Antikoncepce Lamya a kojení

Anonymní
11.7.20 20:33

Lamya a kojeni zkusenost

Ahojky holky po sestinedeli jsem zacala uzivat antikoncepci Lamyu rikali v lekarne ze se ma brat v presny cas zacala jsem ji brat vzdy v 8h rano ale stane se ze obcas zapomenu takze misto v 8rano si ji vezmu behem dne…pry kdyz neni dodrzen cas ze to snizuje ochranu..plne kojim ms ani spineni jsem jeste nedostala styk mame nechraneny…zajimalo by me jak by to bylo. kdybych na zkousku si udelala test jestli ho nejak ovlivni hormony skrze kojeni? nebo jestli s tou snizenou ochranou to tak neni a nemusim se bat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17635
11.7.20 20:54

Záleží co je to behem dne, jestli si ji vezmes treba za 2 hodiny, tak pohoda, jestli ji jednou bereš rano, podruhe vecer, tak to uz muze ucinnost ovlivnit. Ale test to neovlivní kdyz si ho udeláš, ten je na principu hcg a to jindy nez v těhotenství nevylucujes. Nastav si kazdy den na tu 8 budik at nezapominas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 21:02

@Kriss Tina to jsem delala.driv pak jsem budik vypla a uz nezapla :roll: stalo se ze bud behem dopoledne sem si ho vzala nebo az vecer 8o

• Nahlásit
  • Citovat
17635
11.7.20 21:11
@Anonymní píše:
@Kriss Tina to jsem delala.driv pak jsem budik vypla a uz nezapla :roll: stalo se ze bud behem dopoledne sem si ho vzala nebo az vecer 8o

A jak často se to stane? jednou dvakrat se nic nedeje, kdyz pravidelně, tak to samozřejmě ucinek muze snizit, ono lamya uz sama o sobe ma účinek snizeny tim, ze ma mene tech hormonu, kdyz se muze pri kojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 21:13

@Kriss Tina nevim kolikrat se to stalo nemuzu rict ani casto ani malo :think: no mam pocit ze si v pondeli udelam preventivne test a ten budik zase zapnu :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
17635
11.7.20 21:15
@Anonymní píše:
@Kriss Tina nevim kolikrat se to stalo nemuzu rict ani casto ani malo :think: no mam pocit ze si v pondeli udelam preventivne test a ten budik zase zapnu :grinning:

To bude nejlepší :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.20 21:21

@Kriss Tina :roll: snad to bude v pohode

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu