Laparoskopie žlučníku a ucpaný nos

Anonymní
23.3.17 15:09

Laparoskopie zlucniku a ucpany nos

Potrebuji radu, protoze v nemocnici uz neberou telefon.

Mam zitra nastoupit na lap. zlucniku a mam ode dneska ucpany nos. Jinak nemam zadne priznaky nachlazeni.Tak nevim, vysetreni mam v pohode.

Mel jste nekdo operaci i s malou rymou?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

24858
23.3.17 16:01

Ano. Mam celorocni rymu. Zadny problem, mela jsem s sebou i na Jipce v tasticce Olynth :mrgreen: Ale radsi se nezminovat, nemaj radi vlastni leky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
23.3.17 16:13

Byla jsem na laparoskopii žlučníku před měsícem a paní co přišla na příjem se mnou a byla nachlazená operaci odložili, prý by z toho mohla mít zápal plic, tím jak je při operaci na dýchací masce. Asi jak kde, já zase nevěděla jestli mě budou operovat při menzes, sice už 4. den, ale nebyl to problém, akorát jsem dostala nějakou injekci do břicha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
23.3.17 18:14

Já byla operována s virozou. Zvážili pro a proti a rozhodli se pro. A teda nic moc. Nebylo mi moc dobře, nachytil se mi na tu podrážděnou sliznici jakýsi bacil, který se uhnízdil v krku a hltanu a kterého jsem se zbavovala přes 2 roky(to se ale může stát i naprsoto zdravému člověku, jen prý ta šance byla větší, no).Takže pokud to jde odložit, odložila bych. pokud ne, nedá se nic dělat. Mě uklidnovali tím, že jsme mladá a silná a že bych měla vidět, v jakých stavech musí kolikrát operovat třeba staré lidi… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
27.3.17 22:22

Jak to dopadlo, máš po operaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.17 10:10
@Petronka píše:
Jak to dopadlo, máš po operaci?

Jj mam. Vcera me pustili.Bylo to ze stresu, po operaci uz zadna ryma…no ale nejak spatne to snasim.Jsem totalne slaba a stehy bolej jak cert…

• Nahlásit
  • Citovat
24858
28.3.17 10:43

To si casem sedne, pod pupikem me to tahlo docela dlouho. Ale oproti cisari to byla brnkacka :palec: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
589
29.3.17 10:20

Každý den bude lépe.
Já byla první 2 dny úplně hotová, bez injekcí proti bolesti bych to nedala, raději půjdu 2× za sebou rodit, než toto. Po 10 dnech už jsem fungovala skoro normálně.
Tak ať je brzy lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama