Láká mě sex se starší ženou

16
6.1.21 10:38

Láká mě sex se starší ženou

Dobrý den, už delší dobu mám velké pomyšlení na sex se starší ženou. Je mi 22 let a lákají mě ženy v rozmezí cca 35-50 let a zajímalo by mě, jak to vnímají ženy v takovémto věkovém rozmezí. Rád bych nějakou oslovil, ale bojím se, že její reakce by byla akorát tak negativní. Nemám nijak moc velký problém najít si slečnu v mém věku. Mohla by se tu některá z vás k tomuto vyjádřit, jak to vlastně vnímáte? Odpálkovala by jste člověka v mém věku, i kdyby vám přišel atraktivní? Předem děkuji za jakékoliv vyjádření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8161
6.1.21 10:47

@Dejvv Pokud bych byla sama a ty vypadal k světu tak neodmítla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 10:51

Mě je 42,ted mě nahání 25 lety mladík. Kdybych nebyla vdaná, tak proč ne. Užít si sex se zajickem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 10:52

Oslov ji 😀my ženy mame taky rády starší chlapy 😀

• Citovat
  • Nahlásit
8161
6.1.21 10:57
@Anonymní píše:
Oslov ji 😀my ženy mame taky rády starší chlapy 😀

Já tedy ne 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16552
6.1.21 11:03

Co na to tvoje mamka? Není lepší si vyříkat vaše problémy? @Annabela11 ti mámu nenahradí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6146
6.1.21 11:06

Tak jen na sex do těch 40 ok. Kolem 50 mi to případne už divný. Je mi 36 a kdybych byla sama a byl by mi sympatický tak proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
6.1.21 11:08

Párkrát jsem tuhle nabídku dostala a poměrně velký problém je formulace, takže žádné nepiš, že chceš sex se starší ženou. Nebrala jsem to nijak osobně, ale rozhodně mě to nenažhavilo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
6.1.21 11:12

Můj kámoš taky měl jednu chvíli úchylku, že spal jen se staršíma ženama, jednou si dal i 52 letou a teď na to vzpomíná ve stylu,, jak jsem mohl být takový prase''. Když se ho nějaká jeho přítelkyně ptala kolik měl žen a jaké byli a blabla (prostě pitomý otázky) tak to prvním dvěma přiznal, obě se s ním rozešli a od té doby se s žádnou další o takových věcech nebavil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
6.1.21 11:13
@JancaS84 píše:
Tak jen na sex do těch 40 ok. Kolem 50 mi to případne už divný. Je mi 36 a kdybych byla sama a byl by mi sympatický tak proč ne.

Ono je to dost individuální, mám kamarádku, je jí 50 a tělo má jemné, kůže působí mladší, než moje, pevná prsa. To tělo má jak mladá holka. V obličeji poznám, že je starší, ale je to ten typ u kterého věk neurčíš a hodíš tam tak těch 40, má ho přirozeně hladký, bez vrásek. Nemá ani takové to propadlé od úsměvu.

Pak když mrknu někdy na fotky na amatéry a vidím, jak někdo chce být děsně mladý a já tam ten věk poznám, tak mi přijde, že ona je fakt úkaz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 11:14

Hele kolikrát vypadá i ta 50lip než naka 30 :)

• Citovat
  • Nahlásit
8161
6.1.21 11:15

@pohledzdruhestrany Nerozumím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61712
6.1.21 11:15

@Dejvv ano, odpalkovala. Nejsem zvědavá na mladé ucho, co si chce užít. Ale je to i tím, že mám fungující rodinu, děti atd.. Třeba je někdo natolik osamělý, že by to bral :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24647
6.1.21 11:54

Tak kdybych nebyla šťastně vdaná, ale třeba po rozvodu a nehledala vztah, tak proč ne. V 50 teda by mi to bylo poměrně zinantni, spát s někým ve věku synů, ale teď mi bude 38 a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2800
6.1.21 13:31
@Dejvv píše:
Dobrý den, už delší dobu mám velké pomyšlení na sex se starší ženou. Je mi 22 let a lákají mě ženy v rozmezí cca 35-50 let a zajímalo by mě, jak to vnímají ženy v takovémto věkovém rozmezí. Rád bych nějakou oslovil, ale bojím se, že její reakce by byla akorát tak negativní. Nemám nijak moc velký problém najít si slečnu v mém věku. Mohla by se tu některá z vás k tomuto vyjádřit, jak to vlastně vnímáte? Odpálkovala by jste člověka v mém věku, i kdyby vám přišel atraktivní? Předem děkuji za jakékoliv vyjádření.

To mas rozptyl tedy. 35-50. Petatricitku urzis, kdyz k ni budes pristupovat jako ke „starsi“ a padesatileta baba by mela byt vdecna za kazde mlade tvrde pero (ovsem dobre si rozmysli, jestli mas ty zajem u starou seschlou babu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat