Laser jizvy po sekci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Koty
Závislačka 3814 příspěvků 22.10.14 10:23
Laser jizvy po sekci

Ahojte :mavam:
Jsem rok po sekci a jizva tedy nic moc. Z větší části vystouplá a stále růžová. Přirostlou ji nemám. Včera jsem byla poprvé na laseru. Dr mi řekla, že výsledek dopředu nemůže zaručit. Doporučila mi mast s kyselinou hyaluronovou a mám 2× denně mazat a masírovat. Zatím mám rozplánovaných 8 návštěv. Máte někdo zkušenost? Jaké byly výsledky a po kolika návštěvách? Má představa a přání je, že se jizva zázračně ztratí a nepůjde skoro vidět :P Za info předem díky :kytka:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >