Láska bolí - rozum vs. city

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 19:43
Láska bolí, rozum versus city...

Omlouvám se za anonym, ale dost lidí mě tu zná tak snad pochopíte.
Jde mi spíš o to se vykecat.
Je mi přes třicet a zamilovala jsem se, uplně špatně, nevhodně, nechci to, nečekala jsem to, neplánovala, přišlo to nevhod v nejhorší možnou dobu, do nevhodného člověka, komplikuje mi to vše. On mě nejspíš nemiluje, je s jinou.
Něco mezi námi bylo a ve mě se probudil cit jaky jsem dosud nepoznala a to už mám pár vztahů za sebou. Nemám možnost se od něj odstřihnout. Jak z toho ven, nevím.
O svých citech mu říct nemohu. Vím že to nemá budoucnost, nechci vědět jak to dopadne, protože vím že vždy pro mě špatně. I kdybychom spolu byli tak to nebude na dlouho a pokud spolu nebudeme tak momentálně mám pocit že mě ta touha zničí.
Podotknu pouze že nejsem žádná citlivka a jsem poměrně racionální člověk, ale toto jsem opravdu nečekala a ještě nikdy nezažila. Vím že je s jinou a strašně mě to ničí, bolí a to doslova. Cítím stesk, bolest, tíseň, smutek, mám pocit že se zblázním. Nemůžu nic nedělat, pořád se snažím nějak zabavit, sportují, pracuji, chodím ven, do společnosti. Jakmile jsem sama a mám čas přemýšlet jsem v hájí.
Na druhou stranu když jsem s ním, vidím ho, mluvíme spolu, jsem šťastná. Jsem velmi pozitivní člověk a celý život v podstatě šťastná, umím se radovat ze života a z malých věcí.
Vím že když miluji tak totálně, bezpodmínečně a úplně slepě, vím to, ale nevím co s tím mám dělat. Myslela jsem že nešťastná láska už mě nečeká, že jsem vyléčená, ale takto moc jsem zblblá ještě snad v životě nebyla, přitom to vůbec není můj typ. Nebyla to láska na první pohled, přicházelo to postupně a už se v tom plácám pár měsíců. Ženy co tohle zažily, poraďte, anebo jen napište jak jste to měly vy, jak to dopadlo? Pište své zkušenosti, i ty špatné.
Omlouvám se za román, potřebovala jsem to ze sebe dostat. Děkuji za přečtení.

Sabina.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 06.10.18 19:51

Utni kontakt..

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 06.10.18 19:55

Když nemáš možnost se od něj odstrihnout, budeš to muset vydržet, ono to časem odezní. Někoho si najdeš. Ve chvílích, kdy na něj začneš myslet, začít zase něco dělat. Číst, pustit si televizi… (předpokládám, že je to večer, když jsi doma sama)

Bábrdl
Generální žvanilka 21723 příspěvků 06.10.18 19:57
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, ale dost lidí mě tu zná tak snad pochopíte.
Jde mi spíš o to se vykecat.
Je mi přes třicet a zamilovala jsem se, uplně špatně, nevhodně, nechci to, nečekala jsem to, neplánovala, přišlo to nevhod v nejhorší možnou dobu, do nevhodného člověka, komplikuje mi to vše. On mě nejspíš nemiluje, je s jinou.
Něco mezi námi bylo a ve mě se probudil cit jaky jsem dosud nepoznala a to už mám pár vztahů za sebou. Nemám možnost se od něj odstřihnout. Jak z toho ven, nevím.
O svých citech mu říct nemohu. Vím že to nemá budoucnost, nechci vědět jak to dopadne, protože vím že vždy pro mě špatně. I kdybychom spolu byli tak to nebude na dlouho a pokud spolu nebudeme tak momentálně mám pocit že mě ta touha zničí.
Podotknu pouze že nejsem žádná citlivka a jsem poměrně racionální člověk, ale toto jsem opravdu nečekala a ještě nikdy nezažila. Vím že je s jinou a strašně mě to ničí, bolí a to doslova. Cítím stesk, bolest, tíseň, smutek, mám pocit že se zblázním. Nemůžu nic nedělat, pořád se snažím nějak zabavit, sportují, pracuji, chodím ven, do společnosti. Jakmile jsem sama a mám čas přemýšlet jsem v hájí.
Na druhou stranu když jsem s ním, vidím ho, mluvíme spolu, jsem šťastná. Jsem velmi pozitivní člověk a celý život v podstatě šťastná, umím se radovat ze života a z malých věcí.
Vím že když miluji tak totálně, bezpodmínečně a úplně slepě, vím to, ale nevím co s tím mám dělat. Myslela jsem že nešťastná láska už mě nečeká, že jsem vyléčená, ale takto moc jsem zblblá ještě snad v životě nebyla, přitom to vůbec není můj typ. Nebyla to láska na první pohled, přicházelo to postupně a už se v tom plácám pár měsíců. Ženy co tohle zažily, poraďte, anebo jen napište jak jste to měly vy, jak to dopadlo? Pište své zkušenosti, i ty špatné.
Omlouvám se za román, potřebovala jsem to ze sebe dostat. Děkuji za přečtení.Sabina.

To, co popisuješ, je normální zamilovanost :nevim:
To už tak je, že člověk má pocit, že „něco takového ještě nezažil“ a „že to nikdo vlastně vůbec nemůže pochopit.“

Šarlota4
Extra třída :D 10067 příspěvků 06.10.18 20:03

A to si predstav jak se bude citit jeho partnerka az se to dozvi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:07

@Lainaire8 Bohužel to není reálné. Chtěla bych a to moc, ale nejde to.

@Šarlota4 Nemá partnerku, pouze milenku (kamarádku s výhodami).

Zatím všem děkuji za názory.

Sabina.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:16

Ja byla nestastne zabouchnuta do 2 chlapu. Strasnou dobu. Oni take neco naznacovali, ale vzdy jeden z nas mel vztah a nechteli jsme si to pokazit doma navzajem. U prvniho to nejak preslo po par mesicich, zazila jsem jeho chovani pri kterem se mi totalne zhnusil. Pak teda zabouchnutu do druheho a muzu ti rict, ze kdyz jsem toho druheho mela v posteli,, predstavovala jsem si to uplne jinak a bylo to pak absolutni katastrofa (ke vsemu byl neschopnej na jeho ego+charisma, prumernej cech co mysli jen na sebe v posteli). Hned me prestal bavit, nejak v pulce aktu jsem odesla :D jinak nez tohle ale probehlo, trvalo to 6mesicu nervu a mysleni na nej. Obcas jsme si psali, dali kafe. Ted uz jsem se ze vseho vylecila a nastesti se mi to nestalo a snad nestane. :D preju ti to same. Mit od toho uz pokoj

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 06.10.18 20:20
@Anonymní píše:
@Lainaire8 Bohužel to není reálné. Chtěla bych a to moc, ale nejde to.

@Šarlota4 Nemá partnerku, pouze milenku (kamarádku s výhodami).

Zatím všem děkuji za názory.

Sabina.

Píšeš hned v úvodu, že mezi vámi něco bylo, ale on tě nemiluje, a je s jinou.Ale ani tu nemiluje, je to kamarádka s výhodami. Takže panáček si chce pouze nezávazně užívat. Na tom bych stavěla.Toto zřejmě nebude vhodný typ pro život. Poohlídla bych se po někom daleko vhodnějším.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:23

utnout kontakt jsem nemohla, pracovali jsme spolu, on zenaty, ja se rozvadela, ne kvuli nemu, ale kvuli ex, se kterym se nedalo vydrzet. on chtel pokracovat, ale me bylo jasny, ze to k nicemu nevede, ze spolecna budoucnost proste neni mozna. tak jsem si to zakazala, utla to. pobrecela jsem si, ale za par mesicu to preslo. uzivaly jsme si s dcerou holcicic veci a ja nezavislost a svobodu… vic casu jsme travily s kamarady a pribuznymi…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:23

Ahoj tak já něco podobného zazivam 3 roky. Nikdy jsem nečekala že se takto zamiluji . Jsem mlada, on dost starší a i kdyby vše šlo dle našich představ byl by to problém. On je ženatý a my dva se schazime 3 roky . Zamilovala jsem se a nedokážu to ukončit . Celou dobu se trápím pro pár minut lásky , strašně to bolí , vše mu vyčítám a on mi vše trpí. Řekl že mu nejde jen o to jedno , ale o co mu jde netuším …já vim že už bych tohle nikdy neudělala , myslím že mě to brzy položí . Tobě přeji hodně štěstí ať to dopadne jak si přeješ a hlavně se drž ať tě to nezničí ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:26

Já jsem zažila něco podobného. Myslela jsem na něho pořád a to doslova. I během mé práce náročné, která trvá 12 hodin. :D Jela jsem jak stroj, ale myšlenkami jsem byla pořád u něj. Poprvé jsme spolu spali dva měsíce potom, co jsme si poprvé napsali a více navázali kontakt. Znali jsme se od vidění ale už delší dobu. Taky jsem myslela, že se zblázním, když s ním nebudu mít sex. Od té doby jsme spolu ještě párkrát spali. Oba dva jsme zadaní. Ráda bych, kdyby jsme v tom pokračovali, ale chápu, že to nebude už možné. Ale pomohli mi, že jsme spolu byli. Ta touha byla k nevydržení…

malá_holka
Kelišová 5808 příspěvků 06.10.18 20:40

no jo nevěra vladne světu koukám, jak chlapi tak baby.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:45

Děkuji všem za příběhy i názory.
@nostress Poohlédla bych se jinde a jak ráda, ale mám v hlavě jen toho jednoho, nejde to jen tak říct si „nechci ho“.

Anonymní co ji láska přešla po sexu, u mě to bylo opačně, nejdřív se mi vůbec nelíbil. Později mě začal zajímat a po prvních dotecích už jsem věděla že v tom lítám. No a po prvním „bližším kontaktu“ jsem věděla že jsem z něj uplně mimo. Myslím že to už tam byla ta láska, protože to bylo uplně jiný než s muži předtím. Co k tomu říct, jednoduše jsem do toho vlítla. Nyní je náš vztah na přátelské úrovni. O mých citech neví.

Sabina.

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 06.10.18 20:48
@Anonymní píše:
Děkuji všem za příběhy i názory.
@nostress Poohlédla bych se jinde a jak ráda, ale mám v hlavě jen toho jednoho, nejde to jen tak říct si „nechci ho“.

Anonymní co ji láska přešla po sexu, u mě to bylo opačně, nejdřív se mi vůbec nelíbil. Později mě začal zajímat a po prvních dotecích už jsem věděla že v tom lítám. No a po prvním „bližším kontaktu“ jsem věděla že jsem z něj uplně mimo. Myslím že to už tam byla ta láska, protože to bylo uplně jiný než s muži předtím. Co k tomu říct, jednoduše jsem do toho vlítla. Nyní je náš vztah na přátelské úrovni. O mých citech neví.

Sabina.

A to ti nevadí, že on tě nemiluje? Nerýpu, jenom mě to zajímá. Já jsem to měla vždy tak, že buď to jiskření bylo vzájemné, nebo nic. Pokud by ten chlap o mě nestál, tak mě prostě nezajímal. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 20:56
@nostress píše:
A to ti nevadí, že on tě nemiluje? Nerýpu, jenom mě to zajímá. Já jsem to měla vždy tak, že buď to jiskření bylo vzájemné, nebo nic. Pokud by ten chlap o mě nestál, tak mě prostě nezajímal. :think:

Má mě rád, moc, to vím, ale láska to nebude si myslím. Bohužel to nemám ani jak zjistit, má jinou. O svých citech mu říct nemůžu. To co píšeš chápu, taky to v životě mám, pokud jiskření nebylo vzájemné šla jsem hned od válu. Ale teď je to jiné, nevím proč. Vadí mi že mě nemiluje, ale nemůžu s tím nic dělat, nejde si prostě říct „už ho nechci“. Nefunguje to :lol: Nevyhledávám ho, nechodím za ním, nepíšu mu, píše vždy on. Bere mě asi jako kamarádku. Náklonnost mu najevo nedávám.

Sabina.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >