Láska mě v životě míjí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ghaia
Stálice 66 příspěvků 03.03.19 17:18
Láska mě v životě míjí

Ahoj :kytka: jak jste se seznámili se svými partnery??

Mě se láska v životě míjí. Je mi úzko, že už nemám kamarádky, protože mají už vlastní život se svými partnery. Dokonce i kamarád, který byl „forever alone“ si našel přítelkyni, je moc šťastný. V pubertě by asi těžko někdo mohl hádat, že zrovna já budu tá nešťastná a opravdovou láskou nepolíbená.

Zdá se mi, že nedokážu ani milovat. Jsem asi už tak vším zklamaná, že jsem srdce uzavřela a klíč jsem hodila do nekonečného moře.

Mám takový pocit, že v tomto životě si asi nesu nějakou kletbu z minulosti, kdy musím svou přítomností pomáhat jiným. Jsem takový převozník, dočasná stanice, zábava, uvědomění.. nejsem nikdo, kdo je hoden dlouhodobé lásky.

Muži v mém životě vždy si něčím procházeli a „vztah“ (milion uvozovek) byl jakýmsi uvědoměním. Jmenovitě např zjistil, že miluje svou ex, zamiloval se do někoho s kým jsem ho seznámila, zjistil že jsem pro něj proporčně nezajímavá, zjistil že potřebuje teď pracovat a neřešit žádnou ženu, apod.

Nejsem typ ženy, která by někoho asi okouzlila na první setkání. Takže nějaké seznámení přes kamarády, nebo náhodné setkání v parku, v obchodě na mě opravdu nezabírá. Ne, že bych byla hnusná, to ne. Jsem mladá, maluji se, elegantně oblíkám. Jen mám pár kilo navíc, což má pomalu každá druhá.

Doteď jsem se seznamovala přes seznamku, ale po těch 10 pokusech o vztah už na to nemám chuť ani sílu, snad je to pochopitelné.. Nejsem disco typ, a tam asi těžko mohu najít někoho na vztah. V baru jsem na nikoho nikdy nenarazila. Kamarádky nemají žádné kamarády, se kterými by se dalo seznámit. V minulosti ano, ale to také nevyšlo - usilovali spíše o další kamarádky. Takhle na ulici se s nikým neseznámím. Uvažovala jsem nad speed datingem ale to je jenom zrychlená forma internetové seznamky, je to „na silu“ a mě to nefunguje. V práci jsem měla kolegy 50+, to je asi pochopitelné, že do nich bych nešla.. Pracovala jsem vždy v hotelech, jako recepční jsem pro žádného muže nebyla zajímavá, a spíše chodili v páru, později jako manažerka hotelu jsem neměla čas sledovat „vhodné muže“. Teď začínám podnikat, tvořím weby apod. Jsem doma. S IT muži se bavím na profesionální bázi, nezajímám je jako žena a většina z nich je už v chomoutu.
V okolí není žádný zájmový kroužek, který by mě bavil a do kterého by chodili i muži.

Nemyslím si, že jsem se nesnažila vyčerpat všechny možnosti, jen problém je v tom, že láska mě míjí. Do toho má BP a úzkostnou poruchu, není to se mnou lehké, ale jsem „skrytá“, své boje si bojuji uvnitř mě a navenek nejde téměř nic poznat. Občas jenom to, že mám období, kdy jsem více energetická, což skrýt ani nejde.. apod.

Asi bych mohla pokračovat dál, ale už tak je to dost dlouhé..

Měli jste to také tak? Kdy se to prolomilo? Jak jste poznali svého muže?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
ggonzo
Povídálka 29 příspěvků 03.03.19 17:26

Kolik máš roku? Láska může přijít v každém věku a může se objevit kdekoliv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 17:29

ahoj, často mívám podobný pocit, i když jsem docela hezká, že muži velmi rychle ztratí zájem. Je to vždycky stejné… nečím je odradím hned na prvním, druhém rande. Někdy ještě předtím než k nějakému randeti dojde. Jak kdyby nade mnou visela nějaká aura… mám však malé dítě, tak možná i to je odrazující prvek.. nevím. Ale jinak ohledně tvého problému, mám v okolí dost známých, které jsou silně při tělě, tvář průměrná a přitom by se o ně chlapi porvali. Jsou však velmi přátelské, milé a laskavé.

Brumbera
Kecalka 222 příspěvků 03.03.19 17:30

Hm, no to me mrzi, ale nemyslim, ze ti s tim tady nekdo pomuze. Chodis nekam do terapie? Ja bych ted spis resila tu bipolarni poruchu nez partnera, neni duvod, abys mela dal uzkosti, kdyz si za tim pujdes. Jinak bych ti doporucila si napsat si seznam, jakeho muze chces. A na prvni misto bych si dala, ze chces muze, ktery chce s tebou presne takovy jaky ty chces (to si muzes taky nadefinovat) a chce jen a jen tebe:-) :mavam:

Jinak ja sveho muze poznala prez seznamku, po dlouhe dobe to byl nekdo, kdo chtel vazny vztah (take jsem si napsala seznam), ale zase to s nim nebylo uplne snadne. Po nekolika letech souziti si to sedlo, ale snadne to opravdu nebylo. Ale tak takovy holt zivot je, ne kazdy ma vsechno jednoduchy. Ja v tom treba vidim vyhodu, dava to cloveku hloubku, kterou pak muzes vyuzit treba v povolani, nebo byt lepsi kamaradkou, prozit zajimavejsi zivot a podobne:-) :srdce: drz se :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Ghaia
Stálice 66 příspěvků 03.03.19 17:32

Chtěla jsem ještě dodat, že jak jsem celý život sama, z skla na mé způsoby, na svůj klid, že si nedokážu ani představit žít s mužem.

U svého bratra vidím moc hezký vztah s tou jeho, jsou zároveň jak partneři tak nejlepší kamarádi. Mohou být naprosto svý, uleví si kdykoliv..apod.

Mě přijde, že každý hledá princeznu, která nechodí na velkou a nemá lidské potřeby.

Dále.. nyní zase procházím jedním seznamováním, ale vím, že pro toho muze nejsem prioritou. Napíše až kdyz má čas, sejdeme se, až když už mu nic jiného na práci nezbylo. Nemluví o osobních věcech, vše je v rovině práce práce a zase práce.. zajímám ho jenom v rámci práce - imponuje ho, že jako mladá jsem toho štíhlá pracovně dost a sám by teď chtěl se živit jako grafik, a já tvořím ty weby, tak jsem pro něj dobrá na know-how.. a na sex. Jako prvnímu mu nevadí mých pár kg navíc (ani těm ostatním v posteli ty kilca nevadilo, právě naopak, horší je to už asi na veřejnosti).

Nic si od toho neslibují. Jen jak jsem doma, tak občasné pozvání příjmu, ať mám nějaké vytržení že stereotypu.. ale vím, že on vztah se mnou nechce a bůhví co dělá ve svým volným čase. Nevím o něm takhle nic. Je mu btw 36 let, o 12 let starší než já. Potkáváme se tak, jak on může 1-2× za měsíc. To není žádné budování vztahu..a tak to i beru. Jeho nezajímá kromě mé práce nic, a tak jsem se smířila s tím, že jsem jeho převozník k nějaké jiné ženě, kterou třeba potká. Samozřejmě jsem mu řekla, že se mi nelíbí konverzace pouze o práci a podobně, ale s ním se takto na osobní rovině nedá bavit. Takže jsem to vzdala.

Asi je to vše, co jsem chtěla říct.

Lucí_123456
Stálice 52 příspěvků 03.03.19 17:33

No skoro se to stydím napsat ale já manžela poznala na libimseti.cz :oops: v té tobě mi bylo 17 a jemu 21 let.
Jinak já mám takový názor že prostě ta láska přijde když to člověk nejmíň čeká ;)

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.03.19 17:36

Uz ten tvuj ultradlouhy prispevek naznacuje, kde by mohl byt problem.

ZJEDNODUS SVUJ ZIVOT! Tvoje rec budiz ano-ano, ne-ne. Nemluv v dlouhych vetach. Nehledej zaludnosti a komplikace, nerozpletej prediva souvislosti a vztahu. Zapletes se do nich. Nemluv v kruzich.

Ale nadeje tam je: svuj prispevek koncis slovy: „Asi bych mohla pokračovat dál, ale už tak je to dost dlouhé…“

No vidis, to je takova prvni vlastovka.

Brumbera
Kecalka 222 příspěvků 03.03.19 17:37
@Ghaia píše:
Chtěla jsem ještě dodat, že jak jsem celý život sama, z skla na mé způsoby, na svůj klid, že si nedokážu ani představit žít s mužem.

U svého bratra vidím moc hezký vztah s tou jeho, jsou zároveň jak partneři tak nejlepší kamarádi. Mohou být naprosto svý, uleví si kdykoliv..apod.

Mě přijde, že každý hledá princeznu, která nechodí na velkou a nemá lidské potřeby.

Dále.. nyní zase procházím jedním seznamováním, ale vím, že pro toho muze nejsem prioritou. Napíše až kdyz má čas, sejdeme se, až když už mu nic jiného na práci nezbylo. Nemluví o osobních věcech, vše je v rovině práce práce a zase práce.. zajímám ho jenom v rámci práce - imponuje ho, že jako mladá jsem toho štíhlá pracovně dost a sám by teď chtěl se živit jako grafik, a já tvořím ty weby, tak jsem pro něj dobrá na know-how.. a na sex. Jako prvnímu mu nevadí mých pár kg navíc (ani těm ostatním v posteli ty kilca nevadilo, právě naopak, horší je to už asi na veřejnosti).

Nic si od toho neslibují. Jen jak jsem doma, tak občasné pozvání příjmu, ať mám nějaké vytržení že stereotypu.. ale vím, že on vztah se mnou nechce a bůhví co dělá ve svým volným čase. Nevím o něm takhle nic. Je mu btw 36 let, o 12 let starší než já. Potkáváme se tak, jak on může 1-2× za měsíc. To není žádné budování vztahu..a tak to i beru. Jeho nezajímá kromě mé práce nic, a tak jsem se smířila s tím, že jsem jeho převozník k nějaké jiné ženě, kterou třeba potká. Samozřejmě jsem mu řekla, že se mi nelíbí konverzace pouze o práci a podobně, ale s ním se takto na osobní rovině nedá bavit. Takže jsem to vzdala.

Asi je to vše, co jsem chtěla říct.

Jestli chces fakt poradit, tak okamzite smaz cislo tohoto chlapa a uz si s nikym takovym ani s nim nikdy nepis. Pis si jen s nekym kdo ma opravdu zajem.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2180 příspěvků 03.03.19 17:39

Moment, tobě je 24? Z tvého příspěvku jsem měla pocit, že se ti blíží tak čtyřicítka.

Ghaia
Stálice 66 příspěvků 03.03.19 17:44

@Brumbera vím, že tady to nerozuzlíme, jen jsem měla potřebu se vypsat. Poslední dobou už upadam do takového stavu, kdy koukám na romantické filmy, pak se prevalim v posteli a sním jaké by to bylo potkat někoho, se kterým bych se milovala.. už mě nějak opouští naděje. Na terapie chodím. Psychika se mě zhoršila z práce, odešla jsem a do zaměstnání se vrátit už nechci, proto to OSVČ.. a snažím se dát celkové dokupy, ale to nebude trvat týdny, měsíce ale možná roky..

S tím seznamem to není špatný nápad, jen se obávám toho, že bych moc dala průchod tomu, co chci, a ono takový pan božský neexistuje. Minimálně ne pro mě. A to by zapříčinilo u me ještě větší propad :lol:

Alkata
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 03.03.19 17:45

Z popisu bych té nechtěla být chlap. Taky jsem tipovala, ze to píše čerstvá padesátnice.

Lynette
Echt Kelišová 8454 příspěvků 03.03.19 17:46

Po 10ti pokusech uz na to nemam chut ani silu :lol: :lol: :lol: to jako fakt? Zlato seznamka je spousta odpadu ve kterym jsou schovany drahokamy. Ono to vetsinou chvili trva nez se tim odpadem proberes a najdes nekoho kdo za to stoji. Ale ver mi ze tam jsou ja byla na seznamce 3 roky a vis kolik jsemnodmitla chlapu? Stovky a stovky. Nekdy to je unavujici a ztracis chut - tak si dej na tyden na dva pauzu a pokracuj. Blbce si najdu za jeden den. To neni umeni. Najit toho praveho proste neni jednoduche.

Příspěvek upraven 03.03.19 v 17:46

tatranka999
Kecalka 267 příspěvků 03.03.19 17:46

Tak prvni dojem je, ze je to brutalne pateticke.
Druha vec, tech par kilo navic, to je kolik? Ve ctyriadvaceti je to u mlade holky jeste pred porody proste problem (pokud se nebavime o cca 5 kg nahore).

tatranka999
Kecalka 267 příspěvků 03.03.19 17:48
@Alkata píše:
Z popisu bych té nechtěla být chlap. Taky jsem tipovala, ze to píše čerstvá padesátnice.

Ja se u cteni neustale obavala, ze to nedodejcha a v polovine z poslednich sil zmackne enter a budeme bez grande finale :mrgreen: .

Ghaia
Stálice 66 příspěvků 03.03.19 17:49

@Cosmopol mě by jen zajímalo co je špatné na dlouhém psaním? Chtěla jsem se vypsat.. jak si tímto můžu zjednodušit život? Já jsem hodně přemýšlivý a introspektivní clovek, vždy jsem byla, a tohle opravdu nezměním. A když se dějí takové věci v mém životě, tak prostě přemýšlím.. nejsi ty muž??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama