Laserová operace očí - metoda NeoSmile 3D od DuoVize

6636
11.6.15 13:10

Laserová operace očí - metoda NeoSmile 3D od DuoVize

Ahojky,
máte někdo zkušenosti s laserovou operací metodou NeoSmile 3D od DuoVize???
Pokud ano, tak mě samozřejmě zajímá jak jste byli spokojení a tak :-) Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2183
11.6.15 13:16

Ano já, mám to za sebou rok, vidím lépe o tom žádná, ale zrovna u mě se to moc nepovedlo, takže mám zbytkové dioptrie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6636
11.6.15 13:18

A kolik dioptrií jsi měla předtím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
11.6.15 13:23

3.5 na obou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6636
11.6.15 13:37

A víš kolik ti zůstalo? A řekli ti jak je to možné, že se to zcela nepovedlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2183
11.6.15 13:50

To mi neřekli, jedno oko mám viditelně slabší. Po roce od operace. když se mi to nesrovnalo, mě poslali na neurologii, že nejspíš bude problém v mé hlavě ne u nich. Podstoupila jsem magnetickou rezonanci, EEG, EMG a nakonec lumbální punkci a výsledek negativní, znovu jsem jela na kontrolu do duovize, že mi reoparaci dělat nechtějí co kdyby se to ještě zhoršilo. Teď mě čeká zase kontrola tak uvidim, jestli mi ty oči znovu přejedou nebo to nechají být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6636
11.6.15 15:45

No to je docela síla :? přeju ať to dobře dopadne, musí to být nepříjemné řešit takové věci :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
11.6.15 22:55

Já byla na NeoSmile dnes v Brně 8) Samotný zákrok laserem nebolel vůbec, chvíli pak bylo nepříjemné jak mi oddělovali tu lamelu a pak vytahovali ven, ale celkem v pohodě.
Vetsi problem jsem mela pak hned po, jak se oci dostavaly k sobe. 4 a pul hodiny jsem se prospala a super :-) Zatim mam trochu mlhu, ale jestli se rozpusti, coz doufam, tak to bude super. Vidim i ted fakt obstojne :dance:
Klidne bych sla zitra znovu :mavam: Lituju ze jsem nesla driv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6636
12.6.15 12:04

@hanucha tak to je paráda, držím palce, ať se mlha brzy rozpustí a můžeš si užívat svobody bez brýlí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama