Reklama

Láska mezi dvěma muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Esperanza94
Stálice 53 příspěvků 25.08.18 21:23
Láska mezi dvěma muži

Zdravím,
potřebuji se poradit, protože dnes jsem udělala rozhodnutí, kterého možná lituji.

S partnerem, se kterým jsem do dnes žila 3 roky, mi bylo vždycky skvěle! Mám ho moc ráda možná ho i stále miluji, problém však nastal, když jsme spolu přestali minulý rok spát a z našeho milostného vztahu se stal kamarádský vztah. (Já sním spát chtěla, ale on se vždy vymluvil na stres z práce nebo únavu) Je o 14 let starší, hodně inteligentní a úspěšný muž. Díky němu si dodělávám školu a naučil mě spoustu nových věcí. Jistota domova je u něho vždy a je schopný o mě dále bojovat.

Dnes jsem ho však opustila, kvůli mému dalšímu partnerovi, který je naopak ode mě mladší o 2 roky. Přestěhoval se kousek od nás, našel si byt i práci aby jsme mohli být pořád spolu. V sexu je jedinečný a i do něho jsem se před nedávnem zamilovala a tak pro mě bylo správné opustit současný vztah a začít znova.

Jenže teď se topím v depresech. Starší přítel mi vypisuje, že o mě nechce přijít, že se vše mezi námi změní a že začneme od nuly. Dokonce, že si mě chce vzít. Trápím se, protože se trápí on a už ten pocit nemůžu vystát. Taky si vyčítám, jestli jsem udělala správnou věc. Podotýkám, že ani neví o mladším partnerovi, protože se bojím, že bych mu tím víc ublížil.

Na druhou stranu vím, že jsem šťastnější s mladším partnerem a moje budoucnost se naklání k němu, ale není to jen začátek pobláznění?

Díky všem za odpověď a radu! Vážím si toho

Reklama

Reakce:

rendulinka3
Povídálka 22 příspěvků 25.08.18 21:30

A jsi muž ci žena? Chvili píšeš opustila a pak že bys mu ublížil

Esperanza94
Stálice 53 příspěvků 25.08.18 21:37

@rendulinka3 Žena…ten telefon si dělá co chce. Omlouvám se za chyby

stankaSR
Kecalka 440 příspěvků 25.08.18 21:46

Zostaň s mladším. Bývalý sa s rozchodom vyrovná. Nevracaj sa k nemu, bolo by to na nič.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 25.08.18 21:46

Je to těžké, a jak dlouho jsi s mladším přítelem?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 21:48

Já ti napíšu, jak jsem poučena došla k tomu, „co by kdyby“…
Jednoznačně, nerozhodovala bych se nyní. Dejte si čas. Na všechno. Vyhlaš stav, kdy si dáte půl roku rok - všichni. A pak se rozhodnete.

Pokud ten starší chce, tak vydrží čekat a pak si Tě vezme. Pokud to tak má být, do té doby se vytříbí Tvůj vztah s tím mladším.

Myslím, že tady se nedá rozhodnout nyní dobře. Že to správné rozhodnutí přinese čas.
Držím palce a neudělej chybu.
Já ji udělala a dodnes lituji toho, že jsem nedala druhému druhou šanci, o kterou prosil a dva roky čekal.

tininas
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 25.08.18 21:53
@Esperanza94 píše:
Zdravím,
potřebuji se poradit, protože dnes jsem udělala rozhodnutí, kterého možná lituji.

S partnerem, se kterým jsem do dnes žila 3 roky, mi bylo vždycky skvěle! Mám ho moc ráda možná ho i stále miluji, problém však nastal, když jsme spolu přestali minulý rok spát a z našeho milostného vztahu se stal kamarádský vztah. (Já sním spát chtěla, ale on se vždy vymluvil na stres z práce nebo únavu) Je o 14 let starší, hodně inteligentní a úspěšný muž. Díky němu si dodělávám školu a naučil mě spoustu nových věcí. Jistota domova je u něho vždy a je schopný o mě dále bojovat.

Dnes jsem ho však opustila, kvůli mému dalšímu partnerovi, který je naopak ode mě mladší o 2 roky. Přestěhoval se kousek od nás, našel si byt i práci aby jsme mohli být pořád spolu.V sexu je jedinečný a i do něho jsem se před nedávnem zamilovala a tak pro mě bylo správné opustit současný vztah a začít znova.

Jenže teď se topím v depresech. Starší přítel mi vypisuje, že o mě nechce přijít, že se vše mezi námi změní a že začneme od nuly. Dokonce, že si mě chce vzít. Trápím se, protože se trápí on a už ten pocit nemůžu vystát. Taky si vyčítám, jestli jsem udělala správnou věc. Podotýkám, že ani neví o mladším partnerovi, protože se bojím, že bych mu tím víc ublížil.

Na druhou stranu vím, že jsem šťastnější s mladším partnerem a moje budoucnost se naklání k němu, ale není to jen začátek pobláznění?

Díky všem za odpověď a radu! Vážím si toho

O prvním partnerovi píšeš, že Ti vyhovoval po intelektuální stránce a nejspíš Tě i převyšoval (to neber osobně - byl přece jen o nějaký ten pátek starší, takže to není nic neobvyklého). Nicméně Ti chyběl sex.

Našla sis zajíčka, aby Tě uspokojoval - vycházím z toho, že nic jiného o svém nynějším mladším partnerovi nepíšeš.

Rozuzlení: Podvědomě ses chtěla rozejít se svým starším partnerem, ale neměla jsi „koule“. Využila jsi toho, že s Tebou nechce spát a našla sis „hřebečka“. Teď máš výčitky.

Současný partner je jen „převozník“.

Rada: Chtěla jsi změnu a tu máš. Tak drž kurz a jeď dál, k bývalému se nevracej, přece jen jste spolu žili jen 3 roky a to je přesně ta doba, kdy padají růžové brýle a láme se chleba. :)

Esperanza94
Stálice 53 příspěvků 25.08.18 21:54

@yasmine5
Bude to rok co se známe, on mě miloval od první chvíle co mě viděl, ale je to nedávno co jsme spolu začali spát a plánovat naší budoucnost, asi 2 měsíce. O mém starším partnerovi věděl a čekal až do mého rozhodnutí.

Russet
Extra třída :D 10872 příspěvků 25.08.18 22:04
@Esperanza94 píše:
@yasmine5
Bude to rok co se známe, on mě miloval od první chvíle co mě viděl, ale je to nedávno co jsme spolu začali spát a plánovat naší budoucnost, asi 2 měsíce. O mém starším partnerovi věděl a čekal až do mého rozhodnutí.

Myslím, že ten pravý, se kterým zůstaneš trochu déle, bude až ten další po zajíčkovi.

Chytrak
Závislačka 2720 příspěvků 25.08.18 22:12

Podle nazvu jsem cekal, ze pise Gay. Mas to hodne divne pojmenovane jestli jsi zena.

Spravne cesky je laska ke dvema muzum.

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 25.08.18 22:13

City máš k oběma, jinak by ses neptala a nebyla nejistá. Tak rok není zase tak málo, ale ani moc. Já bych mu asi i když bych nechtěla, o mladším řekla.. Nemusíš tak, že je to kvůli němu, ale aby se to nedozvěděl od někoho jiného, což by por něj bylo víc nepříjemné. A podle jeho reakce uvidíš dál, zda bude mit pořád o tebe zájem. Třeba totiž taky ne a už to psát nebude. To by ti ale zbyl jen mladší a to nevím, zda bys chtěla :) chce to určitě čas. Ale líbí se mi, že mladší byl ochoten se kvůli tobě přestěhovat, asi tam ta láska je od obou :)

Kornel
Závislačka 3972 příspěvků 25.08.18 22:36
@Chytrak píše:
Podle nazvu jsem cekal, ze pise Gay. Mas to hodne divne pojmenovane jestli jsi zena.Spravne cesky je laska ke dvema muzum.

Přesně to stejné jsem si myslela :roll:

Kornel
Závislačka 3972 příspěvků 25.08.18 22:39

Nicméně taky bych si dala pauzu a až pak bych se rozhodla co a kdo mi více bude vyhovovat, sex je velmi důležitý ale i porozumění :*

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >