Lambora Marek - seriál Slunečná - názory?

22.5.20 10:57

Lambora Marek jaky mate na neho naroz?

Jaky mate na Marka nazor a co si o nem myslite ptam se proto ze o nem koluje hodne v bulvaru co se tyce Slunecny a hlavně Evy Buresove tak se chci zeptat jak to mate vy verite bulvaru co o nich koluje? Jaky mate naroz na serial a hlavne na ne jako herce a osobnosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13440
22.5.20 11:01

Nevím, nečtu, nezajimam se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2399
22.5.20 11:09

Neznám, bulvár nečtu, o soukromí jiných se nezajímám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29602
22.5.20 11:11

Najdi si nějakou fanouskovskou diskuzi toho seriálu. Nedívám se, nečtu, nevím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15926
22.5.20 11:12

Je to hezkej kluk a víc mě nezajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8093
22.5.20 11:19

Kdo to je? Zase nějaká nová česká rychlokvaška?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 11:23

Otevřu diskuzi, kde je v názvu něčí jméno a pak do tý diskuze napíšu, že ho neznám. Vtipný.

Ovšem i já jsem tuhle diskuzi otevřela kvůli tomu jménu, ale jediný, co můžu napsat je toto: Neznám. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11861
22.5.20 11:25

@NellinkaNella nevím, bulvár nečtu a je mi to fuk, ale on se mi celkem líbí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25009
22.5.20 11:29
@NellinkaNella píše:
Jaky mate na Marka nazor a co si o nem myslite ptam se proto ze o nem koluje hodne v bulvaru co se tyce Slunecny a hlavně Evy Buresove tak se chci zeptat jak to mate vy verite bulvaru co o nich koluje? Jaky mate naroz na serial a hlavne na ne jako herce a osobnosti?

Lambora mě nezajímá, Slunečnou jsem neviděla, jen jsem slyšela ten tklivý song. Dětem ve školce se líbí, tak si ho zpívají. Burešová už je máma, tak by měla vybírat dobře, koho si do života pustí. A v bulváru pravdu nehledej :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206
22.5.20 11:36

Vůbec na nic jsem nenarazila. Nevím, co se o nich píše. A nároz nemám žádný. :lol: :lol: :lol: :lol: Jinak mi jsou oba sympatičtí. Burešová je podle mě talentovaná. Líbí se mi její zpěv a v nějaké soutěži jsem ji viděla zpívat a překvapila. Lambora na mě taky působí sympaticky. Kolegyně Burešovou nesnáší a kritizuje ji za její úsměv.

Proč zakládáš diskuzi zrovna o nich?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3207
22.5.20 11:38

On je zvláštní, zadny krasavec a i tak tolik obsazovany… ma charisma. Ale ta Buresova to je des, tu nemuzu ani videt, chudinku samozivitelku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4761
22.5.20 11:41

Nemám na něj v podstatě žádný názor :nevim: Neurazí, nenadchne. Slunečnou nesleduju, nemám moc ráda seriály, kde je jasné, jak to dopadne, ještě než se vůbec odvysílá první díl. Burešová se mi líbí jako zpěvačka. Co se o nich nese bulvárem netuším, nesleduju to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 11:43
@Kaileee píše:
On je zvláštní, zadny krasavec a i tak tolik obsazovany… ma charisma. Ale ta Buresova to je des, tu nemuzu ani videt, chudinku samozivitelku…

A co ti vadí? jak hraje, vypadá anebo že fňuká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3207
22.5.20 11:46
@DoktorkaZorkaHorká píše:
A co ti vadí? jak hraje, vypadá anebo že fňuká?

Hraje na ceske pomery, zpiva dobre, je moc hezka. Ale ty rozhovory s ni, obcas na me i neco na instagramu vyskoci… no moc rozumu nepobrala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18348
22.5.20 11:47
@Kaileee píše:

Je pěkná, hubena a skvěle zpívá, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama