Laryngitida způsobená oslabenou imunitou při růstu zubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarasek
Nováček 4 příspěvky 21.01.17 21:09
Laryngitida způsobená oslabenou imunitou při růstu zubů?

Omlouvam jestli to tu již je nebo pro někoho hloupý dotaz, tak prosím nereagujte.
Chci se zeptat je možné, že syn trpí na laryngitidy jsou způsobené růstem zubů hned vysvětlím dál?
Syn má s každým zubem hrozné bolesti a vím, že každý zub mu trvá 3 měsice a má vždy rýmu. Teď jsem se dočetla v diskuzích, že laryngitida se ne vždy, ale často vyskytuje, když dítěti začíná i malá rýma. Což by asi 3× odpovídalo malý zacal pšikat, téct z nosu a druhý den záchvat.
Kdyz se nad tim zamyslíte jak to máte vy?
 Děkuji

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 21.01.17 21:21

Pokud teče rýma, ale je ta rýma ze zubů, tak by neměla být spojitost s laryngitidou. Ovšem pokud je rýma virového původu tak ano

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2500 příspěvků 2 inzeráty 21.01.17 21:22

A pšikání není k zubům takže poku pšiká muže to být právě způsobené tím virem a proto i ta laryngitida

MARKETAB81
Závislačka 3607 příspěvků 21.01.17 21:29

No spíš když rostou zuby je i imunita více oslabena. Náš sy byl často nemocný když se mu prorazil zub co se klubal déle. Nevím jestli přímo lsringitida s tim ma souvislost. My teď měli chripku a pro to se mu prorazil už druhé zuby na hore co rostou skoro 5 měsícu a Tak to to měl často i u prvnich zubů.

MARKETAB81
Závislačka 3607 příspěvků 21.01.17 21:29

No spíš když rostou zuby je i imunita více oslabena. Náš sy byl často nemocný když se mu prorazil zub co se klubal déle. Nevím jestli přímo lsringitida s tim ma souvislost. My teď měli chripku a pro to se mu prorazil už druhé zuby na hore co rostou skoro 5 měsícu a Tak to to měl často i u prvnich zubů.

sarasek
Nováček 4 příspěvky 21.01.17 21:48
@MARKETAB81 píše:
No spíš když rostou zuby je i imunita více oslabena. Náš sy byl často nemocný když se mu prorazil zub co se klubal déle. Nevím jestli přímo lsringitida s tim ma souvislost. My teď měli chripku a pro to se mu prorazil už druhé zuby na hore co rostou skoro 5 měsícu a Tak to to měl často i u prvnich zubů.

Myslela jsem to tak, že má oslabenou imunitu ze zubů s rýmou a tím pádem je náchylnějš k chycení toho hnus viru.

Margery
Echt Kelišová 8992 příspěvků 21.01.17 21:51

Malý měl víckrát u rostoucích zubů laryngitidu, někdy se to vyklubalo i v zánět průdušek. Vždy, když se mu klubaly 4 zuby zaráz… to byl mazec :mavam:

sarasek
Nováček 4 příspěvky 21.01.17 21:53
@MARKETAB81 píše:
No spíš když rostou zuby je i imunita více oslabena. Náš sy byl často nemocný když se mu prorazil zub co se klubal déle. Nevím jestli přímo lsringitida s tim ma souvislost. My teď měli chripku a pro to se mu prorazil už druhé zuby na hore co rostou skoro 5 měsícu a Tak to to měl často i u prvnich zubů.

Myslela jsem to tak, že má oslabenou imunitu ze zubů s rýmou a tím pádem je náchylnějš k chycení toho hnus viru.

@Lamátko píše:
A pšikání není k zubům takže poku pšiká muže to být právě způsobené tím virem a proto i ta laryngitida

Ono těžko řict zda u syna je pšikání způsobené virem. Pšiká od porodnice, kdyz se podívá do slunka a mám vypozorováno, že doopravky s každým zubem pšika jeden den a druhý mu teče průhledná nudlička.
Ale může to být virem, ale je to obrovská náhoda při každem zubu.
Jinak děkuji za názor.

MARKETAB81
Závislačka 3607 příspěvků 21.01.17 23:38

U nás tedy laringitida přišla vzdy naraz. Šli spát nic jim nebylo a v noci záchvat. No ale je to vir tak když je oslabená imunita snáze to bohužel chytí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >