně jednoho ze zúčastněných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7393
11.10.20 17:59

@pohledzdruhestrany Řekl chlap… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3705
11.10.20 18:10

Mě jako staršího muže zase láká nevěra s mladší ženou :mrgreen:
Ale zatím jsem nedospěl do fáze, abych o tom zakládal diskuze :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
11.10.20 18:11

V tomhle platí, že sejde z očí - sejde z mysli. Píšeš, že on je přitažlivý a charismatický pro mnoho žen, přesto žije sám, tam asi bude nějaký háček (třeba tu je riziko, že už se mu nebude chtít jet „druhé kolo“, když má dospělé děti). A kvůli nějakému románku můžeš klidně ztratit toho svého přítele. Možná ti ve vztahu něco chybí a hledáš to u něj, na to se musíš ale upřímně zeptat sama sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
11.10.20 18:23

Neblbni, vyprdni se na dědka, jsi nevylítaná, ale jestli si chceš pokakošit vztah a přijít časem o vše, tak si s ním švihni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama