Laryngoskopie - kdy to přejde?

18.11.15 19:50

Laryngoskopie - kdy to prejde

Dnes dopoledne jsem podstoupila na ORL laryngoskopii. Nejdrive jsem mela dost stahnuty krk a nemohla jsem ani polykat. Nyni mi stale pretrvava silene skrabani v krku a mam zarudle, podrazdene mandle. Je to normalni? Kdy to prejde? Jsem z toho na nervy… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.11.15 20:18

@ThinkPositively pít po douškách studené nápoje a zítra bude dobře :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.15 20:23

@ThinkPositively chladnejsi napoje ne uplne ledove, kloktat ci popijet hermanek, salvej. Popr. cucaci bombony salvej. Omezit hodne tuha jidla (topinky… :mrgreen: ). Melo by to samo do 24h odeznit. (Pracuji na ORL). Pokud to bude trvat dele nez 24h zavolat na prislusne pracoviste a konzultovat to.

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.15 20:32

Dekuji za rady :hug: Jsem z toho na nervy, to zarudnuti je take normalni? :roll: Prave mi ani nerekla, co omezit, az ted jsem cetla na netu, ze 2 hod. by se nemelo jist ani pit, ja jsem si hned cestou domu koupila vodu :mrgreen: A nacpala jsem se chlebem, tak mozna proto… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.15 20:36

@ThinkPositively podud ti to lokalne sprejem umrtvili tak ses mohla chlebem zadusit :zed: prave ten chleba to mohl i podrazdit. To je na toto jedno z nejhorsich (ale ne nejhorsich) jidel co sis mohla dat :P Nicmene nic tradickeho, jeden dva dny te to bude jeste skrabat, ale prezijes neboj. :P
Anonymni z 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.15 20:52

Mela jsem ho az pred chvilkou, ten chleba :palec: Ale fakt je to hodne neprijemny, ted navecer, citim se minimalne jako s anginou :roll: Ze jsem tam vubec sla :mrgreen: Pokud jsi z oboru, muzu se zeptat, mas nejake zkusenosti ohledne tlaku, knedliku v krku, z jinych pricin nezli jsou vracejici se zaludecni stavy, zanet, psychika…? Napr. pater, premyslim take nad moznosti rostoucich osmicek.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama