Laparoskopie gynekologie Nový Jičín nebo Ostrava?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 12:23
Laparoskopie gyn. Nový Jičín nebo Ostrava?

Máte někdo zkušenosti? Nový Jičín mám blíž. Ale nevím…

Reakce:
MeganB
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 23.01.19 14:08

Doktoři z ovy posílají pacienty do NJ, ze je tam lepší pece. Každý si to chválí, i já tak byla a dobre. Chovali se hezky. Akorát mě spatne zasili a krvacela jsem z rany. Ale jinak to se muze stát vsude. Je zakázána návštěva před operaci, ale manžela tam pustili. Je tam cisto.
Až na ten incident, sla bych tam znovu. Žádné problémy jsem neměla, všichni milí. Klidne se zeptej na neco

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 15:58

@MeganB Děkuji, tak to jsi mě uklidnila.
no, já jsem dnes byla na ambulanci v nemocnici - domlouvat operaci. Byl tam Dr. Bučko - docela svérázný. Vyvrátil mi diagnozu, kterou určili na CT. a že to může být i vážnější - nejvážnější! Docela mě vystrašil. vzali mi odběry na onkologické markery.

operace koncem února., Hospitalizace 5dní.

naštvali mě ale šíleně - byla jsem objednaná na 11hod a doktor v 11:15 odešel a vrátil se za dvě hodiny . Čekala jsem čekárně sama… po noční nevyspaná, doma děti v horečkách s tetou, která spěchala domů… mám dost! Snad péče nebude odpovídat tomu začátku. A doktor se se mnou taky 2× nemazlil… připadala jsem si poníženě. Ale třeba je to jen dojem. Doufám… :think:

MeganB
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 23.01.19 16:28

Tím si mi teď připomněla též zkušenost z ambulance. Ptala jsem se, zda manželovi potvrdí propustku. Doktorovi se to vůbec nelíbilo, jak kdyby to platil on :think: ale sestra za nim (taková starší) stala, usmívala se a kyvala, ze to potvrdí :lol:
Na pokoji jsem měla slečnu, která měla rakovinu a vychvalovala si to tam. Chtěla také do Ostravy, ale než by ji vzali, tak by prý byla mrtvá…je tam dlouhá čekací doba.
Jinak držím palce ať to dobre dopadne :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 16:40

@MeganB No, chování tam všichni měli takové divné… pomalu ani nepozdraví, přivítají větou - co nám nesete…

a když jsem se ptala, zda se dodržují objednací doby, že jsem byla na 11h tak se mi vysmáli - no, milá paní, tady jste v nemocnici… :roll: :roll: :roll:

No, než čekat dlouho , radši to budu mít se zatnutými zuby za sebou… diagnoza není příznivá :?

EvulinkaH
Kecalka 431 příspěvků 23.01.19 18:38

Ano, Bučko je dost svéraz, ale jinak je schopný. teď tam snad ale dost zkušených doktorů odešlo.

brumi
Kelišová 6603 příspěvků 23.01.19 18:44

byla jsem v Nj v létě a max spokojenost,a to jsem z Ostravy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 18:53
@EvulinkaH píše:
Ano, Bučko je dost svéraz, ale jinak je schopný. teď tam snad ale dost zkušených doktorů odešlo.

Asi doktor technik… S ničím se nepárá… Ani s lidmi :jazyk:

3HE
Generální žvanilka 22033 příspěvků 29.01.19 10:31

Někdo další ohledně gynekologických operaci v NJ nebo Ostravě? Klidně anonymně… Potřebuji informace, prosím. Ještě to můžu změnit :think: Slyším na NJ nadávání… Ale Ova je daleko… Nevim :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >