Laparoskopie - průchodnost vejcovodu - STRACH

293
7.7.20 18:45

Laparoskopie - průchodnost vejcovodu - STRACH

Ahoj holky. Příští týden v úterý mi budou dělat laparoskopii. Jsem strašně moc nervózní, že od včerejška mám průjem a na nic se nesoustředím a nemůžu pořádně spát. Sama nevím proč se tak bojím protože se zároveň těším, že budu zase o krok blíž k vytouženému miminku. Ale prostě se strašně bojím, jak to celé dopadne a jak to budu zvládat a bude mě bolet břicho a jak moc… Všechno se mi honí hlavou a nemůžu si pomoct, nedokážu se zbavit stresu. Myslete, že v den nástupu mi můžou dát něco na uklidnění? Protože jsem dost v prd**** už teď, nechci se vidět v den nástupu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

593
7.7.20 19:08

Ahoj a proč nejdeš na průchodnost vejcovodu kontrastní látkou přes ultrazvuk? Než nechat do sebe řezat je toto lepší varianta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
7.7.20 19:14

@quanavera
Protože mám i jiné problémy a chtějí se tam podívat v případě že by bylo třeba něco odstranit bych se tomu stejně nevyhla. Počítají s tím, že tam něco nejspíš bude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4595
7.7.20 19:24

@Nika. Al ahoj chce to klid, mám za sebou 2 laparky. Řikej si že ti dají anestezii a budeš to mít za chvili za sebou. Většinou v den přijetí do nemocnice rano můžeš snidat a pak už nic, pak dávají projímadlo na vyčištění a večer ti mohou dát něco na uklidnění. Většinou když půjdeš na řadu ráno tak ještě ten den si normálně dojdeš na wc jinak budeš mit cevku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
7.7.20 19:37
@Nika. Al píše:
@quanavera
Protože mám i jiné problémy a chtějí se tam podívat v případě že by bylo třeba něco odstranit bych se tomu stejně nevyhla. Počítají s tím, že tam něco nejspíš bude.

Aha taky mě to možná čeká, ale zatím půjdu přes ten ultrazvuk, držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
7.7.20 19:44

@potvurka89
Ja mam nasazenou dietu od pátku, klystyr mi dělat nevudou a prý ani cevku nebudu mít :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4595
7.7.20 20:10

@Nika. Al tak uvidíš, ja ji měla u obou laparek měla jsem cysty. Jinak do 4 dnu jsi doma uteče to rychle. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama