Laparoskopie před ivf, ano, ne?

Anonymní
9.10.20 21:47

Laparoskopie před ivf, ano, ne?

Ahoj, zajímalo by mě zda je možné otehotnet při ivf i se srusty? Mám takové podezření ze je mám po zenetu, ale strašně moc se mi nechce na laparoskopii, navíc srusty se prý udělají znovu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51026
9.10.20 21:59

Srůsty kde, na vejcovodech? To IVF zcela obejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 22:07

@ugluk ne vejcovody mám průchodné byla jsem na vyšetření pruchodnosti. Upřímně nevím kde srusty mám, ale určitě tam budou, měla jsem velký zánět po prvním porodu.

• Citovat
  • Nahlásit
51026
9.10.20 22:21

No tak to ti těžko někdo odpoví na dotaz, jak můžeš otěhotnět se srůsty, pokud netušíš, kde je máš. Pokud někde v děloze, tak to asi problém bude. Pokud na střevech, vliv by to mít nemělo. Konzultovala bych to s lékaři, kteří znají tvůj zdravotní stav, co a jak ti doporučí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 22:36

@ugluk a jak to mám vědět když na utz nic není vidět?? Myslím že mezi pochvou a konecnikem dle bolesti.

• Citovat
  • Nahlásit
51026
9.10.20 22:56

No tak máš dvě možnosti, no. Buď půjdeš na laparoskopii a budeš to vědě přesně. Nebo to riskneš a budeš doufat, že to není na blbém místě a vliv to mít nebude. IVF umí obejít srůsty na vejcovodech, s problémy v děloze se nevypořádá (prostě do té dělohy šoupnou embryo a dál se to odehrává jako při přirozeném početí). V obou případěch držím palce na úspěch :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
10.10.20 13:29

Ahoj, doporucovala bych to nepodcenit a nechat popripade kouknout jeste jineho lekare. Pokud by take nic nevidel, sla bych na laparoskopii. Neni to takova hruza (byla jsem dvakrat), jestli tam srusty najdou tak je odstrani a budes mit jistotu, ze je uvnitr vse pripravene pro embryo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama