Laserová epilace doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
huldaaaa
Nováček 4 příspěvky 22.12.12 11:25
Laserová epilace doma

Ahoj všem, prosím o radu.Na trhu se objevují epilátory pro domácí použití pomocí laserových paprsků a některé jsou vhodné i na obličej. Já bych se chtěla zeptat, jestli nevíte zda to opravdu pomůže a zda s tím někdo nemá zkušenost. Ty přístroje jsou docela drahé a tak se raději nejdříve ptám, jedná se mi hlavně o krk a bradu, do salónu na laser jsem chodila několikrát, peněz to stálo mraky, ale problém stále přetrvává. Moc děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.12 12:06

Vlastnim centrum esteticke dermatologie a epilace samozrejme delame. Jak pomoci laseru, tak IPL. Za pristroje jsme dali pres milion za kazdy. Proc? Protoze pro kvalitni epilaci je potreba regulovatelny a pomerne velky vykon, toho „kapesnim“ pristrojem nedosahnes. Zkouseli jsme i cinske pristroje za $20000 a neni to ono, naprosta vetsina neni dost vykonna a ma spatne charakteristiky pulzu.

Pokud jsi chodila do centra a nejsi spokojena s vysledkem, pravdepodobne meli nektery z tech levnych cinskych pristroju. Bohuzel zadny pristroj na domaci pouziti nebude lepsi, alespon v tuto dobu neni. Takze si bud ublizis, nebo v lepsim pripade te zklamou vysledky.

Muzu se zeptat co to bylo za salon? Nemyslim nazev, ale typ. Bylo to centrum esteticke dermatologie nebo kosmetak?

Pisu to anonymne, aby me nikdo nemohl vinit z reklamy…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.12 13:33

Ahoj, já jsem chodila na IPL v Pze několik let, dala do toho strašně moc tisíc a nepomohlo to, teď nechápu proč jsem tam lezla 4 roky každé 2-3 měsíce :zed: škoda peněz…
takže nevěřím, že ty domácí budou mít účinek, podle mého je to nanic…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.12 13:34

Jsem tmavší typ člověka tak možná proto to nepomohlo :nevim: chodila jsem do esthé…

huldaaaa
Nováček 4 příspěvky 25.12.12 10:07

Určitě děkuji za reakce a opravdu ráda si nechám poradit. Chodila jsem sem http://www.lcentrum.cz/ a taky přímo k dermatologovi a právě že nic moc změna. Jsem světlejší typ a nejvíce mě trápí ta brada a krk. Myslela jsem, že by mi třeba ten laser doma pomohl, ale asi taky ne.

Avena
Kecalka 289 příspěvků 21.06.13 08:37

Ráda bych obnovila tuhle diskuzi a zeptala se, jestli je to někdo, kdo koupil laserový domácí epilátor a jak se s ním spokojen. Sama o tom uvažuju a zajímaly by mě zkušenosti. :)

iveta299
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 21.06.13 08:45

No zatím o něm uvažuju, ale asi to bude dost velká investice ne?

Avena
Kecalka 289 příspěvků 21.06.13 10:57

Našla jsem i za 5000 Kč, ale chtěla bych vědět, jestli už to někdo opravdu vyzkoušel a jestli to fungovalo.

iveta299
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 21.06.13 11:56

Jen aby to nebylo tak, že kvalita odpovídá ceně… koukala jsi na recenze ne heurece?

Avena
Kecalka 289 příspěvků 21.06.13 12:10

Právě že jsem nikde moc ohlasů nenašla. A na heurece jsou jen 2 recenze (přístroj remington).

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30814 příspěvků 21.06.13 12:43

Holky, já tomu nevěřím. Myslím, že jsou to taková šidítka, která neublíží, ale nepomohou. Vezměte si, že opravdu výkonné lasery stojí statisíce, asi ne jen tak pro nic za nic, je to velmi náročná a vymakaná technika, se kterou může pracovat jen vyškolený profesionál. Tady s tím může pracovat každý a za ty peníze( nikoli malé na kapsu, směšné za slibovaný účinek)je to potencionálně neúčinný šunt.

ikivca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.13 14:17

Přispívám svou „troškou do mlýna“ - sice trochu odbočím - ale bohužel nefungují ani ty nejdražší a údajně nejúčinnější lasery v renomovaných laserových centrech (ne IPL) - mám za sebou 6 sezení, chlupy vesele rostou dál, jako by se nechumelilo - a reakce dr.? - no, jste bohužel atyp, na který ten laser nezabírá… cha, hlavně že se dušovali, jak fungují na všechny barvy ochlupení a zaručeně zaručeně likvidují vlasovou cibulku - prdlajs…

iveta299
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 31.07.13 14:37
Tak to bych to asi odmítla zaplatit, popř. pokud si zaplatila, tak bych požadovala vrácení peněz. Dle zákona lze reklamovat jakoukoli službu, která nesplnila svoji funkci. Pokud ti ovšem nedali podepsat něco jako že s tím počítáš
@ikivca píše:
Přispívám svou „troškou do mlýna“ - sice trochu odbočím - ale bohužel nefungují ani ty nejdražší a údajně nejúčinnější lasery v renomovaných laserových centrech (ne IPL) - mám za sebou 6 sezení, chlupy vesele rostou dál, jako by se nechumelilo - a reakce dr.? - no, jste bohužel atyp, na který ten laser nezabírá… cha, hlavně že se dušovali, jak fungují na všechny barvy ochlupení a zaručeně zaručeně likvidují vlasovou cibulku - prdlajs…
Avena
Kecalka 289 příspěvků 31.07.13 21:20

Holky, nakonec jsem šla do specializovaného centra. Mám za sebou zatím jedno sezení (podlaží a třísla), po týdnu začaly chloupky vypadávat. Jsem moc zvědavá, jak budu vypadat po šesti plánovaných návštěvách. Mně bylo řečeno, že se nejedná o trvalé odstranění (říkají to pro jistotu, aby pak nebyl člověk zklamaný z efektu), ale o redukci počtu. A taky to nemusí zabrat, pokud se jedná o hormonální poruchu. No, uvidíme…

Avena
Kecalka 289 příspěvků 31.07.13 21:23

@iveta299 Já taky podepsala, že si jsem vědoma rizik, které zákrok přináší, a že se zříkají zodpovědnosti za případné škody atd.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama