Jak vybrat lampu na gel lak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SarkaNovo
Závislačka 3341 příspěvků 14.01.18 16:59
Lampa na gel lak - která?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, prosím, jestli někdo máte doma lampu na gel - lak. Nechci gelové nehty, jen prostě nalakovat gel lakem a dát do lampy, aby lak déle vydržel.
Jaké máte typy lamp a laků a jak dlouho vám lak na nehtech vydrží? A je k tomu nějaký spešl odlakovač nebo jak pak lak dostanu dolů? Ptám se jako blbec, omlouvám se :mrgreen: :oops: ale uvažuju nad tím, že bych si lampu pořídila. Mám gelovky, ale už mě nebaví, tak přemýšlím, že bych si jen nehty lakovala gel lakem.
Moc děkuji za vaše tipy a informace ;) :mavam:

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6404 příspěvků 29 inzerátů 14.01.18 18:01

Na YouTube jdou videa, kde i doporučí

La-Vra
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 14.01.18 18:24

@SarkaNovo Já používám UV lampu a gel lak EBD. Mě vydrží na nehtech 5 až 7 dní. Ale vydrží i 14dní. Záleží jak moc se mácháš ve vodě.

koziskova
Kecalka 174 příspěvků 14.01.18 18:26

Já mám úplne obyčejnou asi za 300 z aukra, stála mě kdysi kolem 300 korun, peču v ní každou vrstvu dvě minuty.
A jako gel lak jsem měla ráda Sally Hansen, ale to už není nikde k sehnání, tak jsem zkusila Pierre René a docela se to dá. Jenom jsem přestala používat jejich podkladovou vodičku za cca 80,– Kč a místo ní si nehty před nanesením ošetřím klasickým primerem, kterým pak přetřu i výpotek z poslední vrstvy.
Výdrž je minimálně týden, déle většinou nevydržím odrosty. A sundávám zábalovou technikou acetonovým odklakovačem (na vatičku dám odlakovač, dám na nehet, zabalím do alobalu a nechám působit kolem 5-10 minut).

scentini
Závislačka 3385 příspěvků 14.01.18 18:53

Lampu mam nejakou noname. Laky pouzivam Sally Hansen, vydrzi me 14 dni. Mozna by vydrzel i dele, ale me rychle rostou nehty. Sundavam odlakovacem z Lidlu, narusim nehet pilnikem, dam na tamponek odlakovac a alobal a necham 10-20 minut. Pak sundam pomerancovym drivkem. Presla jsem z gelovek a jsem moc spokojena.

Petra67
Kecalka 252 příspěvků 14.01.18 19:04

Mam tu nejobycejnejsi z aliexpress…po­dobnou teto https://m.aliexpress.com/…2217855.html?… slouzi uz pres rok. Kupuji tam i laky, cca kolem 2 dolaru. Akorat podkladovy a vrchni sally hanson, sundavam tak, ze je sloupnu. Vydrz 10-14dni. Misto alkoholovych vodicek klasicka alpa… :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama