Lampa na nehty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 15:46

Lampa na nehty

Ženy, potřebuju radu každý druhý den si lakuju nehty a už mě nebaví to čekání, je nějaká lampa na normální laky? Myslím tím miss sporty atd ne žádné gely.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19533
21.1.22 16:02

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29377
21.1.22 16:32

Není, k čemu by byla? Možná kdybys koupila kvalitnější lak, než miss sporty, tak vydrží dýl jak dva dny :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31473
21.1.22 16:40
@Anonymní píše: Ženy, potřebuju radu každý druhý den si lakuju nehty a už mě nebaví to čekání, je nějaká lampa na normální laky? Myslím tím miss sporty atd ne žádné gely.
Děkuji

Tak jako je, ale je to obyčejný strojan s větrákem více méně. Spíš zauvažuj jestli nepoužít gel laky nebo něco podobného pokud tě to nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31473
21.1.22 16:46
@Kriss Tina píše:
Není, k čemu by byla? Možná kdybys koupila kvalitnější lak, než miss sporty, tak vydrží dýl jak dva dny :nevim:

Někomu to prostě nedrží a můžeš mít lak sebekvalitnější. Má to dost souvislost s kvalitou nehtů, povrchem apod. To máš stejné jako že někomu i bez nalakování vydrží nehty krásně dlouhé a bez problémů a někomu jakmile je má trošku delší se za jeden den zlomí. Mě třeba taky žádný lak nedrží (ani profi), jsem ráda za jeden den, natož dva, takže už velmi dlouho používám gel laky a jejich obdobu, protože tam to dotáhnu aspoň na týden většinou. Mám měkké tenounké nehty, nenalakované se mi zlomí sotva co překročí délku prstu. Jako zkusit to samozřejmě může, ale moc bych na to nevsázela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
21.1.22 17:45
@Nimie píše:
Někomu to prostě nedrží a můžeš mít lak sebekvalitnější. Má to dost souvislost s kvalitou nehtů, povrchem apod. To máš stejné jako že někomu i bez nalakování vydrží nehty krásně dlouhé a bez problémů a někomu jakmile je má trošku delší se za jeden den zlomí. Mě třeba taky žádný lak nedrží (ani profi), jsem ráda za jeden den, natož dva, takže už velmi dlouho používám gel laky a jejich obdobu, protože tam to dotáhnu aspoň na týden většinou. Mám měkké tenounké nehty, nenalakované se mi zlomí sotva co překročí délku prstu. Jako zkusit to samozřejmě může, ale moc bych na to nevsázela.

A jaké gel laky prosím používáš?
Jsem na tom stejně, laky mi nedrží, nehty se lámou, tak bych byla ráda za tip. Díky, :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
21.1.22 17:55

V lampe zkuste rocklac. Pouzivam na nohy, vydrzi cca 6tydnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4490
21.1.22 19:50
@Kriss Tina píše:
Není, k čemu by byla? Možná kdybys koupila kvalitnější lak, než miss sporty, tak vydrží dýl jak dva dny :nevim:

Mne treba bezne laky nedrzi a je jedno jak je kvalitni, proto nosim gellak, ktery mi drzi v poho 4 tydny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat