Laparoskopie - jizva FOTO !

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 17:26
Laparoskopie-jizva FOTO !

Omlouvam se za fotku, ale ja vazne nevim.
Dnes mi lekar vyndal stehy a jedna z jizev zacala bolet. Vyteka cira tekutina a prijde mi to nejake nezacelene.

Je to prvni jizva a nevim zda je toto normalni prubeh.

Dekuju za rady, fotku pote vymazu.

Reakce:

pannda
Kelišová 6634 příspěvků 33 inzerátů 16.12.16 17:32

Tak tohle by být nemělo, připadá mi to, jako špatně provedená práce. Šla bych znovu s tím k lékaři, nebo budeš mít fakt hnusnou jizvu a může ti to hnisat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 17:35

@pannda dekuji za nazor, nechtela jsem byt za hysterickou ale take se mi to nezda a hlavne to tedy zacalo docela bolet. Ach jo…

pannda
Kelišová 6634 příspěvků 33 inzerátů 16.12.16 17:42

Pokud bolí, je tam hnis. Je potřeba nesprchovat a dávat pozor na infekci. Šla bych klidně i na pohotovost…

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 16.12.16 17:43

Na fotce je videt, že je to dost cervené, zanícené…Sla bych k doktorovi.

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 18:05
@Anonymní píše:
Dnes mi lekar vyndal stehy a jedna z jizev zacala bolet. Vyteka cira tekutina a prijde mi to nejake nezacelene.

Změn velice rychle doktora, mám za sebou laparoskopii, odejmutí apendixu, kýlu a nikdy žádná jizva takto nevypadalo a jsem z lékařské rodiny.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 18:12

@Šťastná.máma­.4 děkuju, tohle bylo v nemocnici, přijmal jeden, operoval další a propouštěl zase jiný…

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16729 příspěvků 16.12.16 19:04
@Anonymní píše:

jejda to je hrůza, vždyť je to celé rozmokvané a zanícené. Navíc jaksi hrbaté…Co to je za část těla?

karkarka
Závislačka 2805 příspěvků 16.12.16 19:33

To je nad pupíkem? Je to hrozne udelané a ještě zhnisané.

Kissminka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 16.12.16 19:52

Mě připadá, jak kdyby ti to prasklo, takové živé to je. Zajdi si s tím ještě k lékaři.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >