Laserová epilace-jakou máte zkušenost, vyplatila se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kopretina 12
Kecalka 291 příspěvků 07.11.14 12:57
laserová epilace-jakou máte zkušenost, vyplatila se?

Milé dámy, protože mi nepříjemně zarůstají chloupky na nohou, které si už léta letoucí vytrhávám strojkem, sbírám informace k laserové epilaci. Byla bych ráda za zkušenosti těch, které ji absolvovaly. Kde byly, kolik sezení bylo třeba a jaký je stav po měsících, či letech. Co jsem si načetla, tak efekt není úplně trvalý, nu což, s tím bych se smířila. Hlavně, aby byl aspoň nějaký. Budu moc ráda za pozitivní i negativní zkušenosti. Chtěla bych hlavně kvalitní, spolehlivou kliniku. Zakládám novou diskuzi, protože ty původní jsou už staré, přitom přístroje a metody se neustále vyvíjejí a chtěla bych aktuální informace.
 Děkuji

Reakce:
Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 07.11.14 13:14

@kopretina 12 Laser doporučuji. Nechala jsem si před 8 -9 lety odstranit chloupky v podpaží a v tříslech (Salon Miracle). Po celou dobu to bylo dobré, jen ted v těhotenství se jich pár objevilo, ale to přikládám k hormonálním změnám. Absolvovala jsem 6 zákroků. Na nohy jsem zkoušela před nějakou dobou IPL, ale je to jen vyhazování peněz. Účinek skoro žádný. Než jsem otěhotněla stihla jeden zákrok laser na nohy v (Laser Esthetic), účinek byl vidět okamžitě. Po porodu plánuji si nechat nohy „dodělat“. Určitě se vyplatí investovat do laseru i když je daleko dražší.

kopretina 12
Kecalka 291 příspěvků 07.11.14 13:22

O tom Laser Esthetic jsem uvažovala. Do Prahy to mám cca 100km, ale to se nedá nic dělat. Chtěla bych hlavně něco osvědčeného zákazníky. Na svých stránkách se všichni samozřejmě chválí, jak mají nejúčinnější laser, nejlepší výsledky..

Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 07.11.14 13:36

@kopretina 12 Mohla jsem srovnávat po letech. V Laser esthetic mi přišel méně bolestivý, ale to bude vývojem. Třísla i podpaží jsem podstupovala s emlou, což je znecitlivující krém. I tak to dost bolelo, ale z výsledek stál za to. U nových laseru je chlazení, proto to není tak bolestivé jako dříve. Největší zklamání bylo u IPL, protože jsem podstoupila 11 zákroků ve 2 salonech a účinek byl velmi mizerný.

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 07.11.14 13:50

Chodila jsem roky do Asklepionu v Praze a stálo to desetitisíce - výsledek žádný… nemůžu to doporučit :(

zamlklinka
Závislačka 3266 příspěvků 07.11.14 13:57

Neuvazovala jsi o epilaci cukrovou pastou? Ja jsem byla dvakrát na trislech a v podpaží, posledně jde si nechala udělat k lýtka a jsem z toho nadšena. V podpaží a trislech mi chloupky hodně proridly a ztencily se.Po několik opakovanich by mělo stačí zajít na to jednou za dva měsíce. Na nohou mam po třech týdnech minimum chloupku, nevím, jestli bude mít co trhat.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 07.11.14 13:57

@Janice78 To je divný. :think: U mě byl vidět výsledek po každém sezení. Reklamovala jsi to?

kopretina 12
Kecalka 291 příspěvků 07.11.14 14:05

Asi deset let epiluji strojkem. O tom se také říká, že chloupky postupně zeslábnou. Jsem tmavovláska s tmavými silnými chloupky. Nic mi nezesláblo ani neprořídlo, jediný, čeho jsem dosáhla je to, že některý chloupek jsem schopná vytrhnout prsty, kořínky jsou docela uvolněné. U trhacího strojku, stejně jako u cukrové pasty, se říká, že po vytrhání by měl být 6-8 týdnů pokoj. To ani zdaleka nemám. Pro dosažení úplně a stále hladkých nohou bych musela trhat co 3 dny. Prostě toužím po nějakém definitivním (nebo alespoň skoro definitivním) řešení. Naději hledám v laseru :-)

Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 07.11.14 14:12

@kopretina 12 jsem na tom stejně. Tmavovlasá, bílá plet a silné chloupky :D. Žádná depilace a vosky mi nepomáhaly.

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 07.11.14 15:12
@Claire00 píše:
@Janice78 To je divný. :think: U mě byl vidět výsledek po každém sezení. Reklamovala jsi to?

No, po sezení vždycky chloupky vypadaly, to jo, ale že bych po těch letech dneska viděla rozdíl.. to ani ne - dneska mi rostou úplně stejně, jako před těma lety… :nevim:

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 07.11.14 15:21

@kopretina 12 máš stejnou zkušenost jako já… vytrhávání chloupků epilátorem cca 12 let a nic - žádné slábnutí natož vymizení :mrgreen:
Dej vědět jak jsi dopadla s tím laserem - třeba ti pomůže (možná jsem jen exot u kterého to nefungovalo)
Teď mám doma tohle: Depilátor Remington IPL 6000 i-Light Pro.. a už ho používám rok - a nic ;) :nevim:

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 07.11.14 15:42
@Claire00 píše:
@Janice78 To je divný. :think: U mě byl vidět výsledek po každém sezení. Reklamovala jsi to?

a ty jsi pozorovala trvalý zmizení chloupků? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >