Laserová liposukce SlimLipo - máte zkušenost?

1782
4.4.16 11:07

Laserová liposukce SlimLipo máte zkušenost?

Prosím o radu… nemá někdo za sebou liposukci slim lipo? příští týden jedu na konzultaci do Yes visage právě na tuto metodu, chtěla bych se zbavit břicha po dvou dětech. nejsem nijak silmá, ale bohužel mi zůstalo po dětech břicho. zákrok stojí celkem dost peněz a já se ptám zda to někdo absolvoval a s jakým výsledkem? děkuji za rady… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6806
4.4.16 11:51

Tak to mě zajímá. taky nad tím uvažuju. jsem štíhlá, ale to bříško po dvou dětech.. mě se líbí že se tím kůže i vypne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
6.4.16 09:26

Já byla například už dřív na odstranění vrásek u Medicomu, takže mám o jejich klinice zjištěné první-poslední. Proto vím, že na jejich stránkách v online poradně se na SlimLipo někdo ptal. Možná tam najdete nějakou cennou informaci. :roll: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
18.4.16 13:24

Tak já jsem objednaná na 3.5. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6806
18.4.16 17:29

Tak dej vědět jak si dopadla. kam přesně jdeš a kolik za to dáš :) ať už začnu šetřit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197
20.4.16 09:59

Ke komu tedy nakonec jdeš? :) Určitě dej vědět, jak to dopadlo!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
20.4.16 18:56

@Kačka H ahojky, dnes jsem byla na konzultaci v yes visage a nahodou se uvolnil termin uz na pondeli, takze jdu na slimlipo bricha…chytam trosku nerva, ale na druhou stranu se i tesim na vysledek. Doufam, ze nebudu po zakroku uplne nepouzitelna, mam dva maly raubire… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.16 08:52

Dobrý den, také by mne moc zajímal výsledek? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
25.4.16 12:35

Zdravim vsechny, tak uz jsem po zakroku. Brali mi z bricha 2.3litru, ted je tam samozrejme veliky otok, tak jsem zvedava za par dni. Jsem ted nacpana v tom kompresnim pradle a otok je veliky, ale neboli to, ani zakrok nebyl nejak moc neprijemny, vubec to nebolelo a docela to i uteklo, byla jsem tam adi 1.5hod. Kdyby vas neco zajimalo, rada odpovim, sama jsem hledala ruzne informace a recenze, takze jsem se premerila a nafotila, aby slo porovnat rozdil. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.16 14:48

Tak to přeji krásne hojení. Také o tom hodně uvažuji ale hodně mne zajímá jaky bude výsledek. A mohu se zeptat na cenu zákroku? A jake mista vam dělali. Ještě jednou přeji krásne hojení a ty nejlepší výsledky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
25.4.16 15:20
@AlžbětaL píše:
Tak to přeji krásne hojení. Také o tom hodně uvažuji ale hodně mne zajímá jaky bude výsledek. A mohu se zeptat na cenu zákroku? A jake mista vam dělali. Ještě jednou přeji krásne hojení a ty nejlepší výsledky. :)

Děkuji :), byla jsem v Praze v Yes Visage a stalo me to 49tis. se vším všudy, ale paní za mnou měla kupon z Elle na 10% slevu…no ale to nevadí, hlavně aby byl výsledek dobrý. Dělali mi jen břicho-je to od prsou až do podbřišku. Jak je více než jedna oblast dělá se pak už v narkóze, ale můj operatér dr. Paduch mi říkal, že to nerad dělá naráz, prý je to už velká zátěž…ale zaslechla jsem, jak se na recepci paní obejdnává na 2 a více oblastí :nevim: Prý se dá odsát naráz snad 4l tuku. Já jsem hodně moc váhala, nešlo o peníze, ale po druhém dítku mi zůstalo fakt ošklivé břicho, nejen strie, ale i tuková vrstva, která odolávala cvičení…jím řekla bych opravdu zdravě, v tom také problém nebude a tak jsem se prostě rozhodla, že to do sebe zainvestuju. Mimo Prahu to možná vyjde levněji :nevim: ale já jsem chtěla opravdu přímo laserovou Slim Lipo, aby nebyla dlouhá rekonvalescence a kůže by měla lépe přilnout, tak snad to bude OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
25.4.16 20:48

Wauuu a jak se citis? Muzes se hybat? Ja jdu pristi pondeli nikdo krom manzela to nevi takze potrebuju fungovat. Jde uz treba hned videt trochu vysledek? @lucillee

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
26.4.16 09:45
@Kačka H píše:
Wauuu a jak se citis? Muzes se hybat? Ja jdu pristi pondeli nikdo krom manzela to nevi takze potrebuju fungovat. Jde uz treba hned videt trochu vysledek? @lucillee

Jsem presne 24 hod po a ted jsem si akorat dala sprchu, takze velka uleva. Zakrok samotny byl v pohode i tech par hodin po zakroku, ani to nebolelo, ale pak to zacalo prichazet k sobe a otekat, tak jsem si dle rady vzala dva paraleny a fakt to pomohlo. Fungovala jsem plus minus normalne, ale z tech rezu vyteka ta tekutina s krvi, tak jsem byla omotana tema neprosakavyma podlozkama…sestricka mi poradila lehnout si na bricho, ze to vytece rychleji a druhy den budu mit pokoj a opravdu, dneska rano uz sucho. Maleho (10kg) jsem zvedala a slo to, starsiho (20kg) uz jsem nezvladala. Ted je to hodne moc otekle, nejhorsi je podbrisek, uplne fialovy :roll: a boli to na dotek. Bricho je dost nafoukle, ale tano hned po probuzeni jsem pri sundani kompresu videla problizny vysledek no a pod prsama mam uz ted -5cm, ten otok jde dolu, takze pod pupikem je to uplne nejhorsi. Kdyz to shrnu-Nemit deti, tak si vezmu dovolenpu, zalezu do pelechu a za par dni budu fit :D Celkem funguju, ale neni to zadna hitparada, takze pokud mas tu moznost, doporucila bych na tech 48 hod se domluvit s muzem, aby pomohl, treba ohybani fakt boli…ale mne brali dost-2.3l, tak to muze byt dane i tim. Modriny na brise skoro nemam, ale ten podbrisek je fakt jedna velka podlitina, chladim si to gelovymi polstarky z mrazaku. Beru wobenzym a homeo, tak snad budu brzy fit. :) Drzim palce at to zvladnes v pohode. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
26.4.16 09:46

Nacetlo se mi dvakrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
28.4.16 13:37
@Kačka H píše:

Mohu Te potesit, vcera rano jsem se premerila a 9cm pres pupik dole a to jsem jeste hodne natekla! Pod prsy -5cm, samozrejme jsem nevydrzela a zkousela si i pres to bolave bricho svoje milovane predtehotenske hadriky :)

No a treti den po zakroku uz funguju uplne normalne, kdyz se nehybu neboli to vubec a treba pri uklidu citim jako namozene svaly. Tak drzim palce at to v pohode zvladnes, hlavne ty prvni dva dny a at jsi spokojena. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama