Laparoskopie - Apolinář nebo jinam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bjetuschka
Závislačka 4716 příspěvků 17.08.18 13:59
Laparoskopie - Apolinář nebo jinam?

Přeji hezké páteční odpoledne a tímto žádám o radu. :-) Čeká mě laparoskopie. Ještě nevím termín, zatím jsem po domluvě s mou dr. od ní dostala doporučení a čekám na skončení menstruace - hned příští týden bych se ráda už objednala někam do nemocnice a sjednala si termín zákroku.
A to je právě to - na jednu stranu se přikláním k Apolináři: rodila jsem tam a pak jsem tam absolvovala dvakrát hysteroskopii (naposledy letos v květnu, takže zkušenosti s přístupem v Apo mám tedy čerstvé). Byla jsem tam spokojená, a to i s lidským přístupem. Nemůžu nic vytknout.

Jenže mě napadlo, jestli by nebylo lepší si zajít na nějakou kliniku - teď plácnu, například v ISCARE laparoskopii taky dělají. Jestli by tam přeci jen ta péče nebyla lepší, individuálnější?? :think:

Moje gyndařka mi sama řekla:,,Uvidíte, třeba se nakonec v nemocnici rozhodnou, že laparoskopie není potřeba…", a já si právě myslím, že u Apolináře mi řeknou, že potřeba je (co si budem povídat, je to tam trochu jak na běžícím páse - což má svoje klady i zápory). A mě napadlo, kdybych si zašla právě na nějakou jinou kliniku, jestli by tam ten přístup nebyl individuálnější???

Takže otázka zní - kdo jste absolvoval laparoskopii, kde a v jakých institucích jste si to nechávaly dělat? Ráda bych si z odpovědí udělala takové srovnání.

Jinak tedy v rámci Prahy, prosím.

Děkuji! :mavam:

Reakce:
Helen78
Kecalka 486 příspěvků 17.08.18 14:21

Já byla kdysi dávno na Homolce, a to jsem ze Severních Čech, bylo mi řečeno, ze jsou tam nejlepší, že je tam výukové pracoviště. Byla jsem na odstranění srůstů a zjištění průchodnosti vejcovodů a pak ještě jednou na odstranění vejcovodu.

Lijurena
Povídálka 18 příspěvků 19.08.18 17:06

Já jdu též na laparku a volím si už po druhé Apolináře.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >