Laktační poradkyně Plzeň - Zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nosnice
Nováček 4 příspěvky 14.10.14 20:01
Laktační poradkyně Plzeň - Zkušenosti

Ahoj. Prosím máte někdo kontakt na dobrou laktační poradkyni v Plzni? Nejlépe přímo ve městě. Mám takový dojem, že jí budeme asi potřebovat. Koukala jsem na internetu a našla jsem na stránkách laktační ligy pí. Brodskou, má tam volat neomezeně, máte někdo zkušenost? na firmy cz má odkaz: http://katkabrodska.webnode.cz/ ale neznám nikoho, kdo by s ní měl zkušenost, tak nevim.

Reakce:
škoulinka
Extra třída :D 14578 příspěvků 14.10.14 20:35

Ahoj. Naše dětská doktorka spolupracuje s paní Marií Nedbalovou, Strážnická 36, Plzeň - Vinice. Využila jsem jejích služeb po telefonu. Kojení nám nešlo, od porodnice jsem kojila s kloboučky. Po telefonu moc příjemná paní, poradila mi a hlavně dodala psychickou podporu. Vše jsem dodržela a už kojíme bez problémů, malá krásně přibývá a já si konečně kojení užívám a netrpím jako první týdny kdy jsem to chtěla vzdát. Tak ať je vše ok i u vás :mavam:

nosnice
Nováček 4 příspěvky 14.10.14 20:55

Tak jsem nakonec volala te pani, uvidime. Asi bude nejlepší se sejít. Zítra máme sraz, přijede k nám domů. Asi je to spíš v hlavě. Nevím. Dám pak vědět.

nosnice
Nováček 4 příspěvky 15.10.14 22:18

Ahoj, tak jsem neskutečně plná dojmů. Nejen že, mi paní konečně všechno vysvětlila, ale i mi hodně prakticky pomohla a cítím se o dost lépe. Tak snad to není jen počáteční euforie a vydrží nám to :). A i tak moc díky za ten další kontakt ;).

škoulinka
Extra třída :D 14578 příspěvků 15.10.14 23:06

@nosnice tak to jsem ráda, pohoda je v začátku hodně důležitá. A mohu se zeptat co jsi řešila? Malé už jsou 3 měsíce a ty šílené začátky už jsou minulost. A jsme obě spokojené. Využij všechny rady a hlavně ať to u vás funguje :)

nosnice
Nováček 4 příspěvky 16.10.14 21:18

No řešila jsem asi tak nějak všechno, vůbec jsem si nebyla jistá, jestli mám mléko. Odsávačkou jsem nic neodsála a v nemocnici mi doporučili ihned UM. Paní Brodská mi hlavně ukázala, jak se k prsům mám chovat a že v nich je opravdu dost mléka. Teď zvládnu v pohodě odstříkat i rukou :) a už jsem si teda i jistější. Asi o to hlavně šlo, trošku si o všem s někým popovídat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >