Lampa (lampička) k nočnímu krmení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petája
Kecalka 441 příspěvků 07.03.17 06:07
Lampa (lampička) k nočnímu krmení

Cekam druhe ditko a doma budu mit v dobe porodu skoro ctyrletaka…ten je citlivy na svetlo, ma rad tmu, nebo maximalni pritmi, jinak se mi budi…Budeme spat vsichni v loznici i s mimcem.
Holky jakou mate doma lampičku, nebo klidne i vetsi lampu, se kterou mate dobre zkusenosti, ze sviti dostatecne na to, ze mimco nakrmim a prebalim, nesviti silne, ale zase ne tak malo, abych se v noci prerazila :oops:…atd.
Doted jsem to resila starsi lampou, pres kterou jsem prehodila uterku/rucnik, ale nechci vyhoret, uz jsem k tomu nemela daleko. V obchode nemam moznost to vyzkouset, se tam tak krasne vsude sviti a neco kupovat a pak vracet se mi moc nechce.
Lampicku s detskym motivem radeji…diiiky, diiiky :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 07.03.17 06:38

Ja jsem dostala stmivatelnou dotykovou. intenzitu svetla volim podle potreby a ma v sobe i nabijecku na mobil.

Petája
Kecalka 441 příspěvků 07.03.17 06:45

@anna flipper A nemohla by jste mi napsat treba znacku, anebo poslat odkaz? Dekuji.

Veverka83
Stálice 58 příspěvků 07.03.17 06:51

Meli jsme takove to orientacni svetylko do zasuvky (z Obi), ale nakonec mame solnou lampicku, dela takove mekke oranzove svetlo, ale chce to zkusit. Lampicka se stmivacem je skvela, tu jsme meli na chate.

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 07.03.17 07:02

http://www.ikea.com/…ts/00251376/

koukam ze tohle maji uz nejake novejsi, ale co mam pred dvema roky kupovane, tak je naprosto super

Sariele
Kelišová 6243 příspěvků 07.03.17 07:22

Používala jsem solnou lampičku, má příjemné tlumené světlo. Tu do zásuvky, ne na svíčku :) Dá se koupit v OBI, Bauhausu a podobných obchodech.

anna flipper
Kecalka 134 příspěvků 07.03.17 07:22

Manzel sel pred praci plavat, jak dorazi zeptam se..je bila, barevne nerusi a bezvadna.

Aotearoa
Závislačka 4615 příspěvků 07.03.17 07:39

Segra pouziva solnou lampu a ja ji mam taky. Jinou lampičku v loznici ani nemame. Světlo je příjemné. Muze se v noci hned rozsvitit a vubec nebolí do očí, přitom při ní krásně vidis. Takze budu pouzivat i po porodu prave na kojení.

Tichošlápek
Extra třída :D 10476 příspěvků 07.03.17 07:52

Ja mam noční svetylko z ikea. Ma různou intenzitu světla a vyhovuje ;)

marfra
Generální žvanilka 23219 příspěvků 26 inzerátů 07.03.17 08:12

Dnes uz je na trhu spousta lampicek, kde si intenzitu svetla nastavis sama. My mame tuhle s hodinama, budikem i radiem :)
 https://www.mall.cz/…beurer-wl-30

Alca83
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 07.03.17 08:53

Koupila jsem tuhle (viz odkaz) - je dotyková (ve spodní části) a má 3 stupně intenzity osvětlení.
Je super :)

http://www.hornbach.cz/…/artikl.html

Madam87
Povídálka 28 příspěvků 25.05.17 11:15

@Petája Pokud jsi ještě nekoupila tak bych měla dobrý tip. Maličko dražší teda, ale je bezvadná. Kupovala jsem ji také kvůli dětem a hlavně kvůli tomu, že je bezdrátová, tak jsem s ní chodím po bytě :).

Petája
Kecalka 441 příspěvků 26.05.17 21:18

@Madam87 Ne ne, jeste mam par tydnu cas, takze nekoupila, muzes prosim poslat odkaz? Bezdratova by mi vyhovovala - dekuji :mavam:

Madam87
Povídálka 28 příspěvků 02.06.17 10:30

Tak jsem ti chtěla poslat ten odkaz, ale asi už ji neprodávají, nikde mi ji to nechce najít.

Petája
Kecalka 441 příspěvků 02.06.17 12:07

Škoda, přesto diky…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >