Laparoskopie + driling vaječníků - nepravidelný cyklus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dou
Kecalka 119 příspěvků 02.05.19 14:10
Laparoskopie + driling vaječníků - nepravidelný cyklus

Ahoj holky, pročítala jsem diskuze a chtěla bych nějaké aktuálnější informace na uklidněnou :mrgreen:. Nepodělíte se někdo o zkušenosti? Navíc by mě zajímalo mám anovulační cykly, každý měsíc MS jinak. Na ten zákrok se má chodit po MS. Tak teď mi řekněte jak mě objednají, když já jim nebudu schopná říct kdy to dostanu? Jdu tam až 16.5. teprv na kontrolu a konzultaci. Tak bych, chtěla co nejvíc info. Hlavně jak to dopadlo u vás, jestli se třeba procenta zvýšila na úspěšnost. Co jsem pročítala bylo to půl na půl úspěšnost. My se s Manželem snažíme 2 roky, genet za sebou vše v pořádku. Akorát mám zpomalenou průchodnost na levém vaječníku a anovulační cykly (důsledek brání antikocepce). Tak už doufám, že by to mohlo snad zabrat. :zed:

Reakce:
Sl.Kockova
Kecalka 298 příspěvků 02.05.19 14:25

Ahoj, pokud nemáš pravidelný cyklus, tak to řešit nebudou a prostě tě objednají jak to vyjde, max se to posune, kdybys náhodou dostala MS. Já jsem na zákroku byla asi 14dní po revizi…udělají ti rovnou znova průchodnost, pokud něco najdou, tak to odstraní.. máš PCO?

Dou
Kecalka 119 příspěvků 02.05.19 14:38

Ahoj, tak to je fajn. Už jsem se bála co si semnou počnou :roll:. Nechci vypadat, jak trouba ale co znamená PCO? V těch zkratkách se ještě moc neorientuju.

Sl.Kockova
Kecalka 298 příspěvků 02.05.19 14:50

@Dou polycysticky vajecniky a proto nemas pravidelně ms a tím pádem ovulaci, to je důvod, proč posílají na drilling..

Dou
Kecalka 119 příspěvků 02.05.19 14:53

@Sl.Kockova Nemám to potvrzené. Jen mi doktorka, řekla že je možnost že mám tužší obal na vaječníkách. A tím by se tomu dalo pomoct. Řekla mi to jakna gyndě tak v genetu. Driling mi napsala se závorkou (malý) :lol: :mrgreen:. Tak nevím co to přesně znamená.

Sl.Kockova
Kecalka 298 příspěvků 02.05.19 15:34

@Dou tak to nevim, ale tvrdý obal na vaječníkách je právě pco :) malý nevím, oni tam udělají dírek podle toho, co tam vidí :) zkusit to můžeš, není to velká operace…

Dou
Kecalka 119 příspěvků 02.05.19 15:44

@Sl.Kockova No mě už nic jiného nezbývá :roll:. Akorát mám z toho strach. Mám nízký tlak, tak se bojím co bude po operaci. A vůbec celkově. Jak jsi na tom vlastně Ty? Blížíš se už k malému zázraku? :kytka:

Sl.Kockova
Kecalka 298 příspěvků 02.05.19 15:51

@Dou Já jsem ve třetím měsíci po IVF :) po drillingu jsem zkusila pár IUI a pak už mě to přestalo bavit, byly to cca dva roky a za tu dobu jedno zamlklé těhotenství…

Dou
Kecalka 119 příspěvků 02.05.19 16:08

@Sl.Kockova Jé tak to jsem tam asi přehlídla? Pročítala jsem jednu diskuzi kde jsi psala. Tak to gratuluji moc ti to přeji :hug:.

Jinak mám hrozný děs z klistýru nebo jak se to píše 8o.. Je to nutné?

Sl.Kockova
Kecalka 298 příspěvků 02.05.19 16:14

@Dou děkuju :) mně ho nedělali, kam se na to chystáš?

Dou
Kecalka 119 příspěvků 02.05.19 17:13

@Sl.Kockova Jablonec :mrgreen:

Dou
Kecalka 119 příspěvků 02.05.19 17:14

A jak to u tebe teda probíhalo?

Sl.Kockova
Kecalka 298 příspěvků 02.05.19 17:19

@Dou já myslela, že chodíte do gennetu v praze a že jdeš na operaci taky v praze :) nástup byl den předem, od večera nic nejíst, večer ti dají něco na spaní, ráno na sál, hned jsem probudila a pak do druhýho dne na jipce a domů…bolestivý to je pak když to přijde k sobě a třeba se zvedáš nebo se zasměješ, ale žádný drama…jako znova bych šla rovnou do IVF a tohle vynechala…

Váš příspěvek
Reklama