Láska a strach?

Anonymní
2.11.19 21:08

Láska a strach?

Ahoj, potřebuji radu, jsem náctiletá dívka, líbí se mi jeden kluk/spíše chlap, poprvé jak jsem ho viděla, hned sem se zamilovala do jeho povahy, byli jsme spolu na jedné párty a ukázalo se že o mě má zájem, zkoušel to na mě, snažil se mi dát pusu, ale když k tomu přišlo já ucukla i když jsem moc chtěla… Po té jsme se dlouho neviděli a teď nedávno mi napsal jestli nechci někam zajít… (já ziju v Praze a on u Hradce Králové) šli jsme tedy ven protože jsem byla zrovna na vesnici, jak jsem s ním šla hned sem věděla že bude něco zkoušet a když k tomu došlo, i přes to jak jsem chtěla to nešlo, pouhou pusu jsem mu nemohla dát, nechápu proč… Bojím se snad co na to řekne (věkový rozdíl 10 let) řekl mi že jak jsem ho odmítla minule že ho to mrzí do teď, a já ho mám moc ráda… Za svůj živo jsem také nepoznala nic dobrého co se týče vztahů, poslední kluk se semnou vyspal a vypadl, a dva si udělali pr**l s kámošema… Moje otázka zní,… Proč i přes to že ho mám hrozně ráda, ho k sobě absolutně nepustím, a bojím se mu dát pouhou pusu? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10264
2.11.19 21:26

No protože se bojíš, že tě taky zklame.

Je bezpečnější se do ničeho nepustit a tak se vyhnout špatnému konci. Ale taky to znamená, že si zavřeš dveře před tím pěkným.

Jinak to že nic nedovoloíš ze začátku je vlastně tvoje plus- odpálkuješ tím kokoty, co prostě hledají nějakou, co jim dá a u těch co mají zájem vyvoláš trošku loveckých pudů a snahy.

Tak se holt bude muset trochu snažit, aby si našla odvahu mu zkusit důvěřovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
2.11.19 21:53

Jednodusse se bojis zklamani. uvolni se a kupredu. kolik je dotycnemu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
465
3.11.19 10:09

Jo uz vidim ze mu je pod 30.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.19 10:17

Taky jsem mela to same. proste clovek je vztahama zklamany a brani se.az se uvidite tak mu to vysvetli, ze to neni nic proti nemu a ze potrebujes cas. nahoda, tez si schazim s muzem u HK. treba z nas budou hradecandy :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama