Lakování nehtů výživným lakem

184
22.6.20 13:21

Lakování nehtů výživným lakem

Dobrý den
Pokud si tu někdo lakujete nehty pouze výživným lakem kolik vrstev si vždy dáváte? stačí na nehet natřít jen jednu vrstvu toho výživného laku? a měl by někdo nějaký tip na zpěvnujici lak na měkké nehty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

725
22.6.20 13:23

Stačí jedna vrstva, v lékárně koupíš vápník na nehty ve formě laku - používám tento .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
22.6.20 13:36

@FraDeu ten znám jen jsem ho ještě nezkoušela a pomáhá? gelovkam se právě vyhýbám až na to že nehty mám měkké a krátké tak jsou celkem ok jen mi na nich nedrží barevný lak, proto lakuji jen bezbarvou výživou aby nehty byli alespoň trošku upravené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
22.6.20 13:47
@marsi99 píše:
@FraDeu ten znám jen jsem ho ještě nezkoušela a pomáhá? gelovkam se právě vyhýbám až na to že nehty mám měkké a krátké tak jsou celkem ok jen mi na nich nedrží barevný lak, proto lakuji jen bezbarvou výživou aby nehty byli alespoň trošku upravené.

Pomáhá hodně, i já mám krátké nehtíky a měkké - prostě je ohneš, aniž bys je musela odmáčet. A musím říct, že po dvou letech (užívám ještě biosil, a rozpustný vápník ve formě šumáku) plus tento lak se ty nehty ohodně zlepšili - k tomu ještě skleněný pilník a za rok uvidíš výsledky. Ten obyč bezbarvý lak vyhoď. Používej ten vápník, na nehtu vypadá stejně jako obyč průhledný lak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
22.6.20 14:33

@FraDeu děkuji ten vápník určitě zkusim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
22.6.20 14:48
@marsi99 píše:
@FraDeu děkuji ten vápník určitě zkusim

Zpravidla je v lékárně na objednávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
22.6.20 15:13

@FraDeu u nás v lékárně ho tuším mají normálně a musí se nějak vrstvyt? ještě by mě zajímalo po jaké době odlakovavate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
22.6.20 15:45
@marsi99 píše:
@FraDeu u nás v lékárně ho tuším mají normálně a musí se nějak vrstvyt? ještě by mě zajímalo po jaké době odlakovavate?

Já nevrstvím, stačí jedna vrstva. Ruce prakticky mokřím, když si je oplachuju po wc nebo ve sprše, pak na vše používám rukavice. Lak vydrží dlouho 5-6 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama