Laparoskopie Pronatal Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulina29
Stálice 53 příspěvků 26.05.10 15:15
Laparoskopie Pronatal Praha

Ahojky!!!
Chtěla jsem se zeptat, zda v Pronatalu v Praze provádějí laparoskopii vejcovodů a jaké máte zkušenosti?
Díky R. :wink:

Reakce:

kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 26.05.10 19:46

Přímo v pronatalu ne, ale v Krči většinou. Spolupracují spolu, V pronatalu na to nejsou prostory. Nebo samo i někde jinde ti to udělají, asi záleží i na tobě :nevim:

Petra 2
Povídálka 25 příspěvků 26.05.10 20:17

Já byla v Pronatalu na laparoskopii před 7 lety a nemůžu si stěžovat. Udělala mi i IVF a hned na poprvé vyšly dovojčátka dneska je jim už 6 let a jsou to pěkní rošťáci. Není čeho se bát všichni jsou tam moc hodní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion mu nestačil, chtěl další peníze, tvrdí svědek v případu podvodu Tomáše Řepky!

Milion korun. Za takovou sumu měl Tomáš Řepka své dávné, dnes již bývalé... číst dále >

Arichteva po vyřazení: Úleva! Zápřah ve StarDance ovlivnil i můj vztah s manželem

Tohle vyřazení pro ni bylo pekelně hořké. V první části semifinálového večera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >