Laktační poradkyně - porodnice Apolinář

2553
13.8.20 12:27

Laktační poradkyně - porodnice Apolinář

Dobrý den přeji,

Nenašla jsem žádnou podobnou diskuzi, tak zakládám.

Chtěla bych se vás zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost (kontakt) na laktační poradkyni, která je ochotná přijet po porodu za Vámi do porodnice k Apolináři?
(finance samozřejmostí)

Mám kontakt na bezvadnou poradkyni, ale bohužel jsme zjistila, že má v době mého porodu dovolenou.

Moc děkuji předem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21970
13.8.20 12:44

Tamní sestřičky by Ti nestačili? Já byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
13.8.20 12:53

@Svistice
No asi mi nic jiného nezbývá. Snad budu mít štěstí…
Já si na zdravotnictví nestěžuji, jsem většinou spokojená.
Jen jsem viděla diskuze z šestinedělí obecně (i tedy od Apolináře) a když máš „pech“, tak je to prostě na nic :nevim:. Dost často holky psaly, že buďto laktační ani nepřišla nebo byly hrozně nepříjemné nebo každá sestra říkala při každé službě úplně něco jiného. A pak z toho jsou ty čerstvé mamky na nervy a to tomu nepomůže…
Nejsem žádný zastánce kojoteroru nebo jak se to píše :), ale chtěla bych pro to udělat maximum a jako prvorodička mám načtenou jen teorii. Odsávačku beru s sebou (Medela swing).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145
13.8.20 13:05

Neměla jsem ani nic načteno (jako o kojení), ani odsávačku, a všechno bylo ok… Sestra přinesla ráno dítě, řekla „chcete to ukazat?“, já jsem tak tupě hleděla, tak řekla „takhle date dite, takhle si sednete“, dítě udelalo chlamst a bylo. Jinak dobrý dojem jsem měla z péče o kojení na Bulovce.

Treba to půjde samo, a kdyby ne, tak třeba ti dobře poradí přímo tam. Dopředu bych zatím nic neshanela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2553
13.8.20 13:24

Mě je jasné, že kolem toho může být široko-sáhlá diskuze.
Kojení je nevyčerpatelné téma…
Ale cílem této diskuze pro mě je ten kontakt.
Kdyby někdo měl dobrý kontakt nebo sem třeba nějaká laktační sestra z Prahy přímo chodí… Prosím kdyžtak o SZ.
Už to totiž dost spěchá. Děkuji moc :srdce:

(Samozřejmě, když nebude, tak poprosím sestřičky tam…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
17.8.20 11:49

@Pajik 76 Dula Petra, je z Prahy a dovcu ma do 15.8., to este stihate alebo nie? Ked tak by som kontakty poslala do SZ.

Na detske sestricky u Apolinare by som sa fakt po osobnej skusenosti nespoliehala.

Maju aj priamo tam laktacnu poradkynu, s tou som ja zial nebavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama