Reklama

Láska ke dvoum mužům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

PetrVesely
Závislačka 3474 příspěvků 08.11.16 08:50
@LennaZS píše:
Neporadím, ale můžu si od tchána půjčit brokovnici a pomoct ti dle tvého přání :-)) nebuď trubka a drz se manžela ;-)

„dlouhou“ bude mít jistě tchán v trezoru ;)

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.16 08:50

A nenudíš se trochu ve vztahu, když máš roupy a myslíš na jiného? Ono se může zdát jako dobré řešení chlapa vyměnit, když tě omrzí. Ale pak tě třeba omrzí i ten další a tak pořád dokola… Další možnost je na stávajícím vztahu pracovat, snažit se ho oživit. Nevypadá to, že máš nějaký vážný důvod manžela opustit. Pokud ho miluješ, tak bych hledala cesty, jak zlepšit vztah s manželem, než abych čuměla jinde… Nemrzelo by tě, kdybys ublížila nejbližšímu člověku, nehryzalo by tě svědomí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.16 08:54

@Shaari90 samozřejmě že mrzelo!!proto jsem to zatím neudělala, protože tohle si můj muž nezaslouží!! on v žádném případě ne, je pozorný, je skvělý, můžu se na něj spolehnout…ale z našeho vztahu vymizelo to kouzlo, ta touha, prostě když jste s novým partnerem zažíváte to napětí, vzrušení, to mi chybí ale to už se do starého vztahu nevrátí, nikdy to vím…

PetrVesely
Závislačka 3474 příspěvků 08.11.16 09:13
@Anonymní píše:
ale z našeho vztahu vymizelo to kouzlo, ta touha, prostě když jste s novým partnerem zažíváte to napětí, vzrušení, to mi chybí ale to už se do starého vztahu nevrátí, nikdy to vím…

Jak říkám, jdi za svým srdcem, to kouzlo, ta touha, to napětí, vzrušení!
Kdo by si odvážil Tě soudit?

Příspěvek upraven 08.11.16 v 09:18

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.16 09:15
@Anonymní píše:
@Shaari90 samozřejmě že mrzelo!!proto jsem to zatím neudělala, protože tohle si můj muž nezaslouží!! on v žádném případě ne, je pozorný, je skvělý, můžu se na něj spolehnout…ale z našeho vztahu vymizelo to kouzlo, ta touha, prostě když jste s novým partnerem zažíváte to napětí, vzrušení, to mi chybí ale to už se do starého vztahu nevrátí, nikdy to vím…

Tak asi nikdy to nebude úplně stejné jako na začátku. Ale na druhou stranu pro oživení se dá udělat hodně, ale člověk musí zapojit mozek a trochu přemýšlet. Není to tak pohodlné, jako si opatřit vzrušení v podobě nového vztahu. A co kdybys vyměnila práci? :lol: Nenudíš se i v jiných oblastech života, než je vztah? Mně přijde, že když kolem toho hodně děje (změny v práci, kariérní růst, rození dětí, stavba domu, stěhování,…), tak partneři často začnou držet víc při sobě, aby všechny ty změny ustáli. Pokud máte s manželem celkově teď život takový rutinní, tak podvědomě hledáš nové výzvy. Jenže ty výzvy nemusí být jen v oblasti vztahů. A mluvilas s partnerem, že bys potřebovala váš vztah oživit? On si myslí, že je vše v pořádku? Komunikuj s ním, pokud ti na něm záleží. On taky může pro váš vztah hodně udělat, nejen ty ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.16 09:32

@PetrVesely nejsi náhodou můj kolega :mrgreen: :mrgreen:

Kajule21
Kelišová 5390 příspěvků 8 inzerátů 08.11.16 09:43
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu…díky. mám problém, a to ten že miluji svého manžela, který je skvělý, ale i kolegu, s manželem mám super vztah pojí mě k němu manželský slib, ale s kolegou je to chemie. co teď? nikdo nic neví, manželovi jsem věrná, ale často se přistihnu že na kolegu myslím i doma, zdají se mi o něm sny atd…kdybych manžela opustila, strašně by ho to ranilo, navíc bůh ví, jaký by byl kolega jako partner…třeba by to byl úplný trotl a táhne mě k němu jen to fyzično jinak by to stálo za prd…s manželem se normálně spolu milujeme, sex si užívám, jenže kolega je takový ten typ chlapa co se mi líbí, vysoký dva metry, velké ruce, černé vlasy…manžel má 180 cm drobné doktorské ruce…chjoooooo, zastřelte mě někdo!!!

Vydrž to a odolej!!Nenič si manželství jenom proto, že tě ke kolegovi táhne chemie!!Jak sama píšeš, mohla by jsi později litovat, že je kolega „trotl“ a že jsi zničila krásné, fungující manželství se super chlapem :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.16 10:38
@Anonymní píše:
@Shaari90 samozřejmě že mrzelo!!proto jsem to zatím neudělala, protože tohle si můj muž nezaslouží!! on v žádném případě ne, je pozorný, je skvělý, můžu se na něj spolehnout…ale z našeho vztahu vymizelo to kouzlo, ta touha, prostě když jste s novým partnerem zažíváte to napětí, vzrušení, to mi chybí ale to už se do starého vztahu nevrátí, nikdy to vím…

Ale vrátí, pokud to oba chcete.Jsem vdaná přes třicet let, a je to čím dál hezčí. Na vztahu se ovšem musí pracovat doma, a ne u kolegy. ;)

PetrVesely
Závislačka 3474 příspěvků 08.11.16 11:23
@Anonymní píše:
@PetrVesely nejsi náhodou můj kolega :mrgreen: :mrgreen:

Né, já jsem s prací seknul, jak mile drahá otěhotněla a jsem s ní teď doma a věnujeme se rodičovství. Prachy začnu dělat až malej půjde do školy a možná se už na to vykašlu už uplně. Takže kolega nebudu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.16 11:56

@PetrVesely tak to má manželka jistě ohromnou radost :mrgreen:

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 08.11.16 14:33
..

Prej ona to potrebuje od kolegy a neumi si rict ne, ale na svatbě rekla ano.Sak mozností má dost i s důsledky.

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.16 15:40
@PetrVesely píše:
Né, já jsem s prací seknul, jak mile drahá otěhotněla a jsem s ní teď doma a věnujeme se rodičovství. Prachy začnu dělat až malej půjde do školy a možná se už na to vykašlu už uplně. Takže kolega nebudu :)

No nevím, myslím že více než rodičovství se věnuješ víc žvaněnímu na emiminu. :mrgreen:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 08.11.16 16:55
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu…díky. mám problém, a to ten že miluji svého manžela, který je skvělý, ale i kolegu, s manželem mám super vztah pojí mě k němu manželský slib, ale s kolegou je to chemie. co teď? nikdo nic neví, manželovi jsem věrná, ale často se přistihnu že na kolegu myslím i doma, zdají se mi o něm sny atd…kdybych manžela opustila, strašně by ho to ranilo, navíc bůh ví, jaký by byl kolega jako partner…třeba by to byl úplný trotl a táhne mě k němu jen to fyzično jinak by to stálo za prd…s manželem se normálně spolu milujeme, sex si užívám, jenže kolega je takový ten typ chlapa co se mi líbí, vysoký dva metry, velké ruce, černé vlasy…manžel má 180 cm drobné doktorské ruce…chjoooooo, zastřelte mě někdo!!!

Co třeba trojka?

Licika
Povídálka 14 příspěvků 03.01.18 23:32

DObrý den,

omlouvám se, že takhle do toho vstupuji, ale nechci dělat nové vlákno..
nemám se komu svěřit (tohle je asi malá autoterapie) a zde hledám radu a pochopení, předem děkuji za reakce.
Je mi 26 let, nemám děti. Rok jsem byla s přítelem, sestěhovali jsme se poměrně brzy a za pár měsíců se rozešli - klasický scénář. Velmi jsem jej milovala a z rozchodu byla velice nešťastná, po rozchodu jsme spolu ještě asi měsíc „táhli“ dál, jakože na tom zapracujeme, ale nakonec jsem to utnula, protože vše co bylo špatné ve vztahu, bylo špatné i po tom. Přesto jsem byla velice nešťastná, dlouho se trápila a tajně doufala, že se vrátí zpět. Na konci listopadu jsem potkala muže - můj věk, vše co neměl můj ex, měl tento. Sedli jsme si, padlo to tam na první dobrou, vše vypadalo skvěle a úžasně. A ozval se ex. Vše co, jsem toužila slyšet, vše, v co jsem doufala, se vyplnilo. Přesto, že jsem tvrdila, že to přišlo pozdě… tak nějaké city k němu tam zbyly a já se rozhodla do toho jít znovu. Asi to nedává smysl, ale něco ve mě pořád k němu chtělo zpátky. Problém je, že jsem se nějak zakoukala i do toho nového. O měsíc později nevím, co dělat. Snažila jsem se to utnout s jedním i druhým. Ten nový ví, že se snažím lepit vztah s bývalým a stále o mě usiluje, je do mě zamilovaný a z celé situace nešťastný, občas zajdeme na kafe, nespíme spolu. Nepřidává to ani mě, protože si připadám jako nerozhodná kráva, což očividně jsem. Nevím, jak řešit tuto situaci. S ex mě pojí minulost a i přes všechno nás k sobě něco táhne neustále dokola. Nový je nejhodnější člověk, co znám a věří v naší budoucnost. A já si připadám jako coura, jsem nešťastná, stále brečím, jsem nervózní.. ex, který o ničem nemá ani páru, musí snášet mé nálady, utrhuju se na něj. Stejně tak se chovám k tomu „novému“. V koutku duše doufám, že jeden z nich to vzdá a já nebudu mezi nima muset vybírat. Nikdy jsem nevěřila, že se ocitnu v této situaci a jsem naprosto bezradná. Děkuji za jakékoliv reakce.
 Licika

kristyn.g
Závislačka 2796 příspěvků 03.01.18 23:40

Nakonec nebude ani jeden… Asi si z těch žen co si libují v problémových vztazích… Tak tě to táhne tam kde bys měla větší adrenalin… Znám víc takových žen… Já byt tebou bych se vykašlala na minulost

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >