Láká mě to jet k němu

Anonymní
18.2.21 21:24

Láká mě to jet k němu

Seznámila jsem se přes seznamka fauna s mužem, který má hospodářství a dva koně, s kterýma občas dělá v lese.No,já jsem už léta milovnice koní. A zvlášť těch tažných. Už snad od puberty jsem měla sen, že bych chtěla manžela, který bude dělat v lese s koňmi a budeme je mít doma.To se mi bohužel nesplnilo :) Manžel se koní bojí, v životě by na to nesedl.No a já jsem teď myšlenkama u toho muže :oops: :oops: Řeknu vám být svobodná, tak už tam jedu a později se stěhuju :mrgreen: fotku jsem viděla ( toho muže) a není vůbec špatnej :D :oops: Samozřejmě mi psal, že se mám přijet podívat. Jenže…znáte to. Já vdaná, on to ví, nevyjádřil se k tomuto. Bože, láká mě to :oops: ne ten muž, ale ti dva čtyřnozí krasavci. Samozřejmě musím uvažovat reálně…mám dvě menší děti. Že já na tu seznamku lezla :roll: co teď? že je blbé tam jezdit? vzdálenost není tak velká. Já bych ho chtěla jako kamaráda, jenže muži, když mají možnost, beztak budou chtít víc…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3515
18.2.21 21:27

láká mě to… ne ten muž, ale ti dva čtyřnozí krasavci

To nemají koňáci nějaké specializované weby, že musíš hledat koně na seznamce? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
18.2.21 21:29

Dej si citron, to pomaha.
A pridala bych ledovou sprchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
18.2.21 21:32

@majdalenka20

Ten citron pro jistotu mezi kolena… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.21 21:33
@majdalenka20 píše:
Dej si citron, to pomaha.
A pridala bych ledovou sprchu.

Citron nepomaha :D, ale az na to prijde manzel, tak to pomuze urcite :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
18.2.21 21:38

Manzelstvi za koooneee, vymenim krasneho hrebce za manzela a deti. :poblion: :mrgreen:

Ne fakt, jako tohle ti za to nestoji. Pokud nepomuze citron a sprcha, zkus si najit v okoli nekoho kdo by te pustil ke konim. Znamej ma velkej penis a taky za nim neutecu jen abych si zajezdila na necem co doma nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2708
18.2.21 21:40

Dej si mokrej hadr na hlavu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16404
18.2.21 21:50

Mas manžela a dvě malé děti, proč si lezla na seznamku? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6111
18.2.21 21:57

Reklama na seznamku? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
18.2.21 22:01

Tak hlavne si nenalhavej, ze ho chces jen jako kamarada. A on si od seznamky rozhodne neslibuje pratelstvi bez sexu, takze i kdyby ty ses ovladla, on bude leda nakrklej a budes mit po ptakach. Teda po konich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
18.2.21 22:22

Tak mi to nedalo a podívala jsem se na tu seznamku. Teda některé inzeráty jsou celkem bizár. Ale docela jsem propadla nostalgii, když jsem tam objevila inzerát, kde je farmář Jiří Čoček z Farmář hledá ženu. Říkám si, jestli opravdu stále marně hledá partnerku (od pořadu je to už osm let) nebo je to jen nějaká recese?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
18.2.21 22:41
@bibi2233 píše:
Tak mi to nedalo a podívala jsem se na tu seznamku. Teda některé inzeráty jsou celkem bizár. Ale docela jsem propadla nostalgii, když jsem tam objevila inzerát, kde je farmář Jiří Čoček z Farmář hledá ženu. Říkám si, jestli opravdu stále marně hledá partnerku (od pořadu je to už osm let) nebo je to jen nějaká recese?

Tam dělá problémy prý jeho ségra a to vím od osob co ho znají osobně, dokud ji bude mít za zadkem, tak si žádnou nenajde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
18.2.21 22:42

Nedělala bych to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
18.2.21 22:47

Není to ten Vojta v zelených montérkách s nádhernejma koněma? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16332
18.2.21 22:54

Ne - neřeš svoje partnerské problémy tím, že si najdeš milence - což je přesně to, co teď děláš.

Jak by se tobě líbilo, kdybys zjistila, že si tvůj muž píše s někým ze seznamky a chystá se jet za někým o kom fantazíruje?

Ohledně koní si protě najdi nejbližší jízdárnu a zaplať si kurzy jízdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat