Laktační či jakákoli psychóza, je tu někdo s touto nemocí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gab1976
Stálice 52 příspěvků 20.08.18 20:07
Laktační či jakákoli psychóza, je tu někdo s touto nemocí?

Proděla jsem akutní psychózu a chci se zeptat jak dlouho u Vás trvalo úplné vyléčení. Mně to nabouralo docela psychiku. Už je to půl roku a není to pořád dobré. Projevilo se to přesně ve 3 roce narozenin mého syna. Odvezli mne do Kroměříže. Je tu někdo s touto nemocí i laktační psychózou. Je to prý to samé. Jak se Vám nemoc projevila a z čeho vznikla?

Reakce:

Ebbi77
Kecalka 448 příspěvků 20.08.18 21:17

Naštěstí mě toto minulo. Ale věřím, že to musí být peklo. Hladím! Drž se :hug: :andel:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 20.08.18 22:12

Já měla “jen” poporodni depresi, která se dá zvládnout ambulantne… teda ještě ji mám, dochazim k psychiatrovi a beru léky, ale věřím ze psychoza musela zamavat šíleně. Nej kamarádka moji sestry ji prodělala, odvezli ji do Opavy cca 3 měsíce po porodu dcery, byla tam 3 měsíce, pak ještě dlouho brala léky, ale s dcerou už fungovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Nádherná dcera Jiřího Dvořáka ze StarDance: Je kopií Scarlett Johansson!

Už jste viděli krásnou dceru herce Jiřího Dvořáka (51) a jeho exmanželky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >