Laparoskopie v Praze?

37
30.1.16 19:06

Laparoskopie v Praze?

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, ty které jste podstoupili laparoskopii (gynekologickou), kde jste byly a zda jste byly spokojené? Zkoušela jsem zde toto hledat, ale tak nějak bezúspěšně - resp. úspěšně, ale s docela starým datem, jde mi teď o blízké období. Děkuji předem moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2948
30.1.16 19:10

Ja byla loni na Bulovce, sice na chirurgii - slepe strevo, ale byla to praskla cysta. A spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18158
30.1.16 19:42

Byla jsem 2× v Podoli a pokazde spokojenost. Sestry moc prijemne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
30.1.16 20:03

Děkuji, na Bulovku se mi nechce - asi jsem padlá na hlavu - kvůli prostředí.. Podolí jsem koukala, asi bude jednou z voleb. Děkuji moc za reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
767
30.1.16 20:09

@Miskamys tak když kvůli prostředí, tak právě do Podolí bych nešla. Byla jsi tam někdy?
Já byla taky na laparo na Bulovce a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
30.1.16 20:20

Nene, nebyla, ale na Bulovce byla.. Takže podolí ne? Ještě koukám na Motol, jenže tam byla kdysi aféra a kvůli tomu to bylo zavřené.. I když tam ten doktor již není, tak nevím.. Zatím jsem z toho vyděšená, ale musím se do pondělí rozmyslet a objednat se.. Ještě taková technická, jak dlouho se asi čeká na termín?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18158
30.1.16 20:53

@Miskamys A co ocekavas za prostredi? Pro me jsou zasadni zkuseni lekari a predevsim sestry, ktere se o cloveka staraji. A ty podolske snad maji kridla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
30.1.16 21:07

NO nevím, jak u tohoto rozlišit zkušenosti lékařů, neříkám, že se nekoukám na recenze v jednotlivých nemocnicích, jenže teď stejně nevím, kdo mě bude operovat atd.. K prostředí rozhodně přihazuji ochotu a přístup sestřiček a trochu příjemnější prostředí, než např. Vinohrady (konkrétně interna…). Nevím, nedokážu asi vysvětlit jak to cítím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13416
30.1.16 21:50

@Miskamys byla jsem dvakrát na Bulovce a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
21.3.16 23:25

čekací doba na laparoskopii

Zdravím holky.
Chtěla bych se zeptat jak dlouho se čeká než půjdete na operaci.
Já mám jít příští týden jen na konzultaci.
Mají mi dělat laparoskopicky průchodnost vejcovodů.
Snažíme se o miminko přes 3 roky
Diky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
30.3.16 01:27

@Pekoni zdravím.

Chtěla bych se zeptat jak dlouho se čeká než půjdete na operaci po konzultaci?
Já mám jít za 2 dny jen na konzultaci.
Mají mi dělat laparoskopicky průchodnost vejcovodů.
Snažíme se o miminko přes 3 roky
Diky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13416
30.3.16 09:41

@Monsim :mavam: čeká se zhruba tak měsíc. Záleží jak moc zákroků mají naplánováno. Držím palce, aby Ti to pomohlo a brzy se zadařilo :hug: A do jaké jdeš nemocnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13416
30.3.16 09:42

@Monsim já po laparoskopii otěhotněla hned další měsíc. Tak at se to podaří i tobě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
30.3.16 12:20

@Pekoni jdu do Vojenské v Praze na Petrinach. Tak snad to bude v cajku. Takže po ty konzultaci co mám zítra budu ještě zhruba čekat měsíc? No nazdar. :zed: Už teď jen na tu konzultaci čekám skoro 3 týdny.
Jinak se to to moc hezký čte, ze se ti zadařilo tak rychle :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
2.5.17 12:24

Laparoskopie

@Miskamys ja byla v gyncentru Hloubetin pred tydnem na laparoskopii a hysteroskopii. Vse ok, az tedy na ty vysledky :( neprůchodnost vejcovodu a pcos

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama