Reklama

Laparoskopie - Apolinář nebo jinam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 17.08.18 13:59
Laparoskopie - Apolinář nebo jinam?

Přeji hezké páteční odpoledne a tímto žádám o radu. :-) Čeká mě laparoskopie. Ještě nevím termín, zatím jsem po domluvě s mou dr. od ní dostala doporučení a čekám na skončení menstruace - hned příští týden bych se ráda už objednala někam do nemocnice a sjednala si termín zákroku.
A to je právě to - na jednu stranu se přikláním k Apolináři: rodila jsem tam a pak jsem tam absolvovala dvakrát hysteroskopii (naposledy letos v květnu, takže zkušenosti s přístupem v Apo mám tedy čerstvé). Byla jsem tam spokojená, a to i s lidským přístupem. Nemůžu nic vytknout.

Jenže mě napadlo, jestli by nebylo lepší si zajít na nějakou kliniku - teď plácnu, například v ISCARE laparoskopii taky dělají. Jestli by tam přeci jen ta péče nebyla lepší, individuálnější?? :think:

Moje gyndařka mi sama řekla:,,Uvidíte, třeba se nakonec v nemocnici rozhodnou, že laparoskopie není potřeba…", a já si právě myslím, že u Apolináře mi řeknou, že potřeba je (co si budem povídat, je to tam trochu jak na běžícím páse - což má svoje klady i zápory). A mě napadlo, kdybych si zašla právě na nějakou jinou kliniku, jestli by tam ten přístup nebyl individuálnější???

Takže otázka zní - kdo jste absolvoval laparoskopii, kde a v jakých institucích jste si to nechávaly dělat? Ráda bych si z odpovědí udělala takové srovnání.

Jinak tedy v rámci Prahy, prosím.

Děkuji! :mavam:

Reklama

Reakce:

Helen78
Kecalka 454 příspěvků 17.08.18 14:21

Já byla kdysi dávno na Homolce, a to jsem ze Severních Čech, bylo mi řečeno, ze jsou tam nejlepší, že je tam výukové pracoviště. Byla jsem na odstranění srůstů a zjištění průchodnosti vejcovodů a pak ještě jednou na odstranění vejcovodu.

Lijurena
Povídálka 18 příspěvků 19.08.18 17:06

Já jdu též na laparku a volím si už po druhé Apolináře.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama