Laryngofaryngeální /EER reflux

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Špageta
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 17.08.18 21:19
Laryngofaryngeální /EER reflux

Ahoj,
je tu někdo kdo má stejnou diagnózu a podělil by se o zkušenosti?
Před měsícem mi jí diagnostikovali na ORL. Beru Nolpazu a stav je takový jako na houpačce. Dnes jsem si po měsíci dala trochu džusu (kyselé) a už cítím pálení v krku. Zdá se, že budu muset striktněji držet dietu… Máte někdo podobné obtíže?
Budu ráda za zkušenosti a rady.

Reakce:

Limula
Nováček 1 příspěvek 03.11.18 11:42

Ahoj, já se léčím s klasickým refluxem, ale po porodu se mi to zhoršilo a projevuje se u mě spíše EER reflux, obtíže mám v krku, na jazyku, zahlenění. Beru taky Nolpazu, ale problémy se mi pořád vracejí. Jsem z toho už šílená 8o Jak je to teď u tebe? A jak se to u tebe projevovalo??

Špageta
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 13.11.18 19:51

@Limula Ahoj, díky za zprávu a omlouvám se, nějaký čas jsme tu nebyla. U mne to začalo pálením v krku (skoro jako angína), pálením jazyka. To jsem měla už dlouho, ale až po čase mi na ORL řekli, že to bude reflux. Občas mám i bolení uší (to údajně k tomu patří taky). Mám to v krku i takové oteklé. Už jsem byla zoufalá a šla jsem i do ambulance v nemocnici. Tam mi řekli tu stejnou diagnózu a že i když mne nepálí žáha (to třeba vůbec neznám), tak mám dál brát Nolpazu event. Omeprazol. Poctivě dodržuju dietu atd. ale extra zlepšení necítím…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >