Laparoskopie srůstů - Gyncentrum nebo Podolí?

1035
11.2.20 08:11

Laparoskopie srůstů - Gyncentrum nebo Podolí?

Dobré ráno,
prosím, máte-li někdo zkušenosti s laparoskopií ohledně srůstů - podělte se o ně..
Dlouhodobá bolest břicha mě donutila objednat se na laparoskopii. Mám bolesti, že se nemůžu ani narovnat chvílema, opravdu dlouhodobá (několikaměsíční) bolest pravé strany břicha (od vaječníku až po žebro), několikrát návštěva chirurgie, vždy sono a krev OK - takže diagnostika srůsty, i když vidět nejsou.
Otázka je kam jít? Vybírám Podolí nebo Gyncentrum.. Gyncentrum neznám, v Podolí mi dělali SC, ale čekací doba je delší.
Máte prosím někdo osobní zkušenost, případně doporučíte jinou kliniku? Mám ze zákroku velké obavy.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3626
11.2.20 09:06

@Kolarkaa ahoj velice té chápu, prodělala jsem LPSK kuli bolestem byla zjištěna endometrioza a s ni spojené srusty teď to jsou 3 měsíce od operace bolesti mám nesnesitelne, nezabira nic pouze injekce na bolest, 20.2 mě čeká diagnosticka LPSK nejspíš se znova rozjely srusty ve velkém, mám stejně bolesti jako ty akorát na levé straně a jde mi to do nohy ne nahoru. Neporadím kde nechat dělat ale muzu ti říct ze mám stejné obavy a ani ne ze zákroku jako z toho ze na nic nepřijdou a bude to zbytečné :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
11.2.20 10:04

@Natálie27 ježiš to je strašný, to mě moc mrzí. Vůbec jsi mě nepotěšila, já jdu na LPSK proto, že už nevím, co s tím a doufám, že to bude v pohodě potom a teď si mě teda dostala 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
11.2.20 10:06

@Natálie27 kde ti to dělali? Já mám konzultaci 2.3, fakt se bojím :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
11.2.20 10:59

@Kolarkaa Ústí nad Orlicí nemocnice, teď jdu v Ústí na galen já jednodenní chirurgii odpoledne udělají a druhy den jdu ráno domu. Neboj se pomůže ti to od bolesti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
11.2.20 11:05

@Natálie27 no tak když se ti bolesti vrátily v takové míře jaké máš tak si tím nejsem jistá :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
11.2.20 11:33

@Kolarkaa no u mě není tak moc jistě ze to srusty jsou ale vypadá to na to. Největším ukazatelem je bolest při sexu. Veškeré záněty se vyloučili jelikož už mám v sobě tolikaty atb a ani jedny s tímhle problémem nepohnuly. Mě se srusty nejspíš nejvíc udělaly teď kuli té první LPSK při které řešili hlavně endometriozu, ale rika se co narušení tkané to nové srusty. Bohužel je to marně a zbavit se toho nedá. Jenže u mě je problém i se stolici takže to vypadá ze srusty nemusejí být jen v malé panvy ale nejspíš i ve střevech, teď se prave musí zjistit jestli v malé panvy je takový problém který nasvědčuje bolestem a nebo to bude pokračovat kolonoskopii a gastroskopii. Mám to takové víc záludné, seskupují se to vše najednou, díky zamlklemu těhotenství a následně revizi jsem se dostala do nemocnice s bolestma které jsem měla už dlouho, endometriozu jsem v břiše měla nespis skoro 6let, tyhle bolesti co se tycou srustu a endometriozy jsou skoro stejné, beru léky na endometriozu takže si mysli ze od toho to být nemůže takže jedine srust po operaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
11.2.20 17:34

@Natálie27 No to je strasny. A jak si se citila po te prvni laparo?
To jsou dnes takove bolesti, ze si rikam, ze to nemuzou byt srusty jen :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
11.2.20 17:48

@Kolarkaa no ze začátku to byla jen slabá bolest říkala jsem si po operaci normální, týden po to začalo být horší pak byla chvilka kdy to bolelo jen občas ne každý den, no a pak začalo období před Vánoci ódy kdy mě to pustilo možná tak na jeden víkend, jinak mám bolestmi skoro pořad, mám ve dne chvilky klidu ale opravdu jen chvilky nejhorší to bývá večer jakmile lehnu do postele to pak skucim jak pes no a o sexu nechci ani slyšet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
12.2.20 20:16

@Natálie27 to je fakt strasny, je mi lito co prozivas, jeste kdyz se u toho musis starat o dite, nebo chodit do prace.. prijdu si jak hypochondr, dneska to treba bylo cely den dobry a ted uz to zas boli.. fakt mi z toho hrabne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3626
12.2.20 20:33

@Kolarkaa starám se o syna rok a trictvrte, je ro dost náročné. Tak jsem si tak vždy přišla já dnes prozivam celkem peklo třeba momentálně teď mám bolesti skoro jak při porodu takže se pokouším co nejvíc nahrát v teple vodě a soufam ze to teochu pomůže je mi z toho až na :poblion: takže vím o cem mluvíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
12.2.20 20:35

@Natálie27 a sono bricha a krev ti delali? To jsou fakt az takove bolesti? Co na to partner?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17641
12.2.20 20:53

@Kolarkaa za me Podoli, dr. Hanacek se na endometriozu specializuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
12.2.20 20:56

@Cuddy nemam endometriozu..
Jsem objednana k dr. Heřmanovi na konzultaci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
12.2.20 20:56

@Cuddy dekuji za nazor, taky se priklanim k Podoli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu